Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. By podryw na psa:cool3::diabloti: Ja muszę sobie chyba jakiegoś ładniejszego kupić, bo do nas nikt nie zagaduje :eviltong::eviltong::eviltong: Chociaż to może być też moja wina :diabloti::diabloti::evil_lol:
  2. [quote name='Foxowa'] Poznań możliwe, że się zjawimy :)[/QUOTE] O to może was spotkam :cool3::diabloti:
  3. [quote name='Avaloth']Ada Ty już w domu? Pochwal się swoimi kotami :diabloti: ode mnie zdjęcia macie obie na fejsie, teraz czekam na Wasze :razz:[/QUOTE] Tak już w domu:) wczoraj po 22 byłam w domu już :D Pochwalę się o to się nie martw:D Wiem dostałam:D Ja moje zaraz też wgram :D
  4. Jakie ładnie zdjęcia:D Ja czekam na wszystkie:D A koty bardzo ładnie ci wyszły :evil_lol: :diabloti: Nie chce mi się nic ;P Prawie 8 godzin podróży miałam do domu.. :O
  5. Świetne miejsca;) Aż sama bym do Włoch pojechała:D Daj nam też jakieś twoje zdjęcie, a nie same widoki :evil_lol: ;) Za dobrze Ci w tymi wyjazdami, ciągle gdzieś ;D
  6. [url]http://img543.imageshack.us/img543/7571/dsc0893g.jpg[/url] :loveu: to miała byś aureolka aniołka, ale za mocno spadła :evil_lol: A hopka genialna :diabloti: Jutro się widzimy :D :loveu: :diabloti:
  7. [quote name='Avaloth']O ja, to jest na jakimś innym końcu ulicy niż ja patrzyłam :D acz stamtąd też powinnaś mieć tramwaj, tylko nie wiem jak daleko od hotelu są Aleje Pokoju, gdzie ten tramwaj jeździ. To się jeszcze zgadamy jakoś, jak już będziesz i będziesz wiedzieć conieco xd[/QUOTE] No ;) Ja tam Krk wcale nie znam więc wiesz :D Jakoś tam sobie damy rade z dojechaniem na rynek ;) No, bo muszę Ci powiedzieć dokładnie na którą godzinę, będę w ogóle na tym rynku tak dokładniej ;) ale na pewno nie później niż pisałam ;)
  8. [quote name='Avaloth']Nie wiem, bo nie wiem dokładnie w którym to miejscu. Na pewno tam się dojedzie pod galerię jednym autobusem, bo to jest na prostej drodze, Ty jesteś od Ronda Mogilskiego w prawo, Galeria w lewo xd najlepiej by było gdybyś sie dowiedziała jaki tam przystanek jest, wtedy bym Ci autobus od razu znalazła. Albo hotel ma jaką stronę internetową? To może tam coś wykminię. Taa, bilety się po drodze kupi, Pati lubi jak automat jej 'losuje' więc nie będę jej odbierać przyjemności i nie kupię wcześniej :D:D[/QUOTE] Hotel ma taką stronę: [url]http://www.hostelrest.pl/[/url] ;) Bo my generalnie mamy jeździć podobno do Krk jakimiś busikami które z tego hotelu są, bo moja mama dzwoniła tam dzisiaj i jej powiedzieli, że mają jakieś busiki i nawet tanie są, ale tak generalnie się pytam, więc nie musisz szukać niczego, ale tak sama dla siebie chciałam wiedzieć ;) To dobrze, że można po drodze kupić ;)
  9. [quote name='Avaloth'] Ado, wiem już gdzie jest Sołtysowska, znaczy mniej więcej, wiem od jakiej ulicy jest przecznicą xd Ale generalnie spotkanie na rynku tudzież dworcu mi pasuje, a Ty tam od siebie chyba jednym tramwajkiem dojedziesz. Mój pies będzie miał przerąbane, na co dzień taka rodzina, trzy dni spokoju mu dali, to się zwalą jakieś dwie wariatki :evil_lol:[/QUOTE] O to dobrze :) A wiesz czy tam jest daleko na tramwaj czy jakiś autobus? A i jeszcze, bo jak pojedziemy do Ciebie, to bilety dostaniemy gdzieś tam po drodze tak? ;) Oj tam:P da radę:D Muszę mieć z nim zdjęcie :diabloti:
