Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Ona najpierw do Poznania przyjeżdża :diabloti: Szczęściara :D:D ^^
  2. [url]http://img508.imageshack.us/img508/4368/dsc3802b.jpg[/url] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. [url]http://img40.imageshack.us/img40/5948/dsc3515e.jpg[/url] Standardowa niezadowolona mina Moli na widok innego psa :evil_lol: :loveu:
  4. [quote name='Tepes'] [COLOR=blue]Ty mi tu godosz, zes jest mało kapujaco jo o 5 musiałach wstać!!:evil_lol: na razie byda dojeżdżać aż z Lotnikiem niczego nie znajdziemy;) a dziękuję ^^[/COLOR][/QUOTE] Oj tam :evil_lol: Ja wstałam o 5.45 :evil_lol: też mam prawo być mało kapująca ;P Pewnie znajdziecie coś za jakiś czas ;) Ej, ale fajnie, że dostałaś się tam gdzie chciałaś ;D
  5. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]DZIENNE bo na zaocznych nie ma tych specjalizacji a jo jest na Prewencji weterynaryjny i ochronie zdrowia zwierząt;)[/COLOR][/QUOTE] O teraz juz wszystko wiem :razz::razz: Mało kapująca jestem wieczorami :eviltong: Będziesz dojeżdżać codziennie?? ;) Fajne zdjęcia :D to a drzewie super :D
  6. Witam witam i o zdrowie pytam :D:D Z nudów sobie piszę, bo po co uczyć się fizyki :evil_lol: Chciałam dodać zdjęcia, ale nie mam nowych:P Swoją drogą dodawałam już zdjęcia z rynku z Krakowa? :D Pamięta ktoś ?:diabloti: Za 2 tygodnie będę miała dużo pięknych zdjęć :D Ale to dopiero za 2 tygodnie zobaczycie :P:P Tymczasowo pozdrawia was tegoroczna maturzystka, bo dzisiaj ma troszeczkę wolnego które przydałoby się jej wczoraj :evil_lol:
  7. Nie zaocznie czyli dziennie? czy nie, zaocznie :evil_lol: Gratulacje jeszcze raz:D Czekam na zdjęcia :diabloti:
  8. O jednak się dostałaś?? Dlaczego dopiero teraz się dowiedziałaś??:D Zaocznie?;) W każdym razie gratulacje :D Zdjęcia daj no :evil_lol:
  9. Ja mam 3 miejsce na tatuaże i mam zamiar w przyszłości je tam zrobić :D Ale po maturze chyba dopiero za to się wezmę, trochę nie po drodze mi wybrać się zrobić tatuaż :evil_lol: ale wiem, że zrobię bo tak od roku to już mocno chce :P A Anula jaki kolejny? :D
  10. Haha odrazu złodzieje :evil_lol: Ja mam tylko motyw z psią łapką, ale trochę inny niż twój ;) Jak możesz nie wiedzieć :diabloti: Wiesz ty co ;P Zdjęcia lepiej jakieś daj :evil_lol:
  11. [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_1899.jpg[/url] U mnie jest bardzo przepalony tułów i zlewa się w białą plamę razem z kawałkiem pyska :(
  12. Ja mam lepsze miejsce na psią łapkę :diabloti: Ale go nie zdradzę, chyba, że sama sobie taki zrobię to się pochwalę tym miejscem :D A tak w ogóle to Witam :D Dawno mnie nie było;) Anula kiedy rozpoczynacie studia ? ;)
  13. Gratulacje :D Cudny maluch :loveu: Fajny ma ten kolor łapek :D :D
  14. Nigdy nie miałam nawet takiego przedmiotu ;/ Powariowali w tej szkole. Im młodszy rocznik tym ma gorzej...
  15. [quote name='Unbelievable']a ja kończyłam najwczęsniej 14:25 -.-[/QUOTE] To głupio trochę, ale ja w inne dni też kończę później, ten jeden jest wyjątkiem.
