Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. cudnosci dziewczynki:wink::megagrin::kiss_2::evillaug:
  2. A Randa, tak samo - "zamorduje". . . . .;):loveu: Dzieki wielkieee:loveu::multi::p Aniu, dziekuje:loveu:
  3. Oj milo, to fakt. Tylko zeby takie sprawy nie mialy miejsca [url]http://www.dogomania.pl/threads/221382-wysterylizowane-młode-suczki-potrzebują-pomocy!?p=18760521#post18760521[/url], ja juz modlic sie zaczynam z tego wszystkiego. Mowi sie, ze jak trwoga, to do Boga. Czasem dziala modlitwa. Mnie sw. Franciszek wysłuchal. Aniołów mi zesłał i wierze w to, ze czuwa nad nami. Alleluja.
  4. Nie mogam doczytac do konca . . zalalam sie lzami. Nie wiem jak dziekowac Aniu. Bardzo sie ciesze. Wiem, ze bedzie dobrze skoro ludzie wspaniali. Z jego strony nie powinno byc niespodzianek. Dziekuje z calego serca. OSWIADCZENIE!!! "Zamorduje" kazdego, kto zle slowo powie na Evelin.
  5. Fajna jest.
  6. Ale jaka to czystka? moj jeden post? cos tu smierdzi. Napisalam tylko prawde, odnioslam sie do klamstw jakie napisala doris66, nikogo nie obrazilam, nie uzywalam brzydkich slow, to pytam dlaczego? czy mam odniesc sie do w/w postu jeszcze raz? Usuniecie mojego postu jest dla mnie krzywdzace, niesprawiedliwe. Zbyt wiele mojego zdrowia i nerwow stracilam, zbyt wiele poswiecilam i mialam prawo odpowiedziec na podle klamstwa. Mnie osobiscie bardzo dotykaja klamstwa doris66. Typu, ze nikt mi nie kazal, ze tak uzgodnilysmy, ze sie na cos sama godzilam. W usunietym poscie zamiescilam wyjasnienie na stek obrazliwych dla mnie bzdur. Chyba forum jest dla wszystkich, tak? tym bardziej nie zabronione jest odpieranie czyichs klamstw. Nie pozwole sobie na jazde po mojej osobie. Powtarzam, post byl wyjasniajacy. Czy dlatego, ze byla w nim prawda, ktos nie chce zeby inni czytali? Ja nie prosilam o usuniecie czyichs postow. Dlaczego moj zostal usuniety. To jest prowokacja!!!!!!!
  7. Aniu, zawsze Twoje pozytywne nastawienie przechodzi pozytywnie na mnie;):multi::loveu: i dobrze. Teraz bede jak nawiedzona obgryzac pazury:nerwy: do jutra. Juz niech ma, niech ma swoja wlasna bude.
  8. [quote name='jaanna019']Teraz to ona odchowała kolejny miot dzikusów i będzie miała w nocie klatkę.[/QUOTE] Na dokladke za "chwile" jej miot tez bedzie mial w nosie klatke łapkę.
  9. O matenko kochana jak sie ciesze. Trzymam kciuki za chlopaka. Zeby tylko na lancuchu nie był. A bedziecie sprawdzac domek? Bardzo bym chciala zeby to byli ci ludzie i ten dom. Wilson, zachowaj sie poprawnie, prosze.
