-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Właśnie foty obowiązkowo, bo chcę zobaczyć sukienkę ! :D I opowiedz jak było :D ja moją studniówkę mam dopiero za 3 tyg ...;/ mamy jako ostatni właściwie, bo chyba nikt później nie ma :evil_lol:
-
[quote name='borysova']Co za słodziak :loveu: A i pod choinką się świetnie prezentuje :cool3:[/QUOTE] Dziękujemy bardzo ;) Wykopałam jakieś zdjęcia kabiego, ale dodam jak ktoś nas jeszcze odwiedzi :evil_lol: Galeria umiera śmiercią naturalną powoli :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]hahaha przykro mi:evil_lol: latem zazwyczaj wszędzie jest ładniej, ew jak jest dużo śniegu a nie takie coś[/COLOR][/QUOTE] Najgorze jest jak pada deszcz :evil_lol: ale o tej porze roku przynajmniej aż tyle ludzi się tam nie kręci chyba :evil_lol: [quote name='NightQueen']co ty gadasz :evil_lol: łeb stoi na placu dobre parę lat :diabloti: to nie Karaków latem dał taki urok, tylko JA :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] No bo ja jestem ślepa :evil_lol: Jasne wmawiaj to sobie :diabloti: [quote name='Tepes'][COLOR=blue]ale ta główka jest tak mała, że Ada jej nie zauważyła:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No właśnie :evil_lol: Ona musi być bardzo malutka :evil_lol: [quote name='NightQueen']no fakt, zaledwie 10 osób do niej wejdzie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Mówiłam że jest mała :diabloti:
-
[quote name='Avaloth']SuperMegaCzadowaGłowaZKtórąKażdyChceSobieZrobićZdjęcie :diabloti:[/QUOTE] A ja nie mam z nią zdjęcia ;( nie pokazałyście mi jej :placz::placz::placz: Lubię Kraków :razz::p ale latem był ładniejszy :eviltong:
-
[quote name='NightQueen'] u mnie niestety znów się pojawił śnieg i nie jestem tym faktem pocieszona. Ostatnio wracając z pracy miałam kolejny odcinek "gwiazdy tańczą na lodzie" :diabloti: bo będąc pewna że nie będzie mrozu (nie posłucham więcej taty :diabloti:) wybrałam się w szpilkach 10 cm do pracy, wracając nie mogłam równowagi złapać :evil_lol: [/QUOTE] No właśnie u mnie dzisiaj tez się pojawił;/ a właściwie to od wczoraj, ale on raz jest raz go nie ma, bo co chwilę się topi ;/ Niech go wcale nie będzie... Haha :D ale wywaliłaś się?? :P Bo ja podczas tej zimy jeszcze nie ;P ale wszystko przede mną :evil_lol: Mądra jesteś z tymi szpilkami rzeczywiście ;P
-
[quote name='NightQueen']jaka ciapa? :mad: ona sobie tylko tak hasała :diabloti::evil_lol: Już śnieg topnieje, także nie za wiele go zostało - na szczęście :diabloti:[/QUOTE] No bo wygląda jakby miała sie wywalić zaraz :eviltong::diabloti::evil_lol: śnieżne kule rządzą :diabloti: Kabiemu też sie takie robią, chociaż podczas tej zimy jeszcze nie miały okazji sie zrobić, bo nie było tyle śniegu :eviltong: też sie cieszę, że u mnie stopniał :D jeszcze jakby deszcze nie padał i było z 10 stopni więcej byłoby idealnie ;) :diabloti::eviltong::eviltong:
-
[quote name='NightQueen'] Ada jesteś wielka :diabloti: :evil_lol: [/QUOTE] Wiem :evil_lol: :diabloti: [url]http://img854.imageshack.us/img854/876/dsc8422.jpg[/url] Boże jaka ciapa :evil_lol: Tak dużo śniegu macie?? U mnie było trochę, ale już nie ma. Za to pada cały czas deszcz żeby było fajniej :P
-
[quote name='dogomanka_']ja chciałam przypomnieć o zdjęciu tatuażu. :evil_lol:[/QUOTE] To ja się pochwalę zdjęciem mojej siostry, bo już kiedyś je wstawiała i na twarzoksiążce też jest ;P [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310312_229838587073619_100001424372374_715941_1160693233_n.jpg[/IMG] ;) Proszę bardzo :D
-
Macie śnieg ! ;O U nas nie ma nic :P wczoraj chwilę padał, ale od razu sie topił:P Piękny bono :D
-
Cieszę się bardzo za Ciebie. :D Moje prawko nadal jest w trakcie :evil_lol: Już mam dość, ale może w końcu zdam :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']Trzeba być zdecydowanym w 100% bo przecież tatoo to na całe życie, co prawda można laserowo usuwać ale to cholernie boli, no i nie o to chodzi. U mnie nikt nie wiedział że idę do studia, wcześniej mówiłam ale wszyscy myśleli że żartuje :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] No tak, usuwanie na pewno do żadnych przyjemności nie należy:eviltong: Po za tym bez sensu robić i usuwać ;) Także myślmy dobrze i jak się zdecydujemy to zrobimy ;) ja chciałabym po studniówce :evil_lol::diabloti: haha :eviltong: uwierzyli dopiero jak zobaczyli ? :evil_lol: Ja myślę, że moich rozmów na temat tatuażu też nie biorą na serio :eviltong:
