Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Podnoszę psiaka - może jakaś dobra dusza go wypatrzy i da Dt
  2. Atakowanie kogokolwiek nic nie da, zwłaszcza, że dziewczyny robią co mogą. Może jednak ktoś zna kogoś kto zgodziłby się na tymczas, nawet płatny?
  3. Ech, mało pocieszające, ale lepiej mu teraz niż koło tego śmietnika. A może jakiś kocyk, kołderkę mu do budy dołożyć chociaż?
  4. Czyli tymczas potrzebny, albo hotelik
  5. Dobra, ja trochę jestem spłukana, ale jeśli jest dla niego szansa - to też 30 zł wyślę.
  6. A do jakiejś lecznicy? Nawet dalszej?
  7. Drobna bardzo Lenusia jest
  8. A schroniskowy wet nie przepisałby mu jakiegoś leku?
  9. Kurcze, nie wiem co powiedzieć... Strasznie się cieszę
  10. Strasznie biedna psina. Może faktycznie szpitalik?
  11. Kropek do góry, gdzieś ten domek musi być.
  12. Albo bardzo niezdecydowany, albo wielbiciel cichy
  13. ARKO a ten list do mediów mogę dostać?
  14. Zuza pisząc na wątku już go podnosisz.
  15. Ten obserwator to długo już go obserwuje?
  16. Taki wiatr czasami bardzooo przydatny jest...;)
  17. Kochane psisko. A jakie towarzyskie!;)
  18. Kamień z serca. Bo ja tu się strasznie martwiłam o nią
×
×
  • Create New...