-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
wszystkie już wstawiłaś tam? to naprawdę mało :evil_lol: Nie postarałaś się ze zdjęciami... :(
-
miałaś tam aparat jakiś? bo ogladałam te zdjecia na fejsie i sie zastanawiałam czy to ty robiłaś, albo ktoś z twoich znajomych ;) A swoją drogą ładnie wyglądałaś;)
-
Przypomniało mi się o mojej galerii w końcu:evil_lol: macie 2 zdjęcia na zachętę to może jeszcze ktoś sobie przypomni :evil_lol: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/643/dsc08509w.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4949/dsc08510g.jpg[/IMG]
-
[quote name='NightQueen']Raczej dzieci to złośliwe istoty :diabloti: Kacper zawsze zaczyna pierwszy :evil_lol: taa.. ta pozwijana skóra na boczkach :loveu: [/QUOTE] No dobra dzieci też:eviltong::eviltong: Ja mam tylko tą drugą złośliwą istotę zwaną psem :evil_lol::diabloti: Piękna jest :loveu: [url]http://img97.imageshack.us/img97/6589/dsc0663r.jpg[/url] To zdjęcie mnie rozwaliło :turn-l::turn-l::turn-l::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Boska grzywa:diabloti::diabloti::roflt:
-
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
O wreszcie zdjęcia :loveu: Miny piksel rządzą :evil_lol: -
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[quote name='NightQueen'] Nie ma zdjęć, nie ma gadania, to normalnie nie żałuje jak na razie żem nie pojechała :diabloti: [/QUOTE] Ja też jeszcze nie żałuje:P czekam na jakieś opowieści, a nie wszyscy cicho siedzą:P -
"Nie dość że zatruta woda, to jeszcze psy" czyli burżuazyjny zlot zakończony
Sweet replied to Avaloth's topic in Foto Blogi
[url]http://img851.imageshack.us/img851/9699/dsc02990c.jpg[/url] :evil_lol: Widzę że w tym roku były groźniejsze psy niż joreczki, bo na kolczatce :evil_lol: -
Właśnie zdjęcia dawaj Anitka ! :D
-
[quote name='NightQueen']a jak śmiesznie się ze sobą bawią :evil_lol: obłędni są, jak ich obserwuję to czasami nie potrafię swojego śmiechu opanować np. kradną sobie zabawki na wzajem :evil_lol: Kacper bierze M. piłeczki/ringo itd. i wrzuca do łóżeczka do którego ona wejść nie może, to ona w ramach rewanżu bierze jego samochody i chowa pod łóżkiem :diabloti: i tak kilka razy dziennie :evil_lol: [/QUOTE] rzeczywiście muszą być genialni razem :evil_lol::eviltong: Jakie te psy to są złośliwe istoty :P Nagraj ich kiedyś :P [url]http://img713.imageshack.us/img713/9731/dsc0569j.jpg[/url] zmokła kura:D Pamiętam ją taką :loveu::diabloti:
-
[quote name='NightQueen']jadła jabłko i nie koniecznie chciała się dzielić z Kacprem :p[/QUOTE] Aaaa :D to takie buty :D Ale oni słodko razem wyglądają :loveu:
-
[quote name='NightQueen'] nie zła, M. bardzo lubi Kacpra i wzajemnie ;)[/QUOTE] wiem, że lubi właśnie dlatego się zdziwiłam, bo ma taką minę jakby jej coś nie pasowało.. ;)
-
[url]http://img6.imageshack.us/img6/9729/dsc0556de.jpg[/url] blondi :loveu: :evil_lol: [url]http://img688.imageshack.us/img688/5046/dsc0475be.jpg[/url] Czyżby Molcia się złościła? :diabloti:
-
No to w takim razie 20.08 chyba byłby najlepszy ;)
-
[quote name='NightQueen']oo to fajnie, możemy się na któryś dzień umówić :) a co to za wypad masz? sama przyjeżdżasz ? jakieś konkretne plany?[/QUOTE] No;) Najlepszy pewnie 20 bo bede tam cały dzień:) albo 19 wieczorem, ale to ustalimy jeszcze;) Przyjeżdżam z rodzicami, bo moja siostra na jakiś koncert jedzie i przy okazji robimy sobie 3 dniowy wyjazd ;) [url]http://img851.imageshack.us/img851/108/dsc0377q.jpg[/url] :evil_lol:
-
Przyjechała i już leci dalej:P Czekamy na zdjęcia i jakąś relacje :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']mogę przyjechać ;) dla mnie żaden problem, a co będziesz w Krk w tym czasie? :loveu:[/QUOTE] To się cieszę :loveu: Tak będę :D:D I właśnie liczyłam, że uda nam się spotkać :D z Iśką się jeszcze umówimy:D znaczy ona już wie, że będę ;)
-
No jest jest, bo ja byłam jakieś 50-100km ode mnie a tam gdzie ty byłaś to mam znacznie więcej ;) No tak w końcu dinozaury to dinozaury ;) [url]http://img718.imageshack.us/img718/4250/dsc0289i.jpg[/url] jaką ma słodką minkę :loveu: A w ogóle to nie chciałabyś się wybrać do Krakowa w dniach 19-21 sierpnia :diabloti:
-
A to ja byłam jeszcze gdzieś indziej ;) Ale to wszystko takie podobne :P
-
[url]http://img189.imageshack.us/img189/6132/dsc0844x.jpg[/url] Słodkie :loveu: W jakiej miejscowości jest ten park?:) Bo ja kiedyś byłam w podobnym ale nie wiem czy w tym czy w jakimś innym. :evil_lol:
-
Już dawno są na miejscu na pewno :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]architektura ogrodu czy jakos tak se weź :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [quote name='dog193']Technik architektury krajobrazu - u nas w szkole jest taki profil :D Na praktykach... grabią liście/wyrywają chwasty :diabloti:[/QUOTE] Na studiach jest Architektura krajobrazu ;) też tam składam :evil_lol: Fajne mają praktyki :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']oj już daj spokój, rok minął, zapomnij o siostrze, zróbmy sobie program zerwane więzi, tylko tak na odwrót :diabloti: Aż się boję na wieś jechać znów :evil_lol: [/QUOTE] E tam:eviltong::eviltong: Ja zawsze będę cię już traktować jak siostrę :loveu: Ale za rok znowu się zobaczymy na zlocie bo licze że pojedziesz i że ja też pojadę :diabloti::eviltong: haha:D Może już dość nabroiła i teraz będzie spokojna :eviltong:
-
[quote name='Avaloth']Ja po mat-chem-infie na pedagogikę, a po maturze rozszerzonej z polskiego informatyka stosowana. Kto jest lepszy? :diabloti:[/QUOTE] No wiesz, ale ja mam jeszcze rok na wymyślenie czegoś równie fajnego :diabloti::diabloti: Rozszerzony Polski też mogę zdawać :eviltong::eviltong: A infy mam dość, więc w tym ci nie dorównam niestety :P Ale myślałam jeszcze o jakimś ogrodnictwie :diabloti::razz: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-nFVzXMCMPRU/ThdAcOoxgeI/AAAAAAAADDU/bgbUKI2m6hw/s512/IMG_5060b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: Boskie :loveu::loveu:
-
[quote name='NightQueen']że niby co? że niby ładna ? :diabloti::evil_lol: [/QUOTE] Piękna to też :loveu::diabloti: Ale moja :D Tak prawie bo jako że ty moja siostra, to Moli trochę moja:diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong: A wieś dostarcza wam wielu rozrywek :eviltong::eviltong: