Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Oby wypatrzył. Evelin dziekuje pieknie za wszystko.
  2. [quote name='Szalony Kot']Znalazłam pinokio i tu, na dogo :) Na miau staram się troszkę jej pomagać, bo poza psiakami Pipi ma jeszcze stado kotów...[/QUOTE] Szalony Kocie, juz odpisałam na Twoje pw na Miau. Dziekuje za pomoc z całego serca.
  3. On nawett kolor wlosa zmienił. Fajny dziadzio. Tez mam takiego tylko duzo mniejszego dziadeczka, ktory juz od południa miske nosi. A jak nie pozabieram misek wszystkich psow zaraz po jedzeniu, to Kajtus robi to za mnie, tylko, ze potem szukam w sianie. Pozdrawiam Was Mizantropio.
  4. Fajna z takimi ucholkami cudnymi. Mam teraz dwie identyczne u siebie i wspaniałe charaktery mają i nikt nawet nie zadzwoni zapytać. Co sie dzieje????? z tymi ludzmi.
  5. Witajcie, kochana taka sunieczka ze tylko tulic ja i tulic sie chce. Ucałujcie ja od ciotki pipi i przeproscie, ze jest mi bardzo przykro, ze nie moge pomoc. Tak cienko u mnie teraz, ze wrecz tragicznie. Bardzo bym chciała pomagac wszystkim wszystkim wszystkim :-(. Trzymajcie sie.
  6. Dziekuje za pomoc, dziekuje, ze jestescie z nami. Bardzo doceniam i jestem wdzieczna. Fundacja JOKOT bierze w tym miesiacu udział w glosowaniu o karme z Krakvetu,Proszę, kto nie glosował jeszcze,aby to zrobił. [url=http://tiny.pl/h42zf][img]http://tiny.pl/h42zj[/img][/url]
  7. [quote name='emilia2280']Pipi kochana, dostalysmy zgloszenie do Kastora, ze pewna osoba chce wspomóc zwierzéta karmá. My nie mamy przytuliska, wiéc napisalam ze jesli sié zgodzi to podam jej adres gdzie najbardziej w tej chwili potrzeba karmy dla psów i kotów. Mogé podac Twój adres i telefon oraz wátek?[/QUOTE] Oczywiscie, bardzo dziekuje.
  8. [quote name='malagos']Irenko, jak się czujesz? Czy jesteś sama z obowiazkami, czy ktoś ci pomaga, zwłaszcza w czasie takiej cholernej grypy?[/QUOTE]czuje sie lepiej, dziekuje. Niestety jestem sama i to był koszmar. Dwa dni psy i koty nie jadły. Nie mialam sily. No ale przezylismy i mam nadzieje, ze bedzie juz dobrze.
  9. Nie wiem co powiedziec. Powiem tak, ze schron to schron i smutno mi sie zrobiło. Dlatego wlasnie nigdzie nie wyjezdzam, choc cala moja rodzina juz wyjechala z tego kraju, a na mnie patrza z niedowierzaniem i slyszec nie chca ze mnie moze byc zle. Skoro nie jade do nich, to znaczy, ze mi dobrze. Trzymaj sie Cypis, szkoda, ze Ci sie nie udało. "Lepszy na wolnosci kasek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki"- A. Mickiewicz
  10. Mamy klatke na psy, z tym, ze zaczyna robic sie kolejka. Prosze, wejdz i wpisz się [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217786-KLATKA-ŁAPKA-DLA-PSOW-wejdz-pomoz?p=19504105#post19504105[/url]
  11. [quote name='MARCHEWA']Karma zamówiona,zapłacona.Mam nadzieję,że szybko dojdzie;)[/QUOTE] Jak dojdzie natychmiast dam znac, dziekuje.
  12. Jejkuuu, dziekuje pieknie, pewnie, ze sie przyda. Cienko u nas z karmą wiec bardzoooo sie cieszę. Dziekuję.
  13. Jakis cudniejszy sie zrobił? Widac, ze mu dobrze i jest szczesliwy. Udało mu sie, nie ma co? I demolek nie robi, nie zamykany nigdzie? Ja zawsze mowie, ze jaki pan, taki pies. Bardzo czesto jestem przejazdem przez Zambrów i mogłabym zajezdzac za kazdym razem, ale nie ma takiej potrzeby, na prawde. Dziekujemy Panstwu, ze wybraliscie własnie Alfa. Widac był Wam przeznaczony ;) .
  14. Kochana, elektrolity i nifuroxazyd(?) przywiozła mi soniamalutka na drugi dzien i chyba to uratowało mi życie. Juz lepiej, bo biegunka chyba ustapiła, a wymioty na pewno. Bola mnie tylko bardzo wszystkie miesnie a najbardziej plecy i latka piersiowa. Soniamalutka, ogromnie wdzieczna jestem za pomoc, wielkie dziekuje.