-
[quote name='NightQueen']To wciągające jest bardzo :diabloti: mam kilka pomysłów, najbardziej marzy mi się coś wzdłuż linii kręgosłupa ale kompletnie nie wiem co więc to zaczeka[/QUOTE] Domyślam się... ja już mam pomysły na 4 :eviltong::eviltong: Hmm... nie miałabym pomysłu na taki. ale trzeba wiedzieć że chce się taki a nie inny, a nie robić bez sensu więc dobrze że czekasz i myślisz :cool3::cool3: na pewno coś fajnego wymyślisz ;) [quote name='gops']jesteś pełnoletnia? wychodzisz z domu ,wracasz z dziarą i mówisz że już masz po fakcie :lol:[/QUOTE] jestem :eviltong: no wiem, ale wolałabym, żeby jednak chociaz wiedziała, bo o tym, że chcę mieć to wie, ale tak średnio jest zadowolona z tego powodu :diabloti:
-
[quote name='NightQueen'] chodzi za mną tatuaż :diabloti: może za miesiąc sobie coś sprawię, bo póki co mam kilka koncepcji i się zdecydować nie potrafię[/QUOTE] Za mną też chodzi :diabloti: Już od bardzo dawna za mną chodzi, ale jakoś nie mogę się jeszcze przemóc ;P No i mamie oświadczyć, że jednak go robię :diabloti:
-
Ewka :D:D Fajnego masz szczylka :loveu: Miejmy nadzieję, że jakoś go nauczysz zostawania samemu w domu... A jak jego kontakty z królikami?? ;) Piękny jest no :loveu:
-
Ej ale wy imiona wymyślacie w ogóle :P Najlepsze chyba rzeczywiście Snickers:D Albo Imbir :D Poker mi się w ogóle nie podoba :evil_lol:
-
Ale miałyście przygodę :evil_lol: ale czego się po was innego spodziewać :diabloti: I w ogóle jak mogłyście nie być przygotowane na to żeby mieć ze sobą eleganckie sukienki?? Zapomniałaś wziąć podręczny zestaw małej damy?? :evil_lol: Oj Pati :D:D I w ogóle to nie mogę się doczekać zdjęć ^^ :evil_lol:
-
Ewka będzie miała psa! ;O :D:D Widzisz dobre życzenia urodzinowe na fejsiku ci złożyłam :evil_lol: Czekamy na malucha :D:D :loveu:
-
fajne świąteczne zdjęcia;) nie wiem czemu narzekasz ;D Nawet w czapce są:D Fajne prezenty ;) też dostałam wisiorek ;)
-
[quote name='Pusiakowa']W galerii napisałam ;) . A na książkę ''I wciąż ją kocham'' już od dawna się czaję :D[/QUOTE] Muszę zajrzeć do was ;) W ogóle dawno nie wchodziłam nigdzie.. Ja też, dlatego napisałam ją w liście do świętego mikołaja ^^
-
[quote name='Izabela124.']Fajne świąteczne zdjęcia :)[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='Pusiakowa']I jak tam po Wigilii? Chwal się co dostałaś :D[/QUOTE] A dobrze ;P ale za dużo jedzenia jest:P Święta są okropne po tym względem, bo tylko się siedzi i je :P A co do prezentów to jestem zadowolona ;) Nie są jakieś wielkie czy drogie, ale mam to co chciałam:) np. druga bateria do aparatu, czy książka "I Wciąż ją kocham" oraz "Ostatnia piosenka" ;) No i słodycze, jakaś kasa ;) A ty co dostałaś?? :)
-
[quote name='Pusiakowa']Moja galeria też umiera :D . Fajny świąteczny Kabi :loveu:[/QUOTE] Większość powoli umiera, a przynajmniej jakaś część... A dziękuję ;) może jutro jeszcze mu jakieś zrobię jak będzie trochę jaśniej ;)
-
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6393/dsc02632s.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/29/dsc02640ag.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2506/dsc02647iw.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/402/dsc02669xr.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/6922/dsc02675p.jpg[/IMG] Koniec :P :) WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! :D
-
Galeria powoli umiera, ale postanowiłam, że dodam kilka zdjęć tak przed świątecznie ;) Próby choinkowe(trochę ostrość padła po przehostowaniu, a ze 2 były takie od początku, ale młody fajnie wyszedł:P) [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1484/dsc02597fh.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8122/dsc02599vb.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5947/dsc02601p.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8632/dsc02614d.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1189/dsc02616c.jpg[/IMG] CDN:)