Anetko teraz nie jest w ogrodzeniu jet na łańcuchu, dość długim ok 5 m.? Ma full wypas budę: duża, przestronna, najlepsza w schronisku, nad nim mieszkją króliki. Zdjęcia nie mam, ale to jest ta buda co mieszkał kaukaz. Poczekamy, może u Emir się zwolni miejsce?
Poproś może, żeby o nim pamiętała w przyszłości.