  10. [quote name='doris66']Zawsze obrażasz i zawsze pózniej przepraszasz. Trudno taka juz jesteś. Moje( bielskie ) szczeniaki szczepiłas, ale ja za to płaciłam (sama lub z kolezanką której imienia tu nie wspomnę, bo ja lubie i szanuje ) i zwracałąm ci za paliwo do weta. Były u ciebie ale nie na siłę, Tak uzgodniłysmy zawsze przed ich zabraniem. Godziłas sie na to. Caillou pojechała do ds bo dałam na tę podróz 70-80% pieniedzy. Kaja nie jest tylko moim psem i na siłe ci jej nikt nie wcisnął. Nie wypominam, ale tak jak napisała dziś na innym watku bardzo madra kobieta, gdyby nie ci co wpłacaja grosze to ci co wszystko robia swoimi rękami nie mieliby czego i za co robic. Dlatego wszyscy jestesmy sobie potrzebni, ale Ty tak nie uwazasz. I ok masz prawo. Moja zadbana działka to moja sprawa, cięzko pracuję żeby taka była, ( bywałas na tej działce nie raz , czyż nie było wtedy fajnie i tobie i mnie? ), psów mam tyle na ile moge sobie pozwolic ( zabrałam je z ulicy, Kropę w zawiązanym foliowym worku, to informacja dla tych co czytają, zeby było jasne że moje psy to tak samo jak wasze nie drogie, rasowe tylko zwykłe kundle ktore potrzebowały pomocy ). Samochodu nie mam zarzyganego bo ja nie prowadzę samochodu ( samochód prowadzi moj mąz a on psów bezdomnych nie wozi a nasze psy jak jada to nie rzygają ). Ale wiem, jaki jest twój samochód, nie raz nim jeździłam. Nie brzydziłam sie psich rzygów. Rzygi caillou zbieraałm rekami bo rzygała okropnie. Piszesz, ze szanujesz każdego kto ma zasikane przez psy katy . Ja mam zasikane , bo Kropa sika w nocy w domu ( wybaczam jej bo ma traumę po tym jak ktos ja zawiązał w worek i wywalił na mojej ulicy i Ty o tym wiesz ale udajesz ze nie wiesz ). Każdy z nas wybiera takie zycie jakie chce wieść, zarówno Ty jak i ja dokonałysmy wyboru ( z tym, że ja jeszcze nie wiem co bede robiła na emeryturze, może bedę pomagała zwierzetom na taką skale jak Ty - przed Tobą a raczej przed Tym co robisz zawsze pochyle głowe, ale Twój sposób traktowania ludzi jest mi obcy ). Nie wypominam ci niczego, ale Ty nie lekcewaz tego com ja robie i robiłam. Bo dla ciebie moje marne grosze to dla innych znaczyłyby dać jeśc psom albo nie dać. Nie rzucaj zatem słowami jak kamieniami tu i teraz , bo za chwilę bedziesz pisała, ze dzięki nam dogomaniakom trwasz i jakoś dajesz radę. Irena opanuj sie bo za daleko sie posuwasz. A teraz tak jak prosiła Jummanjiana juz nic nie napisze , bo po co zamśmiecac watki. Kazdy kto to przeczyta sam oceni i wyciągnie wnioski. I nadal twierdze, ze to co robisz dla psów jest wielkie ale to co robisz z ludzmi juz wielkie nie jest. Przekonałm sie o tym po roku współpracy ( tak myslałam że to współpraca ). Ja nikogo nie przepraszam, bo to co napisałam to czysta prawda i nikogo nie obraziłam, nigdy ani na pw ani na wątku publicznym.[/QUOTE] Odnioslam sie do tego postu. Dlaczego zniknal moj post? Jesli juz, to post doris powinien rowniez zostac usuniety. Jest uwlaszczajacy mojej godnosci i prowokacją. odparlam tylko zarzuty i wyjasnilam jask bylo na prawde. Jestem w szoku i prosze o wyjasnienie. Kto, dlaczego usunal moj post? To jest niesprawiedliwe. [B]Zadaje w takim razie jeszcze raz pytanie, co bedzie z suka Rudą i jej szczeniakami, ktore mieszkaja na terenie dzialek w Bielsku Podlaskim. Szczeniaki maja juz okolo, albo i wiecej niz 6 tygodni.[/B]
  11. Prosze o wyjasnienie, gdzie jest moj post 1051? Czy zostal zmoderowany? dlaczego nie ma tylko mojego postu?
  12. Tak, miala isc do weta dzisiaj. Jutro zapytam co u nich slychac.
  13. Nikt nie chwali sceniackow?????:-( A Demolka jaka fajna? jak sie usmiecha:diabloti:
  14. O jo joj, to faktycznie najezdzila sie po Polsce - turystka. Fajni ludzie Pajuni sie trafili. Oby bylo dobrze.
  15. tutaj u Magedy. Nie mam watpliwosci, ze malemu jest u niej jak w raju [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710458_p2181923.jpg[/IMG] ze Spajkim [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710454_p2181922.jpg[/IMG] Spajki, cudowny, kochany pies [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710459_p2181924.jpg[/IMG] [B]Zabralam tez ze soba do "Zwierzaka" mlodego Dyzia.[/B]Ma nawracajace przewlekle zapalenie pluc. Dostal kolejny antybiotyk, kroplowke i zastrzyki do domu. Jest jak zwykle po wizycie u lekarza lepiej. Znowu je, ale boje sie, ze sie pogorszy. Wczoraj myslalam, ze go nie dowioze. Trzasl sie i przez rece przelewal. Nie wiem czy mu sie uda. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710460_p2181925.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710462_p2181926.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710427_p2181911.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710424_p2181910.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710421_p2181908.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710420_p2181907.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710417_p2181906.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710407_p2181900.jpg[/IMG]
  17. dziewczynka,najbardziej przymilna, biega za mna [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710434_p2181914.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710448_p2181919.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710451_p2181920.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710430_p2181912.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710443_p2181917.jpg[/IMG]
  18. Wczoraj pojechal do dt jeden ze szczeniaczkow z Poplaw ten z chorym oczkiem do Magedy w Bialymstoku. Poznalam osobiscie rowniez psa, ktorego zaadoptowala Mageda. Spajki jest cudny. Charakter idealny. Nawet nie zaszczekal na mnie. Malego przywital przyjaznie. Rano, przed wyjazdem zawiozlam maluchy do szczepienia. Wet mial tylko 3 szczepionki. Jednego doszczepie w poniedzialek. Tu w podrozy do weta na szczepienia [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710420_p2181907.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710441_p2181916.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710451_p2181920.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710430_p2181912.jpg[/IMG] dziewczynka [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/47710448_p2181919.jpg[/IMG]
  19. Czekamy . . . . . A jak sie czuje Dona?
  20. [B][SIZE="3"]Kochani, zapraszam Was na ten [url]http://www.dogomania.pl/threads/221382-wysterylizowane-młode-suczki-potrzebują-pomocy!?p=18746022#post18746022[/url] watek. Potrzebna natychmiastowa pomoc. Dom tymczasowy na wage zlota. Te pieski zostaja same. Pomozcie, doradzcie, przyjdzcie, proszę.[/SIZE][/B]
  21. MalgosMalgos, przepraszam za to co napisala emilia 2280. Przykro mi, ze tak sie dzieje.
  22. Wczoraj bylismy na przeswietleniu, bo zauwazylam, ze lekko koncowka kosci jest opuchnieta po nocy. Okazalo sie, ze gwozdz sie troche wysunal. Jednak nie ma na to rady. Mozna byloby go wyjac, gdyby kosc byla juz zrosniea, ale tak nie jest. Za wczesnie , jeszcze za malo czasu minelo. Co za tym idzie? ruch ograniczony do wyjscia za potrzebą i tyle co po domu. Siedzi uczepiony na smyczy. Buntuje sie w klatce, juz nie chce w niej siedziec. Czekamy.
  23. Pomyslalam, ze latwo mozna czlowieka ocenic. Ja sama cos tam pisalam, ze pani Pajki, to, czy tamto. . . . a jednak, prosze bardzo,walczy o psa. Brawo!
  24. [quote name='Vicky62']Na wątku białostockim[B] Mageda [/B]proponowała DT. dla szczniaka.Zadałam jej pytanie czy aktualne.Czekamy.[/QUOTE] Dzieki Asia. pisalysmy posty jednoczesnie i nasze pierwsze wskoczyly. Juz mamy odpowiedz i wszystko jasne. Maly jedzie do Magedy.
  25. [quote name='MalgosMalgos']Jako reprezentantka strony niemieckiej pomagajacej schronisku Hajnowka mam do przekazania dobra wiadomosc: HUNDEHILFE POLEN po zapoznaniu sie z sytuacja zobowiazala sie podjac akcje wsparcia przytuliska Ireny karma dla zwierzat. I to nie jednorazowo. Serdecznie pozdrawiam z Berlina Malgos[/QUOTE] Bardzo sie cieszę i bardzo dziekuje. Jak jest karma, nie ma biedy;):multi::loveu: Nie wiem co jeszcze i jak dziekowac, wzruszylam sie, w gardle sciska. Mowicie, ze czynione dobro powraca i tak jest:multi::multi::multi: Teraz moge dzialac spokojnie. Od kwietnia ruszam znowu ze starylkami. Moze nie bedzie kogo sterylizowac :roll: A ha? nie bedzie, wolne zarty. Juz jest w kolejce co najmniej szesc nowych, walesajacych sie suk w mojej okolicy. Zapewniaja ludzie, ktorzy dokarmiaja ale oficjalnie sie nie przyznaja do suki, ze po sterylizacji zabiora na swoje podworze i beda szczepic i dbac. Jeszcze tylko miesiąc. Jutro jedzie jeden z maluszkow, ten z chorym oczkiem do Magedy:multi:. Rano po drodze zawioze do szczepienia i pojedziemy do Bialego. Mageda, dzieki. Randa, dziekuje, ze wynalazlas dt, ze jestes czujna i myslami zawsze z nami i nie tylko myslami.
×
×
  • Create New...