  10. [quote name='NightQueen']mów za siebie :diabloti: Iśka ma małżeński i obowiązek ze mną wytrzymać na dobre i na złe, aż do śmierci ... :evil_lol:[/QUOTE] Biedna Kobieta, nie wie w co się wpakowała :evil_lol: :diabloti:
  11. [quote name='NightQueen']Melduję że z Adą, zwalimy ci się na głowę z piątku na sobotę :diabloti::evil_lol: Ada urobiła familię i może nocować, natomiast mojej familii wsio jedno gdzie nocuje :eviltong: także spotkamy się w piątek, Ada chyba wieczorek ok. 19 dołączy, a ja będę w Krk wcześniej, bo tak mam dojazd jakoś, to najwyżej pójdziemy gdzieś posiedzieć i poczekamy na [B]czarownicę[/B] :diabloti:[/QUOTE] Ja potwierdzam słowa Patrycji :diabloti: Będziesz musiała z nami wytrzymać :D :loveu: Swoją drogą pati ładnie mnie nazywasz :evil_lol: :loveu: :diabloti:
  12. Baw się dobrze i w ogóle :D:D :diabloti:
  13. O ja :evil_lol: Jaki błotny pies :diabloti: :evil_lol: Ale błotne maseczki i kąpiele są podobno dobre :evil_lol:
  14. [quote name='Avaloth']Oko, nie ma problemu. Zawsze możecie przyjechać wieczorem do mnie, a następnego dnia (w sobotę czyli) byśmy poszły do tego całego ZOO. W ogóle gdzie mniej więcej masz hotel? ;>[/QUOTE] No we wtorek Ci odpowiem co ustaliłam z rodzicami, żeby też Tobie za bardzo nie mieszać ;) Hotel znajduje się pod adresem ul. Sołtysowska, ale gdzie to jest to już nie wiem :P
  15. [quote name='Avaloth']Mi to wsio, i tak dojeżdżając na rynek wysiadam pod dworcem bo tak najwygodniej, więc. Ale z rynku do ZOO kijowo, tzn będziemy się musiały cofnąć znów pod dworzec. Ada, nie trafiłabyś pod galerię Krakowską? [/QUOTE] Ja ogólnie i tak nie wiem jak dojadę więc pogadam z rodzicami najpierw. Chyba, że zgodzą sie jakoś żebym mogła u Ciebie nocować, ale jeszcze nie wiem jakie plany będziemy mieć na piątek, bo wieczorem chyba do Wieliczki mamy jechać, to może dałoby radę jakoś po tym mnie do Ciebie podwieźć, ale nie wiem, na pewno Ci powiem wcześniej co z rodzicami ustalę.
  16. [quote name='NightQueen']jak na razie, kiepsko ci to idzie :diabloti:[/QUOTE] Nieprawda :P Ukrywanie się bardzo dobrze mi idzie :evil_lol:
  17. [quote name='NightQueen']koloru umysłu nie zmienisz :diabloti: no ba hiena pasuje idealnie :evil_lol:[/QUOTE] Wiem, dlatego teraz chociaż włosami mogę to zamaskować :evil_lol: :diabloti: Zrobię Ci zdjęcie z twoimi siostrami hienami :diabloti:
  18. [quote name='NightQueen'] pogadaj z nimi ;) hmm.. możemy deliberować nad tym :diabloti::diabloti: hahah ale wymyśliłaś :evil_lol: ja z moją twarzą to tylko do pawianów :diabloti: z charakteru do hien [/QUOTE] No pogadam, ale jutro, bo dzisiaj ich nie ma :P Haha :P Cicho teraz chociaż mogę się ukryć pod kolorem włosów i nie widać od razu, że jestem blondynką :evil_lol: Ej tam :P Bez przesady :P No w sumie to może do hien faktycznie :diabloti:
  19. [quote name='NightQueen'] może coś wykombinujesz? :cool3: albo cię po prostu uprowadzimy :diabloti: tylko żebyśmy nie musiały cię szukać po całym Krakowie :evil_lol: bo małpy są przereklamowane :diabloti:[/QUOTE] No zobaczę co da się zrobic ^^ w ostateczności mogę rodzicom kasę oddać za tą jedną noc i wrócić rano:P ale nie wiem czy na to pójdą :P Nie no bez przesady jakoś na pewno trafię :evil_lol: :diabloti: W końcu chyba, aż taka głupia nie jestem :P No tak... ale bardziej bym do jakiś hipopotamów, albo słoni pasowała :evil_lol: wtopiłabym się w tłum i nikt by nie zauważył :diabloti:
