Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Nie spałam pół nocy... Mam masę wątpliwości. Zastanawiam się czy nie warto zaufać kier. i dla benia nie szukać innej formy, jak na razie pomocy. Moje wątpliwości: 1. Jeśli adopcja sie nie uda, okaże się, że Pani rezygnuje, kto odbierze benia i gdzie go zabierzemy (kier. może z powrotem go nie przyjąć. 2. Nie mamy transportu na te śmieszne 50 km. 3. Kto pojedzie po klatkę? 4. Kto odbierze 8 marca benia? (ja akurat mam pracującą sobotę i jest to niestety nie do przeskoczenia) Najważniejszy punkt 1. Ciotki co radzicie? Sprawozdanie z rozmowy z Panią (zadz. koło 10) zdam.
  2. Wynika z tego, że najgrzeczniejsza jest Gienia;)
  3. Anetko sama nie wiem. Przespię sie z tym. Może jakaś dobra dusza coś podpowie. Też bym nie chciała odbierać mu tej szansy. Jutro do Pani zainteresowanej zadzwonię, jak ta rozmowa wyglądała. dzisiaj nie odebrala, a mnie głowa boli Pani stracić nie można, w ostateczności albo innego psa jej przedstawimy, albo innego benia. Ech - ostro kier. tez sie nie postawimy. Na razie poszukiwane kombi z kratą
  4. Oj zajrzymy i przy okazji podbijemy wątek. I o zdjęcia staruszeczka prosimy
  5. Podrzucimy malutką i czekamy na zdjęcia
  6. Na decyzję mamy tylko jeden dzień - to bardzo mało. Do tego same nie spradzimy czy on faktycznie jest bardzo niebezpieczny. prawdopodobnie jemu potzrebna jest pomoc specjalisty, a takiego w Tomaszowie nie ma:shake:
  7. Chyba cała. On po prostu nie chce go oddać do adopcji, a może faktycznie są przesłanki, bo do tej pory nie robił problemów.
  8. Nie mamy gwarancji, że będzie lepiej, nie mamy klatki, nie mamy transportu na 54 km. ... Decyzja musi zapaść do czwartku.
  9. No zakladam, że do soboty mu przejdzie. Jutro rozstrzygniecie przetargu, może dlatego.
  10. Dobra Izuniu, a i tak coś zły na nas znów kier., że ogłaszamy psy bez zabiegu, ale do choroby dobry domek poczeka.
  11. To ja też podniosę
  12. Edik dlaczego nikt Cię nie zauważa?
  13. Pewności nie mam, że dużo więcej się dowiem. Nie zawsze kier. chce mówić, nie zawsze pamięta. Chyba lepiej my znamy psy, ale spróbuje..., Skoczek na pewno wrył się w pamięć pracowników schroniska. Izuniu, jak chcesz.
  14. Trochę w ciulki sobie leci z tą jamniczką
  15. Małgosiu nie pytałam gdzie uciekał, ale skoro kier. wiedział gdzie jechać to chyba do swojego dawnego domu...:-( Widok był straszny wejście zastawione kamieniem na wybieg, na górze klatki tektury i kamienie, a psiak w sumie mikrusek taki, a zaostrzenia, jak dla brytana.
  16. Rozumiem, wybór był trudny. Poogłaszamy go, a poza tym i na tym wątku interesowała się nim jedna jeszcze osoba. Będzie dobrze.
  17. W sobotę się dowiem, na moje niewprawne oko to młodr ok. roczne-1,5-tora najwyżej, no ale ja mogę się mylić. I dziękuję
  18. Tak po sterylce ląduje w szpitaliku, warunki średnie na jeża, ale budynek i grzejniki
  19. To w czwartek, góra w piątek zaplanujcie wizytę;), bo do soboty tak strasznie daleko
  20. Dobra co będziemy mogły sprawdzić - sprawdzimy. Wypytam ocałą historię, jeśli oczywiście kier. zna. Ale na pewno wie gdzie uciekał z tego schronu. Z psami w boksie się dogaduje, nie mamy kociarni, więc nie wiem. On tak kocha ludzi i jest tak energiczny i żywiołowy, że przypuszczam, że dzieci uwielbia
  21. Sporti ważne, że udało się jakiemuś psu. Ona chociaż nie przeżyje traumy, a nasz On-ek jest ładny, że myślę znajdzie kogoś. Postaramy się go pooglaszać, jak zrobimy lepsze zdjęcia. Trzymamy kciuki za Was i za pannę;)
  22. Będziemy próbować, nawet mamy plan. Ale nie zdradzamy, żeby nie zapeszyć i dość ryzykowny.:diabloti:
  23. Oj może być ciężko. Krótki termin bardzo. paszportu nie ma. Czip chyba tak, jeśli był kastrowany to pewnie od razu zaczipowany.
×
×
  • Create New...