-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
Taniec do hotelowej piosenki ;) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7223/b11mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/436/b13qb.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6725/b14lv.jpg[/IMG] Piękna kolorowa bransoletka :D [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/403/b15h.jpg[/IMG] CDN:)
-
Aqua Aerobik ;) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/733/83637963.jpg[/IMG] Ze wszystkimi animatorami ;) :loveu: [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/7204/79571940.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7086/49554890.jpg[/IMG] Najlepsze zdjęcie ze wszystkich :evil_lol: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2774/b10n.jpg[/IMG] CDN:)
-
To jeszcze trochę Egipskich, ale tym razem ja w roli głównej ;) Pewnie większość już widziała te wszystkie zdjęcia ;) [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4914/64235074.jpg[/IMG] Nauka tańca brzucha :P [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6529/24933007.jpg[/IMG] Z Brazily'm :loveu: [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/4466/91585579.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2688/12520217.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/3953/37700997.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='DomixX']U nas trąbią, że sie zmieni ale nie, że tylko dla tych co od 2013 pójdą do szkoły średniej tylko normalnie dla wszystkich.. Nie ważne czy do tej pory ktoś szedł starym programem, więc teraz to już nie wiem :D No i języki przecież już się zmieniły:mad: Matma rozszerzona o kurcze.. A bo widzisz zrobiłam sobie 1,5 miesięczną przerwe bo miałam jechać na wakacje, ale plany sie pozmieniały, no i przerwa wcale na dobre mi nie wyszła bo pozapominałam mase rzeczy.. I tak jakoś. Ale wzięłam sobie dodatkowe godzinki i było dobrze, tylko, że znów nie zdałam, nie moge poradzić sobie ze stresem:shake: Mam hasełko mam:razz:[/QUOTE] A to ja już sama nie wiem :P Zresztą wiem jak jest w tym roku i w tym zdaję resztą się nie przejmuje ;P No tak języki się zmieniły... ale w sumie nawet nie jest aż tak źle teraz. No ja jestem na profilu mat-fiz-inf:evil_lol: ale generalnie z tego wszystkiego tylko matmę ogarniam :P A to nie dobrze... A który raz zadawałaś? Ja generalnie też z instruktorem dobrze jeżdżę, ale mam takie problem że jadę idealnie, a jak już coś zrobię to to jest błąd takie że muszę mnie oblać ;/ Masakra jakaś. jak teraz nie zdam to nie wiem co zrobię... Ale zdamy w końcu:) Musimy! :D [quote name='Malina98'][url]http://img830.imageshack.us/img830/3662/a11yt.jpg[/url] - Cudny kociak :)[/QUOTE] Dziękuję:D Boski był:)
-
lotnisko [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/1194/a26o.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3346/a27k.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8195/a28ly.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6857/a29b.jpg[/IMG] Tu już ja się zaczynam :P taki wstęp [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6811/70620752.jpg[/IMG] Na teraz tyle ;P Później będą te brzydsze zdjęcia, bo ze mną :diabloti:
-
[IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7686/a21wd.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/2769/a22ny.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6083/a23qc.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/6466/a24tra.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3709/a25i.jpg[/IMG] CDN;)
-
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6740/a16c.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1158/a18fa.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6859/a19k.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1897/a20um.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/5025/a17lf.jpg[/IMG] CDN:)
-
mój egipski kotek :D :loveu: [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3662/a11yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8373/a12xa.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2319/a13z.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4689/a14aw.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/118/a15s.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4660/42432160.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5734/71771187.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9270/99457693.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9185/14363209.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4273/a10zd.