  16. Klasa maturalna pozdrawia :diabloti: Piątek 11.30 koniec lekcji :diabloti:
  17. [quote name='NightQueen']zależy co i gdzie studiujesz :cool3:[/QUOTE] No też :evil_lol: [quote name='Tepes'][COLOR=blue]a tam sranie po scianie:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Zobaczymy za miesiąc :D Zresztą jak dobrze pójdzie to ja zaczynam wakacje dopiero za miesiąc :diabloti:
  18. [quote name='bianka19']tak fenek, właśnie o tego mi chodziło. :D niestety wolne już się skończyło. :-([/QUOTE] Bo z tego co napisałaś myślałam, że pytasz się czy był fenek :evil_lol: No niestety... Ale tylko 8 miesięcy szkoły :evil_lol: [quote name='Tepes'][COLOR=blue]ee gdzie tam, jeszcze miesiąc balowania:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ale za to ja od maja mam wakacje :diabloti: I nie zazdroszczę Ci, że masz jeszcze miesiąc, bo wszyscy opowiadają, że studia są jeszcze gorsze niż matura jeśli chodzi o naukę :evil_lol:
  19. [quote name='justyska2'][url]http://img94.imageshack.us/img94/5702/dsc09520e.jpg[/url] cudna mina Zdjecia z zoo super :D Surykatki mega :D Kotki śliczne :D Ale ja dawno nie byłam w zoo... Pozdrawiamy :D[/QUOTE] No też lubię tą jego minę :D Dziękuję ;) To trzeba się wybrać ;D Ja w sumie co roku jeżdżę do ZOO ;) Za rok muszę jakieś znowu odwiedzić :evil_lol: My też pozdrawiamy ;) [quote name='Pusiakowa'][url]http://img714.imageshack.us/img714/8247/dsc09561f.jpg[/url] kocham te zwierzątka :loveu:[/QUOTE] No fajne są :D Nam się kojarzą z zeszłorocznym zlotem :evil_lol: [quote name='NightQueen']nie znasz się Harrego nie czytałaś? :mad::mad::diabloti:[/QUOTE] No właśnie :evil_lol: [quote name='cockermaister'][url]http://img685.imageshack.us/img685/5059/dsc08645rh.jpg[/url] piękny yoreczek :loveu:[/QUOTE] Dziękuję ;) [quote name='bianka19']świetne zdjęcia z zoo. :loveu: czy tam był fenek? :razz:[/QUOTE] Dziękuję ;) [url]http://img17.imageshack.us/img17/8067/dsc09706p.jpg[/url] to chyba fenek nie?? :evil_lol: Później dodam kolejne zdjęcia ;) Na razie korzystam z ostatnich chwil wolnego :(
  20. Jaka ona śliczna :loveu: Gratuluję ;) też miałam pytać o umaszczenie ale już widziałam stronę wcześniej ;) taka jaśniutka będzie;) wszystkie Cairny jak są małe mają dużo czarnych włosków??
  21. Najlepszego dla Chesterasa! :*:* Jutro wstawię jego zdjęcia ^^ :D
  22. [quote name='C&B']Ah, jak miło, że nie tylko ja tak mam :loveu::loveu:[/QUOTE] Ja może aż taka bardzo wysoka nie jestem, ale jak założę szpilki to zaczyna się robić problem. No i mam jakiś niewyrośniętych chłopaków z klasy (przynajmniej większość z nich) :evil_lol: :diabloti:
  23. Czepiacie się wszystkie mojego psa w różowej obroży :evil_lol: A Pati sama widziałaś faceta w sukience czy obcasach :evil_lol: to już chyba od tego lepszy jest pies w różowej obroży :evil_lol: A szpilki są fajne, ale też tak jak C&B czuję się za wysoka... Zazdroszczę Pati, że jest trochę niższa i może bez problemu je nosić i nie być wyższą od połowy chłopaków :evil_lol:
  24. [quote name='NightQueen'][URL]http://img847.imageshack.us/img847/6347/dsc09593p.jpg[/URL] a cóż to za paskudne zwierze? :diabloti::diabloti: hahahah :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Jakie paskudne? Piękne :evil_lol: ale trochę wredne :diabloti: [quote name='Avaloth']a nie na odwrót te imiona powinny być? :cool3: koty cudne, ale nie tak bardzo jak hiena pręgowana :loveu::diabloti: hiohio mam ładniejszego fenka :eviltong:[/QUOTE] Nie imiona dobrze :evil_lol: Bo Pati źle ją nazywała Hermioną a sowa przecież była Hedwiga :diabloti: No taki hiena pręgowana na najładniejsza :loveu: Mam jeszcze jednego fenka, ale też brzydki :evil_lol:
  25. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8067/dsc09706p.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9815/dsc09730kr.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6707/dsc09753p.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3477/dsc09811i.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7896/dsc09860p.jpg[/IMG] KONIEC:) Jeszcze mam zdjęcia z Krk ;)
×
×
  • Create New...