-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
O! to juz cos. Dziekujemy cudnie. Az weselej mi sie zrobilo. Dziekujemy kierownikschroniska. Przykro mi z powodu klopotow. Jesli to Ciebie pocieszy, to powiem, ze mam ich o jo jojjj:cool3:;):loveu:, , , a moze jeszcze wiecej:lol: Dzieki:loveu: -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Takich pieskow jest ogrom, lecz nie kazdy piesek ma to szczescie co ten. Jemu udalo sie trafic na fajnych facetow, dzieki ktorym ma pelny brzuszek i jest na razie szczesliwy. Dzieki temu my wiemy o nim i mozemy mu pomoc. Inne pieski gloduja, cierpia, bo nikt o nich nie wie. Nie trafiaja na dobrych ludzi i giną. A zanim, to cierpią glod, choroby, cierpienie. Cicky62, iestety nie bede sie widziala dzisiaj z kierownikschroniska i nie bedzie okazji pogadac o piesku. Czy moze odpisala Ci na pw? czy jest jakas nadzieja? RudziaPaula, w Warszawie mieszkaja ludzie, ktorzy poprzeprowadzali sie z wsi i jeszcze nie rozumieja, ze miasto zyje inaczej. Maja zakodowane wzorce i musi minac duzo czasu(albo i wcale) nim zmieną mentalnosc. Oczywiscie nie wszyscy. Znam ludzi z pochodzeniem wiejskim, ktorzy wyniesli sie do miasta, bo nie dali rady zyc wsrod ludzi myslacych i czujacych inaczej. Maja zwierzeta w domu i traktuja je z szacunkiem i miloscia. Zawsze im mowie, ze powinni wiecej rozmawiac z ziomkami i zaszczepiac w nich prawidlowe wzorce. Czlowiek czlowiekowi nierowny. Bardzo duzo zalezy tez od wychowania przez rodzicow. Jak matka z ojcem kopia psa, a dziecko patrzy, to uczy sie ze tak trzeba. Nie poznaje uczuc do psa, czy innego zwierzaka. Rodzice sa wzorcem. Moi zaszczepili we mnie milosc i szacunek do zwierzat. awsze widzialam, jak pochylali sie z miloscia nie tylko nad nami dziecmi, ale nad zwierzetami rowniez. Tlumaczyli, ze zwierze jest przyjacielem, ze czuje, rozumie. W moim domu nigdy nie bylo przemocy. A moi dziadkowie nauczyli mnie szacunku do ludzi, a zwlaszcza starszych. Nigdy nie podnioslam glosu do starszej osoby, chocby nie miala racji. Staralam sie rozmawiac, ale grzecznie. Nauczyli mnie trzech magicznych słów: proszę, przepraszam, dziekuje. Nauczyli cierpliwosci. Mieli racje i jestem im wdzieczna, bo łatwiej żyć. Uczyli mnie rowniez ze trzeba rozmawiac, rozmawiac i rozmawiac. Dziekuje im za to. Bardzo mi ich brakuje. -
[quote name='Evelin'] Pipi ,napisz co nam się udało :) niewiele,ale ..dla niej cały świat !!! Dzięki Pipi!!!![/QUOTE] Ok. Uratowałysmy z Evelin kolejną biedulinke. Sunia z pod Przychodni, bezdomna. Rodziła co cieczke i mieszkla pod schodami. Evelin w koncu suke do samochodu i do mnie. Ja na sterylizacje i przetrzymalam kilka dni, a potem wrocila do "siebie". A na koniec zadzwonila do mnie Evelin i przekazała super wiadomosc, ze znalazła dla niej dom. Z tym domem to moze cos pokreciłam? Jak zawiozłam sunie na szczepienie, to wet musial wpisac imie do ksiazeczki zdrowia. Powiedzialam: JOLA. . . a co? na pamiatke wybawicielki. A to Jola [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1538457/52063917_p6172908.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1538457/52063853_p6172907.jpg[/IMG]
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Pipi dzwoniłam na podany numer [B][SIZE=1][COLOR=indigo]605856594 [/COLOR][/SIZE][/B]:shake: [B][SIZE=1][COLOR=indigo] [/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE] cos widocznie zle wybierało numer. . . . ale juz sie dodzwoniłas i dziekuje Ci bardzo za podpowiedz. Tak zrobie oczywiscie i zobaczymy. Moze jakies imie maluchowi damy? Trzymaj sie chlopaku, myslimy i pomozemy jakos. -
[quote name='Evelin']Pipi ,spróbuj wykasować z podpisu gif... tzn ten basen.[/QUOTE] O kurka, no! to przepraszam najmocniej. Ciebie pucka69 bardzo przepraszam. A zastanawialam sie ze dlugo Ciebie nie było. Fajna stronka i t a k ooooo??????, ze moze wirusy jakies sciaga na "łeb"?????? NIE WIEDZIAŁAM (podobał mi sie ten ludzik w basenie).
