-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='anmi0']no właśnie te 2 klasy mają wiekszego pecha nie wiem nam baba od anglika mówiła, że się liczy i potem na mature też:roll:[/quote] ale ty w 1gim jesteś nie? no a ja w drugiej i my jako pierwsi to piszemy i dlatego:) potem innym rocznikom ma sie juz liczyć;/ a my ze jako pierwsi to jeszcze nie chyba ze jakas dana szkołą bedzie chciała....
-
[quote name='Martunia']Oj biedaczka. :D A mi się cały net odciął i niedawno dopiero wreszcie normalnie działa! A co do, nie było protestu przeciw tym siedzeniom chłopak-dziewczyna? Haha, znowu Ci się Dominik trafił. :D Ja jutro będę miała kartkówkę z matmy i religii... Jeszcze na fizykę się muszę nauczyć, bo jak nie będziesz wiedziała odp na pytanie to masz 1. :razz:[/quote] heh:P niestety:P Oj... straszne... pewnie że był protest... najpierw miałam siedziec z mateuszem ale on nie chciał i ja nie chciałam:P dominik nie miał jakis wiekszych zastrzeżeń:P hehe:) No niestety mi sie znowu trafił:) ale moze i dobrze:P lepiej z nim siedziec co gada niz z kims kto wcale nie gada i sie nudzic na lekcji:P oj.. ja miałam z religii dzisiaj:P 5- dostałam:P hehe:) dziwnie tak;/ głupio własciwie nie jestes przeciez wszech wiedząca;/ a co powiesz jeszcze??:D
-
ja tez bede musiała juz z angielskiego pisac:P ale ma sie podobno nie liczyc do tego czy sie ktos dostanie do szkoły czy nie:) hehe:P
-
O kurcze.. ale on jest brudny:P moja mama by takiego brudasa do domu nie wpuściła:P hehe:)
-
[quote name='Izabela124.']Witanko :) To dzis maja byc jakies fotki :)[/quote] witam:) nie wiem czy bedą....:roll: [quote name='chester07']no ja zdolna jestem :D chłop wymiata czasem, ale już mu się poprawia chyba, bo wczoraj na spacerze już zostawał :) a dzisiaj zamulony cały dzień, bo deszcz pada i na spacer nie poszedł :evil_lol: lepiej nie pytaj xD w sumie to 2 zadania z majcy mieliśmy 'wycięte' ale z mat-przyr miałam niecałą połowę, a z humanistycznej części 45 ^^ fotki ! :evil_lol:[/quote] hehe:) u nas taka sobie pogoda:P nie pada ale zimno strasznie:P ale to i tak sporo bo by wychodziło prawie 80p:) ja bym tyle chciała miec:) hehe:) humanistyczny ci dobrze poszedł:) Dostałas odemnie list??:D:D [quote name='Martunia']Hej. No wreszcie ten internet zaczął działać! Mi wczoraj wieczorem piorun trzasnął w sieć i mi nie działało do teraz. Ale teraz tak strasznie wolno i słabo działa... My niedługo będziemy biegać w parku na biegach przełajowych... Cały 1 km. :razz: U mnie była okropna burza, przez okno cały czas widziałam różowe błyskawice, na ulicach powódź, padał grad wielkości piłki do ping-ponga... Po prostu straszne. Potem przeminęło, ale neta nie było. :( A co u Ciebie? U mnie w sumie nic...[/quote] :) super ze działa ci net:) ty do mnie piszesz a ja w szkole jeszcze byłam do 16.30:P hehe:) a teraz musialam sie uczyc:P mi gg sie wczoraj psuło..;/ ojjjj... to ale musiała byc burza... a to wszyscy bedziecie tak biegac?? a u mnie dobrze;P pani wych nas dzisja przesadzała;/ dziewczyny musza siedziec z chłopakami na każdej lekcji i oni z nami tez;/ A ja znowu z dominikiem siedze:P no ale nie jest źle:P przynajmniej smiesznie bo on cały czas coś gada... To narzeka ze czegos nie umie:P to ze kuba zasłania mu tablice:P ale fajnie ogólnie sie z nim siedzi:P A po za tym to na bioligie sie cały czas uczyłam.. odechciwea mi sie juz tej nauki:P rano musze jeszcze sobie powtórzyc ładnie:) bo 5 musze dostac:P a conajmniej 4:D hehe:) a co powiesz?? [quote name='Izabela124.']Witanko gadulo[/quote] już sie witałas dzisiaj:D:D
-
witam:) ogladam własnie zdjecia;) sliczne jak zawsze:D:D
-
[quote name='Izabela124.']Ja tam wole miec na 8 i konczyc wczesnie. A jak juz namawiasz tate na aparat to niech kupi jakis naprawde profesjonalny;) [CENTER][B]Dobranoc;)[/B] [/CENTER] [/quote] profesjonalny to on ma:P ale mi go tam nie daje bo jeszcze popsuje;P ja chce taki zwykły cyfrowy do pstrykania zdjęć kabisiowi:D heh:) [B][COLOR=Olive] DOBRANOC:*:*[/COLOR] [/B]
-
[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to ty niezla jestes, zeby tatusia na tel naciagac:evil_lol::evil_lol: Ja tez zaraz uciekam, bo jutro na 8 do sql, jeszcze z Bobim wyjde, umyc sie, i ogladac TV:lol:[/quote] no co tylko 100zł mi brakuje to co:P znając go jak mu bede tak mówić codziennie to mi da dla świętego spokoju i pojedzie ze mną po telefon:D hehe:) a aparat to i tak miał zamiar kupic jak zaczełam oglądac i mówic jakie to teraz sa małe:D hehe:) ja tez ide :P a do sql na 10.50:D ale jeszcze zaraz musze sie wykapac;P i tv:) hihi:)
-
[quote name='Izabela124.']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobra juz nie bede;):loveu: Co u ciebie slychac?[/quote] No:P hehe:) a u mnie dobrze ale zaraz ide spac sobie chyba bo jeszcze oglądam 39 i pół a potem kube Wojewódzkiego:D:D i trzeba sie potem wyspac:) ale jeszcze chwile bede:P tak do 22 po 22:):):) A ogólnie to u mnie po staremu:P musze tacie uświadamiać ze mi brakuje 100zł na nowy telefon i żeby mój stary na allegro wystawił:P hehe:) i na nowy aparat go namawiac i ogólnie:) bo ja taka naciągaczka jestem:P ale tatuś i tak w końcu mi kupi co chce bo ma sie ten dar przekonywania;:):) hehe:P a co u ciebie??
