-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
[quote name='jaanna019']Na kogo namiary w ogłoszeniach?[/QUOTE] [email][email protected][/email] gg: 7163414 tel: 605856594
-
Ooooo, witaj soniamalutka. Bedziesz juz z nami?????? Proponuje zebys pokazala swoją tymczasowiczke Lulu. Poprosimy i dla niej o ogloszenia. Randa, ruda kudlatka ma na imie Gabi. Gabi jest mloda, ma moze ze 3 lata. Platala sie po wsi Poplawy i rodzila po kazdej cieczce dzieci, ktore gdzies zawsze "sobie poszły". Jest dobrym psem. Zachowuje czystosc w mieszkaniu, nie niszczy. Jest kochanym pieszczoszkiem. Akceptuje psy, koty. Kocha ludzi. Bardzo ladnie pilnuje podworka. Jest bardzo czujna i nie lubi listonosza. Kumpluje sie z Kanisem, ale do miski nie pozwoli mu podejsc. W ogole jest zaborcza, o wszystko. Raczej do domu z ogrodem i ewentualnie z jakims pieskiem. Jest wysterylizowana i zaszczepiona od wscieklizny. Jaanna dziekuje. Buniaga dziekuje. Wszystkim Wam bardzo dziekuje. Upal wykancza nas wszystkich, ratunkuuuuuu!!!!!!!
-
Gwiazda jest najlepszym psem pod sloncem. Bardzo grzeczna, przyjazna do wszystkich istot zywych. Taka bardzo poddańcza jest. Kladzie sie i prosi o glaskanie po brzuszku. Nie jest nachalna, ale uwielbia pieszczoty. W mieszkaniu zachowuje sie bardzo dobrze. Nie zauwazyłam zeby cos zniszczyła. Przewaznie spi, albo obserwuje towarzystwo.
-
Siwa zostaje juz sama w domu i nie ma problemu. Nie niszczy, nie brudzi, śpi sobie grzecznie. Nie chcialabym jak to sie mowi przechwalic, ale ona pogodzila sie mysle ze wychodzi na smyczy i przestala kombinowac z drzwiami(nie wygryza) i oknami. Nawet teraz w te upaly zaczepiam ja na dluuuuugi łancuch, ktory "chodzi" po linie przez poł podworka i wyobrazcie sobie, ze ona nie korzysta z tej wolnosci do konca. Lezy sobie przy drzwiach od domu. Z uwolnieniem sie z obrozy przestala kombinowac. Oczywiscie jestem czujna i bez nadzoru jej nie zostawiam. W domu jak wyjezdzam, to na wszelki wypadek zabezpieczam porzadnie drzwi tak zeby nie wyszla. Potrzebowala duzo czasu zeby sie uspokoic. Najwyrazniej bardzo chciala do czlowieka i byc w domu. Sytuacja z Siwą opanowana. To pies wyłącznie dla czlowieka, nie budy i łancucha. Porzadne ogrodzenie i dwa porzadne spacery wystarcza, a wszystko bedzie jak trzeba. Nie ma lepszego psa.
-
Dzieki. Jeden telefon juz byl. Pan z Bielska Podlaskiego, ale niestety nie trafiony, bo, na łancuch pan chce i zeby byla duza jak wyrosnie, bo winogron mu kradną i ma malego pieska, ktory szczeka, ale nikt go sie nie boi. W nocy znowu beda krasc. Pan potrzebuje suki duzej i zeby duze dzieci miala, to zostawi jej jednego. Czekamy dalej. Dziewczynki maja sie dobrze, rozrabiaja i rosna i czekaja na swoich.