-
[quote name='3 x'] Pipi - z bazarku z imionami kolejna osoba zrezygnowała z nagrody za darmo i zadeklarowała, że wpłaci za nia 20 zł na Twoje konto :loveu:[/QUOTE] bardzo dziekuję. . . tylko nie wiem kto jest ta osobą;) [quote name='Evelin']Pipi, takie coś [/QUOTE] . . . ale co? bo ja nic nie widze [quote name='Evelin']Pipi,a może to gify? one są ze strony [url]www.pictureanimation.com?[/url][/QUOTE] . . . a niby skad ja mam wiedziec co to jest??????
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
ewu, a skad jestes? nie podajesz w profilu(jesli mozna spytac). Moze bysmy poradzili z transportem, gdybys mogla pomoc? -
Reksio umie, co prawda nie za bardzo, ale umie chodzic na smyczy. Jest grzeczny, bardzo przytulasny. W mieszkaniu zachowuje sie tak sobie, ale wsrod tylu psow co u mnie nie ma mozliwosci zeby sprawdzic jak na prawde by sie zachowywal gdyby byl sam. Kreci sie jak chce wyjsc i widac, bo nawet w drzwi potrafi zadrapac i zapiszczec. Gania koty, ale tylko dla zabawy. Z psami w zgodzie. Nie lubi terierka Tymusia i nawet ugryzł go za mordke, ale to bylo podczas karmienia. Tak na prawde, to nie ma do czego sie przyczepic. Fajny, madry piesek. Jest raczej maly, bo siega przed kolano. Ma okolo roku i jest wykastrowany i zaszczepiony z ksiazeczka zdrowia, gotowy do pojscia na swoje wlasne podworko, lub na salony. Namiary do ogloszenia: [email][email protected][/email] gg: 7163414 tel: 605856594 Dziekuje [url=http://smayliki.ru/smilie-90149991.html][img]http://s.rimg.info/aeb3c8d4e9246acf49df55d2ba5e1651.gif[/img][/url]
-
Boze robia zdjecia i nawet nie zastanawiaja sie, ze z kijem. Jakie biedaki wystraszone. Jeden do zdjecia pewnie z odchodow wymyty bo mokry, albo wodą z kojca wypedzany do zdjecia. Dlaczego jest tyle mordowni? po co ci ludzie tam pracuja jesli nie kochaja zwierząt? Toż chyba nie dla pieniedzy? Nie rozumiem. Ceris, moze nie rzeba stawiac az 3 bud? moze w jednej wiekszej sie zmieszczą? U mnie niektore spia razem. To takie ladne pieski. Moze nie beda musialy byc u Ciebie dlugo. Czy sa juz oglaszane?
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ceris']A może by tak poprosić jakiegoś gospodarza o przechowanie psa na kilka dni. Możemy się zrzucić na karmę dla niego i szukać pomocy dalej.[/QUOTE] To było do przewidzenia, ze sie zaczna gadki typu, wywiexc do lasu, zlikwidować, gania dzieci i szczeka. Pies obcy, niepotrzebny. I tak to jest, ze jak sie wlóczy, glodny, zmarzniety, to patrza i nie pomogą i maja na kim sie wyładowac, bo kopa dadzą, przepedzaja od jednego do drugiego i sie smieja. A jak zobaczyli, ze piesek dokarmiany i odwazniejszy sie zrobil, to juz przeszkadza i trzeba sie powymadrzac. Chocby i z samej jakiejs dzikej zemsty, ze ktos mu pomogl, moga go okaleczyc, a nawet i zatłuc. On biedny jest ufny i zrobia mu krzywdę jak nic. Nie wierze, ze znalazlby sie kos, kto zaopiekowalby sie podczas nieobecnosci ludzi z budowy. Asia, szkoda, ze maz nie powiedzial, ze pies obfocony zostal i juz cala Polska i nie tylko szuka mu domu i jak mu sie cos stanie to bedzie sledztwo i winni ukarani. Co tu robic? Vicky62, a podalas kierownik schroniska gdzie jest piesek(dokladny adres).? -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1536953/52168881_aronek.jpg[/IMG] -
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ciesze sie, ze jestescie, dziekuję. Vicky62, juz wrzucam foty. Obrabiaja się. edit: widac, ze mu dobrze z chlopami, łóżko nawet ma. Biedny nie wie, ze pojadą i znowu bedzie sam [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1536953/52169149_aronek7.jpg[/IMG] -
