-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Nasze cudowne zdjęcia kotków :loveu: :diabloti: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6730/dsc09683y.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5465/dsc09685h.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/2962/dsc09687q.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5796/dsc09689r.jpg[/IMG] I Pati z "Hermioną" :evil_lol: Która przez nas zwana była również Hedwigą :evil_lol: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6371/dsc09696k.jpg[/IMG] CDN;)
-
[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8953/dsc09609k.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3904/dsc09636h.jpg[/IMG] Isia i konik który ją użarł :evil_lol: [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5867/dsc09644fl.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3011/dsc09659r.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4096/dsc09665b.jpg[/IMG] CDN:)
-
SURYKATKI :diabloti: [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8247/dsc09561f.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7405/dsc09566s.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/21/dsc09572t.jpg[/IMG] [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8469/dsc09588ld.jpg[/IMG] Pati Hiena Pręgowana (trochę zdjęcie się prześwietliło i nie widać napisu) :diabloti: :evil_lol: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6347/dsc09593p.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='NightQueen']przestań upubliczniać moją gębę która wygląda jakby przez nią betoniarka przejechała :evil_lol: i koniecznie daj zdjęcia kotow z zoo :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Nie przesadzaj już :diabloti: Zaraz dodam kolejne zdjęcie ^^ i będą już nasze piękne kotki :loveu: [quote name='Avaloth']haha jakie porównanie :evil_lol::evil_lol: [B]głupiaś.[/B] a tak, to koniecznie :diabloti: ja mam tylko panter śnieżnych, ale Wy lepsze fotografki, tygrysy, lwy i w ogóle, chwal się :cool3::evil_lol:[/QUOTE] No właśnie:P Z tym ostatnim se zgadzam :evil_lol: No wstawię moje :D [quote name='NightQueen']realia :diabloti::evil_lol: oj to pewnie przez to żeśmy ci dupskami obiekty zasłoniły i nie mogłaś zrobić więcej zdjęć :-(:evil_lol:[/QUOTE] E tam przesadzasz :P No niestety :( Jest nam smutno z tego powodu. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2015/60503854.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9959/115ut.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5614/dsc09542r.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9219/dsc09548w.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3227/dsc09553f.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Izabela124.']Fajne spotkanie miałyście :)[/QUOTE] No fajne ;) Będzie więcej zdjęć potem ;) [quote name='Pusiakowa']jaki słodziak :loveu:[/QUOTE] Zgadzam się:D [quote name='Avaloth']Chyba Ada, bo Chester na pewno nie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Wiadomo, że Chester a nie ja :evil_lol: [quote name='Pusiakowa']Słodziak jakich mało :loveu:[/QUOTE] Oczywiście Chester :loveu:
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
Ja przejeżdżałam ostatnio przez Bytom i Olkusz:P a nawet przez Siewierz :D [url]http://img825.imageshack.us/img825/5417/dsc0872g.jpg[/url] To zdjęcie rządzi :D :evil_lol: :diabloti: -
Wiem, że chcesz dlatego to twój wybór i weź to co cię zadowoli ;) Ja tam nie wiem czego chcecie od Soniaków:P Ja mojego bardzo lubię :evil_lol: I niektóre zdjęcia też bardzo fajne wychodzą :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']nie tak trochę muszę dołożyć tylko całkiem sporo :razz: Tamrony ogólnie mają słaby AF, więc zależy kto do jakich zdjęć potrzebuje, po za tym 70-300 tamron strasznie mydli, a ja nie po to chcę tele żeby mi niewyraźne zdjęcia wychodziły i w ogóle to myślę jeszcze nad nikkorem 80-200[/QUOTE] No wiem, że nie tak trochę bo jeszcze raz tyle prawie :P No tak ;) Nie wiedziałam że ten do 300 mydli, bo nawet o nim nie myślałam jak kupowałam tele. a nikkor tańszy?
-
[quote name='NightQueen']tamron do nikona też jest tani, bo kupisz nowy za 600, 700 zł z takimi parametrami, ale one mają wolny AF i dlatego nie chce go, mam teraz tamrona i wiem że przy zdjęciach w ruchu się nie sprawdza[/QUOTE] Chyba, że tak. Ale dużo zależy od aparatu i obiektywu na który trafisz też. Chociaż może rzeczywiście lepiej trochę dołożysz i będziesz miała taki jaki chcesz ;)
-
[quote name='NightQueen']chciałabym żeby tyle kosztował :razz: [URL]http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/101813[/URL][/QUOTE] Z takim światłem za tyle :crazyeye::crazyeye: Jestem w szoku. Ja za mojego tamrona 55-200 o tym samym świetle dałam jakieś 300 zł, niby używany był, ale jakoś nie zauważyłam. I mimo, że większość go nie poleca to ja jestem z niego bardzo zadowolona ;)
-
[quote name='NightQueen']uuu szkoda :razz: to pewnie przez to że kciuków nie trzymałam ;) chciałabym nikkora 70-300 f/4.5-5.6 VR ale wątpię by udało mi się na niego nazbierać, biorąc pod uwagę moją rozrzutność :razz: więc może coś tańszego znajdę[/QUOTE] Pewnie tak :P przynajmniej mam na kogo zwalić :diabloti: On aż taki drogi jest? z takim światłem wg mnie powinien kosztować z 600zł.