-
Dziekuje za ogloszenia. Trzymam kciuki za dziewczynki. Są bardzo fajne, madre, spokojne jak na szczeniaki i czyste. Te zdjecia sa cudne. Robione przez [B]evona1 [/B]i [B]Randa. Dziewczyny przez szesc godzin cykaly foty w ponad 30 stopniowym upale. Ja od patrzenia bylam wykonczona. Nie wiem jak One jeszcze zyją. Randa nawet kwiatki przywiozla do dekoracji. Ciotki dawajcie te cud zdjecia i bardzo dziekuje.[/B] Podziele sie z Wami dobrą wiadomoscia. Chodzi o suczke ktora urodzila szczeniaki w poblizu tartaku pod Branskiem. Szczeniaki zabrałam i sa juz w dt w Warszawie, ale sunia została. Martwilam sie o nią i mialam na mysli wysterylizowac jak tylko znajde chwilę. Zadzwonilam zeby umowic sie czy pomoga mi ja zlapac i czy beda mogli zaopiekowac po zabiegu. Bardzo przyjemna byla to rozmowa. Wyobrazcie sobie, ze pani, wlascicielka tartaku sama zawiozla sunie do kastracji, baaaaa, sama zapłaciła(?!). Rowniez maz kobiety nie wypedza suki z posesji, i wszystkie przygarniete przez nich psy (chyba z dziesiec) juz suni nie przepedzaja. Pani jednak prosila mnie zebym dała znac jakby ktos chcial, szukal takiej suczki. Maja z nia klopot, bo bardzo szczeka i biegnie za samochodami. Kobieta mowi, ze w koncu pod auto wpadnie. Fajnymi ludzmi sie okazali. No i bede miala znizke jesli kupie u nich drewno na opał. Okazalo sie, ze sa jeszcze w mojej okolicy dobrzy, normalni ludzie. Okazaalo sie, ze pani Beata urodzila sie w mojej wsi i jest corka mojej pani kumpeli, z ktora sie jakos dogadujemy. Nie na tyle jednak zebym wiedziala, ze ma corke. Zawsze myslalam, ze ma synow. Świat jest mały. Suczka [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy59/628612/1482769/50934407_zz_008.jpg[/IMG]
-
Aniu, to Midi jest ;) A kumpel fajny. Dobrze im u Ciebie :loveu:
-
[quote name='Zofia.Sasza']Kochana, nie bierz na swoje barki jeszcze i tego, proszę.[/QUOTE] Chodzi o wyciagniecie go z tego miejsca. Tymczasowo przetrzymac to nie problem jeszcze jeden piesek. Pokazaliscie go raz i nic wiecej o nim nie wiadomo. Nie musze to byc ja, ale chce i nie tylko ja wiedziec co z nim? czy został? czy juz w dt? Czy on w ogole zyje jeszcze? Ja na sile sie nie napraszam, bo faktycznie mam jak zawiazac, ale mam dlug wobec Was, Dogo. Mam okazje odwdzieczyc sie choc troche. Chce dolozyc cegielke. Pomyslcie o tym. Bedzie znowu akcja, bedziecie tam jechac po kolejne psy, moze jemu sie poszczesci.
-
[quote name='Pipi']Czy tego pieska ktos zabrał? Nie moge przestac myslec o nim. Prosze, powiedzcie co z nim? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1530548/51655023_ruska_wies.jpg[/IMG][/QUOTE] [B]Nie wiecie co z nim? gdzie moge zasiegnac jezyka???? Jest bardzo biedny/a(?) ale to b. ładny piesek, szybko znajdzie dom. Wiem, ze u mnie zageszczenie, ale gdyby trzebabylo, jestem. Moze choc tak pomoge, bo wiem, ze adopcyjny jest. Wyciagnijcie go, prosze.[/B]
-
Niespodziankaaaa!!!!! Dzisiaj bylam w Zambrowie i pomyslałam. . . a, zajade do Alfa. Nie mialam ze soba notesu z numerami telefonow(nie wszystkie mam w komorce), nie moglam uprzedzic, wiec nie wpychalam sie do srodka, choc pani bardzo zapraszala. Tak tylko przywitalam sie i cyknelam jedna fotke przez bramke. Alfik owszem przywital mnie szczekaniem, ale po chwili merdal ogonkiem i obwachiwal z zainteresowaniem. Pani bardzo chwalila pieseczka. Niczego nie niszczy, bardzo grzeczny i kochany jest. Pochwaly same slyszałam. Czyli wszystko gra. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/628612/1530548/51639250_alf_001.jpg[/IMG]
-
Trzymajmy kciuki. Ja trzymam i dobre fluidy sle. Demi, badz grzeczna, nie badz taka. Dziekuje.
-
Co za sk..... Szczeniaki w kartonie podrzucone do Pipi.