[FONT=fixedsys][SIZE=5]Kochani, [SIZE=4] zakładam watek na prośbę Vicky62. Od 2 tygodni w miejscu gdzie pracuje jej maz przyblakal sie piesek. Dokarmiaja malego, ale jak wyjezdzaja na weekend do domow, to pies zostaje sam i ludzie go przeganiaja, bo w poniedzialek, kiedy wracaja pies bardzo wystraszony, boi sie podejsc. Praca jest sezonowa i wszyscy pomagajacy pieskowi wyjadą. Co z nim bedzie nie trudno zgadnąć. Piesek jest mlody, okolo roku. Bardzo grzeczny i kochany. Moze sprobujemy mu pomoc? bardzo proszę. Zdjecia sa robione telefonem komorkowym i slabe, ale TZ Asi wzial w tym tygodniu aparat i postarają sie zrobic mu lepsze. Rozumiem, ze kazdy jest zawalony jak to sie mowi, ale moze scisnie komus serce. Cuda przeciez sie zdarzają. Pieska czeka zaglada jesli zostanie tam sam. Mezczyzni daja mu jesc, ale nic poza tym. Jest zapchlony, na pewno ma robaki. Jest taki przyjacielski i tak bardzo sie ich pilnuje. Zobaczcie sami [/SIZE][/SIZE][/FONT][URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51969917&filename=nowy5.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1536953/thumbs/51969917_nowy5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51969912&filename=nowy2.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1536953/thumbs/51969912_nowy2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51969910&filename=nowy.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1536953/thumbs/51969910_nowy.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#008000][FONT=book antiqua][B][SIZE=3]Zainteresowanym, ktorzy chcieliby i mogli wspomoc grosikiem prosze, aby poprosili o namiary do wplat Vicky62, ktora poda je na pw. Bardzo dziekujemy za pomoc. [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][FONT=book antiqua][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Pomoc finansowa, za ktorą bardzo dziekujemy nadeszla od: [/COLOR]Vicky62 - 30 zł + 50(transport do mnie)+ pipeta= 90 zł/ wpłyneło, dziekuje pipi - 30 zł/ wpłynęło psi - 20 zł/wpłacone, dziekujemy evu - 20 zł/ wpłacone, dziekujemy Gosia67 - 20 zł/ wpłynęło, dziekujemy Monica_20 - 30 zł/ wpłynęło, dziekujemy Nevada - 20 zł/ wpłacone, dziekujemy soniamalutka - 30 zł/wpłacone, dziekujemy Anula - 20 zł - wpłynęło, dziekuje jumanjiana - 100 zł (od Marcin Kopa, kolega z pracy)/ wpłynęło, dziekujemy Pan Tomasz Bonda(kolega jumanjiana) - 25 zł, wpłynęło/ dziekujemy ------------------------------------------------------------------------ Razem: 405 zł wydatki: 50 zł - odebranie psa od Vicky62 z Białegostoku 50 zł zawiezienie psa do adopcji do Białegostoku 30 zł dowoz na kstracje 50zł wizyta p/ adopcyjna 5 zł wpływy na konto (syn Vicky62) 5 zł wypłata z bankomatu(syn Vicky62) ------------------------------------------- razem: 190 zł - biore 100 zł Do Waszej decyzji pozostaje kwota 295 zł, poniewaz odeszły koszty bankomatu 5 zł i za wpływy na konto 5 zł. [COLOR=#0000cd]Na bardzo awaryjnie tymczasowy tymczas Szymus przyjedzie do mnie. Jednak proszę o intensywne oglaszanie pieska i szukanie dla niego innego dt - bardzo o to proszę. Juz jest u mnie. Bardzo drobniutki i maly pieseczek, taka sarenka fajnacka. Jest cudowny i kochany i bardzo madry.[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
-
Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych
Pipi replied to bbgm's topic in Już w nowym domu
Prace mozna tak zorganizowac, zeby było dobrze [URL="http://smayliki.ru/smilie-1028069127.html"][IMG]http://s17.rimg.info/220d6f556c9234a736a25cec2f13a495.gif[/IMG],[/URL] ide kosić, [url=http://smayliki.ru/smilie-90149991.html][img]http://s.rimg.info/aeb3c8d4e9246acf49df55d2ba5e1651.gif[/img][/url] -
Super wiadomosc, ciesze sie bardzo i bardzo dziekuje. Widac, ze jest jej dobrze. Jej synus Pako, ma charakter po mamusi. popatrzcie jaki podobny [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=52058985&filename=demi1.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy56/628612/1413721/thumbs/52058985_demi1.jpg[/IMG][/URL] Pako [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51331284&filename=dsc00429.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/628612/1518820/thumbs/51331284_dsc00429.jpg[/IMG][/URL] Pako[URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51261842&filename=tecza_005.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/628612/1518820/thumbs/51261842_tecza_005.jpg[/IMG][/URL]
-
Kurcze??? to co, nie damy rady?! To moze faktycznie do schroniska i szukac na spokojnie wtedy dt i oglaszac. Ładni są, adopcyjni. Na Mikropsy zgloscie i moze kudlacze? Jejku no, ja nie dam rady. u mnie takie b.podobne az 4 suki. A 3 z nich dzikawe. Tu pieski, to ogłaszane moze akurat szybko beda domki. Jejku, tak mi przykro.