-
[quote name='NightQueen'] ale różowe obroże i owszem :diabloti: nie trzymałam, ale to i tak już za późno nie?:diabloti: a za co w ogóle miałam trzymać? nie zdjęcia a gnioty ten mój obiektyw mnie dobija, ale ambitnie odkładam pieniądze na nowy, tyle że uzbieram na niego za rok pewnie [/QUOTE] Oj tam bo są ładne :diabloti: No już za późno :P Za prawko :P To co ja mam o moich zdjęciach powiedzieć co? ;/ :P Jaki nowy? ;)
-
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4300/dsc10051.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5301/dsc10191.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4229/dsc10231.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4454/dsc10301sl.jpg[/IMG] Na razie koniec:) Później jeszcze z ZOO, rynku, Wawelu i Wieliczki ;)
-
Głupie miny Chestiego ;D [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5702/dsc09520e.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1985/dsc09521e.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8230/dsc09525qx.jpg[/IMG] My 3 ;) Pati, Iś i ja;) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9872/dsc09530e.jpg[/IMG] Ja z Chesterem ;) [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7985/dsc09991g.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8393/dsc09436r.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1787/dsc09455t.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/113/dsc09459h.jpg[/IMG] A teraz z wizyty u Iśki;) Chester:D [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6803/dsc09494y.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/422/dsc09503.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6587/dsc09362n.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5336/dsc09364k.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8325/dsc09385j.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4449/dsc09416tu.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/7393/dsc09424p.jpg[/IMG] CDN:)
-
Witam wszystkich:) Cisza tutaj nastała ostatnio... Więc tak byłam ostatnio na wyjeździe w Krakowie ;) Było strasznie fajnie ;) spotkałam się z Iśką(Avaloth) i Pati (NightQueen) ;) Mam też trochę zdjęć z Oświęcimia, ZOO i ogólnie z Krakowa, więc zaczynam ;) Na początek Oświęcim: [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6131/dsc09180z.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2555/dsc09302l.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5423/dsc09311c.jpg[/IMG] [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/6505/dsc09325.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5474/dsc09344s.jpg[/IMG] CDN:)
-
Dostałam zdjęcia :D :* Na pewno nie trzymałaś kciuków Pati :P A Iśce dziękuję, ale niestety nie pomogły :(
-
[quote name='NightQueen']dżonderowy pies to był :diabloti::evil_lol: nieco gejowaty z tą kokardką, ale co tam, jak Kabi może... :evil_lol: prawda że śmieszne ? na Ady zdjęciach nawet widać moment jak icę upierniczył :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Kabi już nie nosi kokardek :diabloti: :eviltong::eviltong: A no widać:D Ma się to wyczucie chwili :razz::razz: A ja chcę do jutra twoje zdjęcia bo chciałam je powstawiać :diabloti::eviltong: I proszę ładnie o trzymania kciuków przez sen bo o 8 pewnie będziesz jeszcze spać :evil_lol::eviltong:
-
[quote name='Pusiakowa']Albo właścicielka za mało atrakcyjnego psa :diabloti:[/QUOTE] Nie już prędzej to co ja napisałam :eviltong::diabloti: Chociaż kto wie, może oboje mało atrakcyjni jesteśmy. [quote name='C&B']oj tam, oj tam - kto mnie widział, ten wie, ze ja wcale atrakcyjna nie jestem, Czika zresztą też, a jakoś ma kto z nami gadać czasem :diabloti: Ada, coś innego jest w tobie zepsute! :lol:[/QUOTE] Nie widziałaś mnie na żywo :diabloti::eviltong: Ciekawe co innego :evil_lol::evil_lol: A co do zemdlenia prawie, to tylko raz mi się prawie zdarzyło, ale wyszłam na dwór z tramwaju i jakoś przeżyłam ;) Może to tylko takie sporadyczne, bo coś tam ;) Różnie to bywa, ale pewnie to nic groźnego ;)
-
To widocznie mój pies ma za mało atrakcyjną właścicielkę :evil_lol: :diabloti:
-
U mnie szybko jej pójdzie, bo już nabrała wprawy :evil_lol:
-
Jak mi załatwi faceta to mogę Ci ją później oddać :evil_lol: :diabloti:
-
Tak, Cziki nikt nie pobije w uroku osobistym :diabloti: Przyciąga wszystkich facetów:P ale chociaż przystojni są?? bo jak tak to ci ją ukradnę :evil_lol:
-
[quote name='C&B']Kup sobie psa, który wygląda jak nie wiadomo co i każ mu biegać - skuteczność gwarantowana :evil_lol: Cziku już nie pierwszy raz mi rozmowę z chłopakiem załatwia, raz sobie coś ubzdurała i do jakiegoś podbiegła, to on zaczął coś tam o psach gadać, ze też ma :evil_lol: Szkoda, ze na jednej rozmowie się kończy :diabloti:[/QUOTE] Może jak go dziwnie obetnę to zwróci na siebie uwagę ?? :evil_lol: O :D ty to masz dobrze:D Czika sama ci podrywa chłopaków :D Może kiedyś nie skończy sie na jednej rozmowie :D