Pipi replied to beka's topic in Już w nowym domu
Nie pisałam, bo bałam sie zapeszyc. Maluszkow piec jest w Warszawie, a jutro pojedzie jeszcze jedna sunieczka. Biszkoptowy chlopczyk ma juz swoj domek stały. A wszystko dzieki Monice z Fundacji "Pies Na Zakręcie" i dzieki Magdzie z Fundacji "Mikropsy". Zostaną u mnie dwie cz. podpalane dziewczynki. Chociaz jeszcze nie wiadomo, bo Monika pracuje nad tym zeby zabrac wszystkie trzy. Jesli sie uda, to Evelin zawiezie jutro dzieciaczki do Warszawy. Jesli sie nie uda, to zawiezie czarnulke kroweczke. Nie wiem co powiedziec???? naprawde, nie spodziewalam sie tak szybkiego odzewu. Plakalam, trzeslam sie, a zupełnie niepotrzebnie. Nie zdazyłam sie obejrzec,a tu nie ma siedmiu maluszkow. W sumie miałam ich 10, a zostały 3 i 1 pojedzie jutro na bank. Wybaczcie, ze nie napisze na "moim" watku o ttym, bo jak poczytaja moi okoliczni sasiedzi, to znowu otrzymam prezent. Tutaj moze nie znajdą tak wspanialej wiadomosci. [B]Magda i Monika i wszystkie dziewczyny, ciocie z dt, bardzo, bardzo sie klaniam przed Wami i bardzo dziekuje za pomoc, ktora jest nieoceniona. Kochanym Ciciom, ktore pomogly nam finansowo, i ktore wspieraly mnie zebym sie nie zalamala Wielkie dziekuję, z całego serca. Pieniazki otrzymane od Was przekażę przez Evelin. Beda na szczepienia maluszkow. Wpłynęło 440 zł, z ktorych wzięłam na paliwo do Marek 120 zł, reszte oddam Fundacji. Kochanej Evelin dziekuje ze jak zawsze nie odmowila i prosto po pracy popedzi swoim "wesołym autobusem" setki kilometrow. Evelin dzieki. [/B][B]Ciociu Ajula, bardzo bardzo dziekuje za karme, ktorą nam podarowałas i pani i panu, ktorzy nam ją dzisiaj przywieżli.[/B][B] [SIZE=5]D Z I Ę K U J Ę [URL="http://smayliki.ru/smilie-983347527.html"][IMG]http://s17.rimg.info/e9563aa958f59b38c5cb06e6362daa8c.gif[/IMG][/URL] [/SIZE] EDIT: wczoraj kiedy przekazywalam małą kroweczke Evelin i pieniazki, ciocia dolozyla 120 zł i uzbierane pieniazki pojechały w całosci do Fundacji. To tak, ze zasponsorowala transport swoj i moj. Evelin [URL="http://smayliki.ru/smilie-473070375.html"][IMG]http://s4.rimg.info/df87e9234f6212808de33da325ad4769.gif[/IMG][/URL], jestes WIELKAAAA, dziekuje.[/B] -
Mała Milva i Gabi od Murki juz w swoich domkach-DZIEKUJE.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam :p -
O tak, czuja czują i nie bardzo im sie podoba. A do tego bialego plota to nawet nie podchodzą, madrale jedne. Zostalo jeszcze do zrobienia drugie tyle, ale moze dopiero we wrzesniu, bo teraz moi "robotnicy" powyjezdzali, niestety. Ja znowu zostalam sama. Najgorsza bieda opanowana. A to dzieki Waszej pomocy kochani. Bardzo z calego serca dziekujemy[url=http://smayliki.ru/smilie-1066529703.html][img]http://s17.rimg.info/8a58f945f04cd6aa80e078492d42e569.gif[/img][/url] Otrzymalismy pieniazki od [B]moann[/B] 30 zł (z bazarku imiennego) i od [B]Ajula [/B]20 zł, na psiaki bardzo dziekujemy [url=http://smayliki.ru/smilie-1066529703.html][img]http://s17.rimg.info/8a58f945f04cd6aa80e078492d42e569.gif[/img][/url]
-
Mała Milva i Gabi od Murki juz w swoich domkach-DZIEKUJE.