-
Schronisko w Hajnówce błaga o pomoc dla swoich podopiecznych
Pipi replied to bbgm's topic in Już w nowym domu
Cos tu cichoooo?????? Haloooo, kochani, budzimy się. Gdzie sa wszyscy, ktorzy tak pomagali? Ala, ja przyjade w niedziele. Chyba, ze bedzie burza, o nie dam rady. Cos okropnego jak sie boja u mnie psy. W dodatku te, ktore sie nie bały, popatrzyły na cykorow i tez zaczynaja glupawke. Dzisiaj wrocilam w czasie burzy, to chaty nie poznalam. Nawet biegunke mają. Musze byc z nimi. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze. Kochani, kto jeszcze moze przyjechac? moge zabrac kilka osob komu po drodze, piszcie, dogadamy sie. -
[quote name='Akrum'] U nas się zwolni w sierpniu miejsce w naszym platnym DT, ale zebrać ostatnio deklaracje na dogo - masakra.[/QUOTE] A ile u Ciebie od pieska? Moze sprobujemy uzbierac. Ja skromnie cos wysupłam. Na ulicy nic dobrego je nie czeka. Koniecznie trzeba sprawdzic czy jedno z nich to nie suka.
-
Witajcie nic nie moge, przepraszam, ale jesli moge, to podpowiem, ze trzeba koniecznie sprawdzic czy ten drugi to przypadkiem nie sunia. Moze byc w ciazy przecież. Wtedy sterylizacja koniecznie potrzebna. Nie wiem jakie jest u Was schronisko, ale mysle, ze bezpieczniej im bedzie. Cos okropnego co sie dzieje. Dlaczego ludzie to robią, dlaczego jest tyle zła? Trzymajcie się.
-
Co za sk..... Szczeniaki w kartonie podrzucone do Pipi.
Pipi replied to beka's topic in Już w nowym domu
[quote name='giza']hej ten piesek jest zarąbisty sama bym się zastanowiła nad przygarnięciem go w którym jest schronisku jeśli jeszcze jest ?[/QUOTE] Witaj giza. A ktory to piesek Ciebie interesuje? -
[B][FONT=comic sans ms]Kopiuje z watku Schroniska w Hajnowce i dołączam sie do prosby. Prosimy, kto moze aby pomogł. Przy okazji mozna milo spedzic czas. [/FONT][/B][quote name='kierownik schroniska'][LEFT][SIZE=5][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zapraszam wszystkich chętnych do pomocy w Pikniku w niedzielę15.07. o godz. 17 do skwerku koło UM w Hajnówce przy nowym żubrze[/FONT][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [/QUOTE][B][FONT=comic sans ms][/FONT][/B][FONT=comic sans ms] Bardzo dziekuje za ogloszenia. Terierka mam, Tymusia kochanego, mlodego, bardzo grzecznego. Ma okolo roku, wysterylizowany i zaszczepiony od wirusowych i wscieklizny, oraz odrobaczony, z ksiazeczka zdrowia. Nie nadaje sie do dzieci. Bardzo sie ich boi i kasa zebami w powietrzu jak tylko zbliza sie dziecko. Owszem toleruje i nie zaczepia, ale ze strachu klapie. Musialo cos "milego" go spotkac ze strony dziecka. Testowany na dziecku w wieku 3 lat. Nie wiem, moze do starszego dziecka bedzie dobrze. To bardzo "żywy" piesek, lecz adhd wykluczam. Jest mlody i z racji swojej rasy bardzo aktywny. Jak sie wybiega, nie ma lepszego pieska. Ciagle caluje i pupinką kręci. Jest słodki.[/FONT]
-
Sunia Bielska Podlaskiego. Liza znalazła dom w Wawce
Pipi replied to joi's topic in Już w nowym domu
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-9PQytMHhW4M/T_nmuu-YQ2I/AAAAAAAADS0/UzKHLHTvfDk/s912/P1230235.JPG[/url] Obie jestescie bardzo ładne. Kawa wyrosła na super labka. Ciesze sie, ze nie sprawia problemow, ze jest łagodna i grzeczna. Jaki pan, taki pies. -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
Pipi replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
I ja baaaaardzooooo sie cieszę . Cudne psy. Widac, ze Zuza szczesliwa. Jaki pan, taki pies.