-
[quote name='anmi0']Heh ja też nie lubię:shake: ale mus to mus...[/quote] no niestety;/ [SIZE=6][COLOR=DarkSlateBlue]Dobranoc;*[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='anmi0']Eh... ale wymyślają ale dobrze, że nie gramatyka czy coś, bo przynajmniej nie trzeba się uczyć, a te forym pisemne to chyba łatwe w podst. miałam max.:eviltong: ale narazie się nie uczyliśmy żadnej to nie wiem[/quote] ja miałam 39 na 40 w 6 klasie z tego testu:eviltong: a zaproszenie prote jest:P z rozprawką troche gorzej ale nie jest trudna tylko temat trzeba dobrze zrozumiec i argumanty dobre podac:P hihi:) ja chyba lece juz [SIZE=6][COLOR=PaleTurquoise][COLOR=Navy]Dobranoc:* [/COLOR]słodkich snów[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Izabela124.']:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] No wiesz co język na mnie wyciągać:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie prawda:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Prawda i nie kłóć mi sie tu za mną:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Chce jakies fotki[/quote] witanko:) wczoraj były dzisiaj nie mam nowych:P hehe:)
-
[quote name='anmi0']nie, ale my zawsze musieliśmy często i długie dystanse biegać więc się "uodporniłam" ale nogi okropnie potem mnie bolą...[/quote] aaaa;P ja tam nienawidzę biegac:P ogólnie za wf nie przepadam:P
-
[quote name='anmi0']no to my tak jakby w tym mat-chem-fiz mamy wszystko oprócz tych przedmiotów z humanistycznego a jak to jest z tym humanistycznym? na czytanie ze zrozumieniem? gramatyka? wiadomości o twóczości ble ble ble? czy co?[/quote] raczej tekst i do tego pytania (znaczy kilka tekstów) jakaś krótka forma pisemna (np. zaproszenie albo ogłoszenie) i dłuższa forma pisemna (rozprawka) nie jest az taki trudny:) ostatnio na polskim wypełnialismy taki głupi jakis co 2zł za niego daliśmy;/
-
[quote name='anmi0']A na nas ostatnio się w-fistka wkurzyła(e taka nienormalna babka:cool1:) i teraz karze nam biegać 10 kółek na stadionie(tj. ok. 3,5 kilometra:roll:) No to tak 4 spokojnie przebiegne, ale dalej to już masakra... a na 600 lubię biegać... bo dla nas to malutko...;)[/quote] O boże... masakra:P ja po 2 bym padła bo nie nawidzie biegac... nie że nie umiem ale nie mam tyle sił w nogach i juz po1,5 jak biegniemy 3 na 800m to mi sie ciężko oddycha..... a ty jestes w klasie sportowej że dla was to mało??:D
-
[quote name='Izabela124.']Hihi on zawsze nie spi haha ale jak jest po spacerku to tak:eviltong:[/quote] jak nie zawsze jak zawsze jak sie pytam to mówisz że śpi:P hehe:) kabi tez ciągle śpi:P
-
fajnie ci:) ja kończe dopiero o 16.20:P straszne.. ale ide na 10.50 wiec sie wyśpie:) Bobik spi jak zawsze:P po co ja sie pytałam wogóle;P hehe;)
-
[quote name='anmi0']Ewciu, ale te z całych 3 lat też będą...:cool3: SweetGirl93- poprostu zwykły test dają z pytaniami(coś takiego jak w klasie szóstej) pytania i odp. a,b,c,d i pisemne różne itd. Z tym, że nie wiem jak wyglądają testy gimnazjalistów:grin: Chyba, że właśnie tak jak ten szóstoklasistów?:p[/quote] bardzo podobnie tylko jest osobny z mat-chem-fiz i osobny z humanistyczny:):P hehe:)
-
beda jeszcze foteczki??:D:D i co powiesz?? co bobik robi?:D
-
[url]http://img167.imageshack.us/img167/191/img8772ig5.jpg[/url] to fajnie wyszło:D:D hihi:) [url]http://img167.imageshack.us/img167/8617/img8741tf2.jpg[/url] i te włosy na wietrze:) super;)
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/Obraz2072.jpg[/url] bobik pożeracz wszystkiego:D boskie foty:D:D