Pipi replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy pieknie za relacje i oczywiscie czekamy na dalsze. Na dzialce bedzie ok. wypoczywajcie. -
[URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51381278&filename=plot_008.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/628612/1523808/thumbs/51381278_plot_008.jpg[/IMG][/URL] tu druga czesc laczaca dwa podworka [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540512&filename=xxxxxx_003.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540512_xxxxxx_003.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540572&filename=xxxxxx_007.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540572_xxxxxx_007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540525&filename=xxxxxx_005.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540525_xxxxxx_005.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540530&filename=xxxxxx_006.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540530_xxxxxx_006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540578&filename=xxxxxx_008.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540578_xxxxxx_008.jpg[/IMG][/URL]
-
Wszystko sie pomieszalo wyzej z zdjeciami i jakies duze?????albo miniaturki???? c.d [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540052&filename=plot_012.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540052_plot_012.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540032&filename=plot_008.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540032_plot_008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51540042&filename=plot_010.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/thumbs/51540042_plot_010.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51381272&filename=plot_002.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/628612/1523808/thumbs/51381272_plot_002.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=51381274&filename=plot_004.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy60/628612/1523808/thumbs/51381274_plot_004.jpg[/IMG][/URL]
-
Pokaze Wam teraz kawal dobrej roboty, z ktorej jestem baaaardzo szczesliwa. Chodzi o podmurowke i kawal ogrodzenia. Mozliwe bylo dzieki Waszej pomocy, za ktorą rowniez bardzo bardzo bardzo dziekuje. Niestety, nie umiescilam napisow, ani odciskow nawet mojego palca, bo mi chlopy nie dali. Po zalaniu betonu przecierali go czyms tam i pomyslalam, ze potem to zrobie. Nie przewidzialam, ze beton zastygnie i juz nic w nim nie odcisne. Bardzo Was za to przepraszam. Trzeba tylko jeszcze wymyc porzadnie blache [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/51540179_plot_019.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/51540102_plot_015.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/51540213_plot_021.jpg[/IMG] Obiecuje tez ze postaram sie wybrac z banku wplaty i umiescic je tutaj jeszcze raz. Przepraszam, ze nie teraz, ale nim zdjecia obrobilam i poodpisywalam na pw i maile, zajelo mi to juz prawie 3 godziny. szczeniaki czekają i jeszcze koty dzisiaj nie jadly. Kupale tez dzisiaj jeszcze nie zbierane. I tak mnie juz nerw targa, ze pozno, a robota czeka. Musze tez jechac dzisiaj do miasta, wiec czas nagli. Ale moze wieczorem pozniejszym mi sie uda. W ogole tak "fajnie" to jeszcze nie mialam. Jednak dzieki Wam ciagne ten "biznes". Dzieki Wam troche szczeniakow pojedzie, dwa juz pojechaly, mam jeszcze osiem. Boje sie mam jakies leki, jak tylko psy zaczynaja szczekac wybiegam na ulice, rozgladam sie po krzakach czy znowu czegos nie ma. A jeden szczeniak nie wiem jakim cudem placze sie po wsi. Zastawialam na niego pulapke, ale zlapal sie kot, piesek Kucyk, i "moja" Celinka. Szczeniak pewnie zostal podrzucony do wsi razem z tym pieskiem, ktorego Marysia przygarnela, ale ze strachu uciekl i odlaczyl sie od tamtego, dlatego go nie widziala. Wystawiam mu jedzenie i zjada. Moze zaufa? w koncu, jesli nie zginie. Teraz zdjecia [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy54/628612/1528846/51540238_plot_023.jpg[/IMG]
-
Pozwolcie, ze pozostawie to bez komentarza. Na szczeniaki wplynelo: [url=http://smayliki.ru/smilie-968851815.html][img]http://s17.rimg.info/ec3efa9329107406eaa5371f000dc951.gif[/img][/url] Igam - 100zł kasienka001 - 20zł Camara i Zula - 200zł Razem 320 zł Bardzo dziekuje [url=http://smayliki.ru/smilie-473927847.html][img]http://s4.rimg.info/42ddb1c990c8a30b60ed53723a40cb8c.gif[/img][/url]