Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Ja zajrzałam tylko nie chciało mi sie komentowac:P bardzo fajne są;) Ten sznaucer śliczny:) i dżeki tez jak zawsze;)) A ty jeszcze nie w szkole??
  2. hihi:) Boskie fotki:D:D Super Moli wyszła:))
  3. [quote name='Martunia']Hej! :hand: Wreszcie jestem, ta szkoła mnie kiedyś wykończy... Kiedy nowe foty? :cool3:[/quote] hej:) Ja jestem od niedawna tutaj:P własciwie ciągle wchodze i wychodze.......... masakra... a foty chciałam dac dzisiaj ale chyba juz nie zdąze... Po za tym jakos mi sie nie chce... Kabiś coś mi kuleje na jedną łapke i nie wiem co mu jest;/ No a co u ciebie??? [quote name='chester07']chcemy Rokiego ! :D a ile on ma lat? :) :buzi:[/quote] hehe;P rokiego nie bedzie nie mam fot:( On ma 9 albo 10 juz nie wiem dokładnie
  4. Napewno sie uda w końcu:):) Musi:)
  5. [quote name='gossia']Jeju KaRa to nie jest Kaukaz tylko mieszaniec Bernardyna z Kaukazem i ma więcej genów itd. od od Bernardyna[/quote] A skąd wiesz że bedzie ma wiecej genów bernardyna? sam wyglad to nie wszystko....
  6. [quote name='gossia']Ani mama ani tata. 8.00 pobódka 8.30 - zrobienie śniadania sobie i psowi 9.00- spacer 10.00 - zabawa i odpoczynek z psem! 11.00 nadal to samo i gadanie z ludzmi 12.00- przekąska dla psa 12.30 - spacer 13.00 - zabawa moja z psem oczywiście 14.00- rozmawianie z ludzmi 14.30 - spanie psa i ja też śpie 16.30- spacer 17.00 zabawa 17.30 podwieczorek! 18.00 - zabawa, gadanie śmianie się 19.30 - jedzenie dla psa ( duźo!) kolacja 20.30 wspólny spacer z kimś i jego psem 21.30 - kąpiel 22.00 - ziuziu:)[/quote] Przepraszam ze sie wtrącam i nie mam nic przeciwko gossi ale z tej waszej kłótki to można sie dobrze pośmiac:P najbardziej podoba mi sie punkt z jej planu: [B] 14.30 - spanie psa i ja też śpie [/B]skad wiesz gosiu że pies bedzie napewno spał?? i nie jecie obiadu tylko śniadanie, podwieczorek i kolacje??:P
  7. ja nie mam pomysłu:P w sumie to nie moich rodziców nie musiałam długo przekonywac:P Moze to że bedziesz sie nią zajmowac, kupowac jej to co bedzie potrzebowała, wychodzic bedziesz na spacery, że bardzo bys chciała miec znowu pieska i nie wiem wiem że to są sprawy o których napewno twoi rodzice wiedzą...
  8. hehe;) fajne;) jaka kitucha:D
  9. [quote name='Rottie']Eee tam.. Umiesz :D Pełno futra w domu? Muszę przyznać, że Rotty linieją przez cały rok, a dwa razy w roku intensywniej, ale bez przesady.. Szczotki nie masz w domu? :angryy: Głupie wytłumaczenie :angryy:[/quote] nie umiem:P No nie wiem to podejscie moich rodziców.. Ja tam sie nie bede wtrącać... Fot nie zrobiłam bo Rokuś z budy nie wychodzi za zmino... ostatnio było tak samo jak było zimno... tylko wyjżał głową i siedział dalej w budzie:P Moze dam jakies wczesniejsze co nie dawałam jeszcze:P
  10. Jupi:):) świetujemy:):) teraz to juz naprawde lece;P
  11. [quote name='Rottie']Śpiewasz? :D Nagraj na mikrofon i wrzuć na neta :evil_lol:[/quote] ja śpiewam w grupie:P sama nie lubie spiewac:P hehe:) dobra lece bo niezdąze;P hehe
  12. [quote name='Rottie']:angryy: Czy zawsze wszystko musi się układać nie po mojej myśli? :angryy: A ty go na dworze trzymasz? Nie zaziębi się facet? Może rotty mają grube podszerstki, ale do budy całkowicie się nie nadają (ze względu na psychikę) :shake:[/quote] Niestety:(:( ale przejde sie do niego jeszcze raz jak przestanie padac No na dworze jest... ale to już wybór moich rodziców gdyż mama nie chce miec pełno włosów psa w domu po za tym mamy mały domek i taki spory pies bym nam sie nie zmiescił:P rozłożył by sie na korytarzu i przejścia brak:P Nie zaziebił sie jeszcze nigdy przez swoje 9 lat życia:) A w budzie nie jest mu źle po za tym ma miejsce do wybiegania sie i dziadek chodzi z nim na spaceruu lece...
  13. No wiem własnie:P fot nie wstawiłam powód nad twoim postem:P Ale moze pogoda sie poprawi to pójde do niego jeszcze raz i mu zrobie kilka zdjęc:) narazie lece na chórek a potem sie bede uczyc wiec do napisania:P hehe:) Bede wieczorkiem:)
  14. hehe:P własnie widze;P z kabiego min to można sie śmiac a bobik taki poważny:P hehe:) Dobra teraz juz naprawde lece bo mam 15 min na wyszykowanie sie :P hehe do wieczora:P
  15. hehe tylko pozazdroscić ci pogody:P u mnie strasznie zimno niestety:( brrr.... dobijamy do 100:D ja lece:P heh:)
  16. heh:) fajne widoczki;D I bobiś tez niczego sobie:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz1639.jpg[/url] jaka powaga:):)
  17. Ale super zdjecia:) fajnie musiało byc:):) hehe:)
  18. U mnie sie troszke rozpogadza ale ogólnie to zimno i padało od rana:P chyba ze u ewy jest inaczej chociaz wątpie bo za blisko mieszka:P
  19. My tez w to wierzymy:) Napewno przekonasz rodziców:):)
  20. Witanko:) przyszłam sie przywitac i ide robic lekcje;P bede wieczorkiem bo czeka mnie jeszcze nauka i zajecia dodatkowe;P papa;*
  21. U mnie jest brzydka pogoda wiec u Ewci chyba tez;P hehe:) Jeszcze 1 strona i bedzie 100:D
  22. WItam wszystkich:) Niestety pogoda jest taka że nie ma szans na zdjecie rokiego:(:( Byłam u niego i cały czas siedzi w budzi i nie chce wyjśc bo pada:( wiec zdjeci nie bedzie:( niestety nie z mojej winy:(:(:( ale moze dam potem kabiego ze wczorajszego spacerku:) Buźka;* Ide robic lekcje :P potem do was zajrze:P
  23. Oj:(:(:( Przykro mi nie wiem co mam powiedzieć bo mi jeszcze nigdy piesek nie odszedł...:(:(:( [*] Ja juz musze isc:( Dobranoc;*
×
×
  • Create New...