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='NightQueen'][URL]http://img836.imageshack.us/img836/1250/dsc00567ww.jpg[/URL] :mdleje::mdleje: biedny pies :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Gdzie tem biedny :evil_lol: :diabloti: Chciałam go zabrać ze sobą to nie chciał, a potem nie chciał mnie z domu wypuścić :evil_lol: Zdjęcia z Egiptu ;) Jakby ktoś jeszcze nie wiedział że tam byłam :P Najpierw trochę hotelu, widoków ;) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/927/79338198.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3540/53050238.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4622/86461157.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8215/63081686.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9158/27925843.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='DomixX']Zdaje podstawową, myślałam o biologii jeszcze, ale jednak nie..Żebym chociaż zdała tą podstawową, bo matmy sie strasznie obawiam, zresztą nie tylko ja ale cała klasa.. U nas matma leży:shake: Trzeba sie postarać bo od 2013 już egzamin zawodowy będzie całkiem inny i matura też sie ma zmienić.. A z prawkiem mam tak samo "Nie potrafię go zdać mimo, że potrafię jezdzić :P" Stres stres robi swoje:angryy: Pewnie, że chcemy zdjęcia, Ja mam fbl ale ty masz hasło, no i właśnie podeślij mi może na pW :)[/QUOTE] ;) Dasz radę ;) biole pewnie też byś zdała, ale zawsze możesz później jeszcze zdawać za rok np ;) No ma się zmienić, ale dla rocznika który od 2013 pójdzie do szkoły średniej ;) Ja zdaje matmę rozszerzoną i gegre. No widzisz... a ile razy zdawałaś? czy już zdałaś w końcu, bo w sumie myślałam, że ty miałaś już zdane. To zaraz dodam zdjęcia;) I wyślę ci tu na PW hasło ;)
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]no to jeszcze lepi do TOZu zadzwonia:evil_lol:[/COLOR] [/QUOTE] Nie zadzowniłaś jeszcze bo nie przyjechali :P [quote name='DomixX']Noto witaj w klubie tegoroczna maturzystko..:cool3: Tylko, że ja jeszcze egzamin zawodowy. [url]http://img824.imageshack.us/img824/6817/dsc00563l.jpg[/url] Haha co za minka :loveu: A jak prawko? Hm?[/QUOTE] No:) Czas na nas w tym roku:P a z czego zdajesz? ;) No jeszcze egzamin zawodowy masz to 2 razy tyle stresu... No on takie robi zawsze:P Prawko powoli:P Nie potrafię go zdać mimo, że potrafię jezdzić :P Chcecie zdjęcia? Co prawda ci co mają fejsa i fbl pewnie mają już dośc zdjęc z tej serii które chcę wstawić, ale może jednak? ;D ^^
-
[quote name='NightQueen']ja może jeszcze sobie jeden na urodziny zrobię :diabloti: się okaże :p[/QUOTE] ten miał być urodzinowy :diabloti: A ile za niego dałaś ?? ;)
-
[quote name='NightQueen']zawsze możesz w dwóch linijkach umieścić[/QUOTE] Zanim się zdecyduję dokładnie jaki wybiorę muszę wszystkie wersje i rozmiary tatuażu zobaczyć ;) Zresztą pewnie jeszcze z rok poczekam :P Chyba, że po nowym roku zrobię ^^ taki mam na razie plan, albo na początku nowego roku, albo dopiero po wakacjach 2012 ;P
-
[quote name='NightQueen'] fajny tekst, chociaż mi lepiej brzmiałoby - everything happens for a reason[/QUOTE] No myślałam nad tym i Jeszcze jednym, że nic nie dzieje się bez przyczyny, (po ang oczywiście) ale trochę długie jak na nadgarstek...
-
[quote name='NightQueen']jaki chcesz napis? No ba, specjaliści od efektów w Transformersach wypadają przy niej blado :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] "Everything has a reason" (chyba dobrze napisałam :evil_lol:) ;) no dokładnie :razz::evil_lol::evil_lol: mocna jest :eviltong::eviltong:
-
Napis też chce na nadgarstku :P papuga :P z tym, że inny napis :) A dziewczyna z filmiku dobra jest:diabloti: Fajne efekty świetlne robi zgaszając i zapalając światło :evil_lol:
-
A bolało tatuowanie? ;D Fajna ta łapka :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]boże meczysz tego biednego psa:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] oj tam :evil_lol: trochę można :P a on się boi walizek :evil_lol: :diabloti:
-
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7812/dsc00565g.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7026/dsc00566ib.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/1250/dsc00567ww.jpg[/IMG] [B] KONIEC :)[/B]
-
Nikt o nas już nie pamięta ;( Ale trudno macie zdjęcia może ktoś sobie przypomni ;) [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/697/dsc00561vw.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2562/dsc00562oh.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/6817/dsc00563l.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/7448/dsc00564ru.jpg[/IMG] CDN :)
-
Wy dopiero teraz wiecie, że pamiętniki ruszyły? :evil_lol: Już w piątek były napisy a w sobotę oglądałam odcinek :diabloti:
-
A o nas już wszyscy zapomnieli. Jutro przyjdę ze zdjęciami to może galeria chociaż na chwilkę odżyje... Pozdrowienia od chrapiącego Kabika i zestresowanej Ady :D :evil_lol:
-
co to za nowy sprzęt ? ;) Z czasem będzie ci lepiej wychodzić ;)