  15. Trzeci dzien nie moge nic robic, wszystko mnie boli. Mam wymioty, biegunke i goraczke, cos strasznego. Czy ja umre?
  16. [quote name='Lili8522']Mam niespodziankę :D:D:D ..................[/QUOTE] :errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::errrr: :nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::nerwy::eek2::eek2::eek2:
  17. Wczoraj klatka pułapka zostana nadana w firmie kurierskiej i dzisiaj powinna byc juz u Ceris. Wysłałam klatke dzieki Randzie. Nie wiem, bo zapomnialam ja spytac czy moge napisac o tym, ale mysle, ze nawet powinnam. Bo, zeby wysłac klatke pokonałam w sumie prawie 200 km, poniewaz klatka byla w pozyczeniu i pojechałam po nią. Potem do Białegostoku i kawałek za do DHL-a i wysyłka 30 zł. Otrzymalam od Randy 100 zł. Paliwo 70 i wysyłka 30. Randa, bardzo dziekujemy. Teraz Ceris bedzie musiała rozkminic jak klatke sie składa i jak załozyc zapadke. Niestety instrukcje "zjadły" u mnie psy, kiedy zajeta skladaniem klatki zagapiłam sie a oni to wykorzystali i instrukcje wydarłam jednemu z pyska ale juz za pozno. Tu jest fotka klatki i wyraznie widac jak trzeba załozyc ten "patyk" stalowy z łańcuchem. Jakby cos, to pytaj Ceris, postaram sie podpowiedziec. Konstrukcja bardzo prosta, ale temu, kto juz wie. Mnie zajeło z godzine zeby ja zlozyc jak przysłali. [url]http://www.firmy.net/WC58F,pulapka-na-psy,SW8N.html[/url] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy53/628612/1345001/45323954_klatka.jpg[/IMG]
  18. Bedziemy wygladac na kuriera i bardzo sie cieszymy i bardzo dziekujemy.
  19. [B]Ciociu WiosnaA [url=http://smayliki.ru/smilie-930982599.html][img]http://s16.rimg.info/20650dc82a4b591b3d584dfd92e683a5.gif[/img][/url] Ciociu beka [url=http://smayliki.ru/smilie-930982599.html][img]http://s16.rimg.info/20650dc82a4b591b3d584dfd92e683a5.gif[/img][/url] BARDZO DZIEKUJEMY [url=http://smayliki.ru/smilie-1156549479.html][img]http://s19.rimg.info/1b4d79b4af494905442528be7a90d1e5.gif[/img][/url][/B]
  20. [quote name='ceris'] pw już napisałam.[/QUOTE] jeszcze nic nie otrzymałam
  21. To tak jak u mnie. Czasem ktos zadzwoni, ale wystarczy, ze powiem o wizycie p/ad i umowie to mowia, ze oddzwonia ale nie dzwonia. Dzisiaj facet chcial szczeniaki. Pytam ile pan ich chce, a on mowi, ze ile pani ma. Powiedzialam, ze mam dwa, a on, ze po dwa to nie bedzie jechal. Zapytalam po co mu szczeniaki, a on ze nawet jak powie, ze np lubi psy i potrzebuje do pilnowania, to moze to byc nie prawda, bo np potrzebuje do jedzenia, ale nie moze w tym kraju powiedziec o tym glosno. No to ja mowie, ze nie tak predko ze umowa, ze wizyta. . . .a on mowi, ze znajdzie sobie bez umowy i wizyty i ze śmieszna jestem. Nawet na czarne kwiatki nie umieszcze hada, bo z zastrzezonego dzwonił. Trzymaj sie Barunia, nie trac nadziei.
  22. Przecudny jest. Nic a nic nie przeszkadza, ze leciwy jest. Szczesliwy, usmiechniety jaki. Poprawił sie i nawet kolor siersci mu sie zmienił. Aniu, dziekuje za opieke nad dziadziem. Miejmy nadzieje, ze bedzie jeszcze mial swojego czlowieka na reszte zycia. Trzymam kciuki.
  23. Kucyniek pozdrawia. Czuje sie lepiej i dzisiaj juz sam wyszedł na podworko. Nie moze sie najesc biedny. Je jakby na zapas. Moze to glupie co powiem, ale ciesze sie, ze dzieki temu co mu sie przytrafiło, przełamał sie i zyskał dom. Nie musi juz marznac, uciekac i byc samotnym. Juz zaufał i merda do mnie ogonkiem i nawet chodzi za mna po mieszkaniu. Juz nie lezy w kontenerze, juz glowka prawie prosto patrzy. Byl nawet na łóżku i sam wskoczył. Jest taki serdeczny do psów, a kotom łebki wylizuje. Niesamowity pies. [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=53427716&filename=kucyk_006.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy63/628612/1553730/thumbs/53427716_kucyk_006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.empikfoto.pl/index.php?m=foto_hot&foto_id=53427837&filename=kucyk_012.jpg"][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy63/628612/1553730/thumbs/53427837_kucyk_012.jpg[/IMG][/URL]
  24. Oczywiscie, to bardzo dobra karma. Jestes kochana i bardzo dziekuje.
×
×
  • Create New...