  20. [quote name='Avaloth']Patrycjo, mało Ci mojego przewodnictwa po Krakowie?:evil_lol: okolice ZOO co prawda znam lepiej niż Hutę, ale nie wiem czy aż na tyle dobrze, ile by nasza wycieczka tam wymagała:eviltong: Mam nadzieję że będę, raczej nic mi wypaść nie powinno ;) Tak sobie teraz myślę, ze będę wtedy sama w domu, więc mogłybyście wpaść po wycieczce, a nawet przenocować. Czy z piątku na sobotę czy z soboty na niedziele.[/QUOTE] Haha:D Na pewno jesteś dobrym przewodnikiem :D Nie może Ci nic wypaść :eviltong::eviltong: W sumie fajnie, ale moi rodzice pewnie się nie zgodzą, bo bedą płacić za nocleg w hotelu, więc bede musiała tam wrócić pewnie, ale pogadam z nimi jeszcze ;) W sobotę czyli wtedy z soboty na niedzielę ;) [quote name='NightQueen']możemy na rynku, choć ja z Iśką to się na dworcu spotkamy pewnie :evil_lol: na kiedy to nie wiem, Ada pisz kiedy ci najbardziej pasuje meeting? w sobotę? ja chce koniecznie do tego zoo jechać, zostawimy tam Adę w klatce z pingwinami :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] No ja nie wiem gdzie dojadę, ale też nie będe mieszkać w samym Krk, a myślę, że tam będzie mi najprościej dojechać, bo wiem jak wygląda rynek :P haha:evil_lol: A czemu akurat z pingwinami? :eviltong::eviltong:
  21. [quote name='NightQueen']Iśka też się z nami spotyka? może pójdziemy do zoo? co ty na to :cool3: ale Iśka za przewodnika musi robić :diabloti:[/QUOTE] No mówiła, że tak:D ale muszę jej jeszcze przypomnieć :evil_lol: Możemy :D Mi to w sumie obojętnie, bo nie znam Krakowa :P Ale spotykamy się na rynku? :P
  22. [quote name='NightQueen'] to już przyszła sobota? :crazyeye: ale szybko minęło :evil_lol: [/QUOTE] A no :D Bardzo szybko :P Zaraz mi się wakacje skończą ;(
  23. [quote name='NightQueen']nie powiem :diabloti: jak zafarbuję to zobaczysz[/QUOTE] Łe tam, ale jesteś ;P A pamiętasz o przyszłej sobocie? :D
  24. [quote name='NightQueen']szamponetki są do d*** :diabloti: ja też mam w planie zmianę koloru włosów :cool3: ale tym razem nie będę eksperymentować bo to zabawa z rozjaśniaczem, więc boję się że sobie łeb spalę :evil_lol: pójdę zatem do fryzjera. [/QUOTE] No to fakt :evil_lol: O:D Ale na blond znowu, że rozjaśniaczem? ;) Ja mam teraz jakieś czekolado-coś tam, bo stwierdziłam, że wezmę dwie różne farby ;P
  25. [quote name='NightQueen']no wiem wiem, dużo osób tak żartuje, ale zapewniam - york rozdeptać się nie da :evil_lol: widziałam zdjęcie :cool3: w sumie to jasny kolor ci wyszedł, to nie jest typowy kasztan i dobrze bo byłby za ciemny, a ja właśnie o takim jaśniejszym odcieniu mówiłam. Oo tak Patrycja prawdę Ci powie :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] No często tak mówią;) Wiem znam to, bo wiem jak zachowuj się Kabik jakby ktoś chciał go rozdeptać. No wyszedł dość jasny:) ale to tylko szamponetka i się spłukała:P Nie chcesz widzieć co mam na głowie teraz, po farbowaniu już farbą :P No tak to akurat prawda :D
×
×
  • Create New...