Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. jeszcze 2: [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4831/wochacz1wo1.jpg[/IMG] taka słodka minka:) [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/1337/wochaczxc0.jpg[/IMG] i tyle:):) mojego włochacza:)
  2. Nastpene foty włochacza: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/8771/wochaty9hq6.jpg[/IMG] śpioch z małpką:) [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/1339/wochaty7eb4.jpg[/IMG] w ubranku:P hehe:) [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/681/wochaty6kb5.jpg[/IMG] moja panienka włochata:) [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2861/wochaty5kj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2863/wochaty8tx6.jpg[/IMG] Prawie nie do poznania kabisek:P hehe:):):)
  3. A własciwie to Atkaa jak masz na imie??:P hehe:)
  4. Włochacz: (takie stare foty w długich włoskach:D:D:D) [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/6231/wochaty3zu4.jpg[/IMG] W okularkach:D:D na starym foteliku:P [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/9361/wochaty2pe0.jpg[/IMG] kabi skejt:P hehe:) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9615/wochaty1rj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img384.imageshack.us/img384/7773/wochatyrj6.jpg[/IMG] Jeszcze w starym salonie:P hehe:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7277/wochaty4eb5.jpg[/IMG] jeszcze zaraz kilka fot
  5. Zaraz jakies wrzuce:) stare mojego włochacza;)) hehe:P
  6. [url]http://img178.imageshack.us/img178/4765/dscf0954mo3.jpg[/url] TO jest super:D:D: hihi:):) [url]http://img171.imageshack.us/img171/8092/dscf0960cn8.jpg[/url] to tez:) ogólnie to ja uwielbiam zdjecia z biegu:D:D hihi;) ale śliczne goldenki::) Ogólnie wszystkie foty super;:D to jak skacze tez boskie:) szkoda ze rozmazane ale piekne:) kiedy robiłas te foty??:D:D A tam miałas brudne spodnie chyba nie???:D:D hih:) fajnie razem wygladacie:):)
  7. Ale super fotki:) Śliczna ta kora;) Kogo to pies??:D:D
  8. [quote name='Izabela124.']Ale slodziutka kluseczke widzilam A malutkiego Rokiego masz fotki?[/quote] Nie mam niestety:( nie miałam aparatu wtedy:( chyba ze jakies zwykłym robione były ale wątpie... musiałaym gdzies w albumach poszukac
  9. hehe:) no tak śmiesznie:P ale potem sie nauczył normalnie;P a teraz ostatnio była kałuże to on poleciał do taty przez kałuże sie przywitc w tej kałuży zakręt zrobił i jak przyleciał do domu to sie na schodach poślizgnąl i leciał dalej:P hehe:) taki smieszny jest;)
  10. hehe:P no wiadomo:) ale ja był malutki to był cudowny:P pamietam jak pierwszy dzień do nas przyjachal a to było późno bo gdzies o 21 jechalismy po niego wiec bylismy ok.22 moze po:P i wyszedł na podwórko i tak sie położył zwinął i jak kulka wyglądał:) mała włochata kuleczka;P albo jak schodził ze schodów to było tak: łapki przednie tółów do góry (czyli stał tak jakby na łapkach przednich ) i na końcu szła dupcia małego:P ale to smiesznie wyglądało:) taki słodzias:)
  11. hehe:) malutki był słodziak:) teraz tez w sumie:P hehe:)
  12. U mnie sa foteczki:P ale moze juz widziałas;)
  13. Cd:):) [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5751/may3vl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9817/may2ny3.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7764/may4gv8.jpg[/IMG] I narazie tyle wspomnień z dzieciństwa:))
  14. CD maludy: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9558/maluda4vw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/29/maluda5ls6.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5539/maykw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3012/may1mj5.jpg[/IMG] i jeszcze zaraz nastepne:)
  15. Zdjecia mojego maleństwa: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7859/maludawy5.jpg[/IMG] w wózeczku:):) [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9633/maluda1we9.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8784/maluda2pf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7387/maluda3hu7.jpg[/IMG] i zaraz ciąg dalszy maludy:)
  16. aaa:) to dużo macie spraw do załatwienia u weta....
  17. hehe:P ja zarz daje foty bo wyszukałam troszke:D:D Najpierw bedą wspomnienia z dzieciństwa;):) ale nie dam wszystkich odrazu tylko tak co jakis czas:) ale dzisiaj wszystkie;) i na różne kategorie je podziele:)
  18. No niestety..:( ale bedzie napewno dobrze:) a o której idziecie??
  19. [quote name='Martunia']O Ty śpiochu ! :evil_lol: U mnie nic ciekawego. ;) Nie mogę się pogodzić z tym, że już jutro szkoła... I jeszcze na basen muszę iść. :( Kiedy nowe foteczki? :cool3:[/quote] heh:D nalezy mi sie:) jak odpoczywać to porządnie:) no a tez sie z tym nie moge pogodzic:( straszne:(:( ja nie chce:( oj współczuje;( noo foteczki dam jakies dzisiaj:P co prawda nie nowe ale takie jakich jeszcze nie było tu:P A co robisz??o której wstałas?
  20. Ale boskie fotki:D:D hihi:) super:) ale chcemy wiecej:):)
  21. Oj biedny atosik:( Co mu sie stało...:( byliscie juz u weta?? cos wiadomo??
  22. Fotki!!!!!:):):):) hihi:):)
  23. [quote name='Martunia']Witanko poranne. :hand: Co tam u Was? :cool3:[/quote] witam:):) U nas dobrze:P od całych 2 godzin jestem na nogach:D:D hihi:) A co u ciebie??? [quote name='Martynia&Pusio']Witanko .. A ja na tym bylam w kinie :cool3: . Ale jak to bylo dawno! I tezm ogladalam :diabloti: . Ja chce nowe fotki :razz: .[/quote] Witam:) Ja mam na dvd:P widze ze wszyscy oglądali to prawie:P hehe:) Foteczki zaraz jakies poszukam:):) [quote name='Izabela124.']Witaneczko Wlasnie ja tez chce nowe fotki[/quote] Witam:) A co do fotek to tak jak wyżej napisałam:):)
  24. Sweet

    York i Pinczer

    Wow:) ale super foty:D A czemu kini nadal nie ma??:(
×
×
  • Create New...