Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. O też ładnie. Powołam bezstronną osobę do wyboru imienia.
  2. Wanda, ale materiały w sprawie bud nie doszły. Podaj mi na pw numer skypa, to zadzwonię nie obiecuję, że dzisiaj, bo mój synuś ma gorączkę, ale w najbliższym czasie na pewno
  3. Kierownik w poniedziałek mówił, że w tym tyg.
  4. Ze mną to chyba coś nie tak, podobaja mi sie psy, które innym nie?
  5. To już, tuż, tuż...
  6. Zaglądamy, zaglądamy, tylko potrzeba nam więcej fanów
  7. Chyba nie, tylko jej ciężko zrobić zdjęcie, bo ona cały czas w koło boksu chodzi. Nie wiem czy to nie jest przypadkiem wynik dużego stresu.
  8. Zaświtała, ale na razie zgasła.
  9. Oj potrzebne, tylko czy ktoś zechce pomóc?
  10. To tylko jeszcze jeden cały dzień, kawałek dzisiejszego i dwie noce - dasz kochanie radę!!!!
  11. [quote name='bellatriks']Jej, jak on błaga, żeby ktoś go wziął...:shake::placz: Keniczku kochany... nie trać nadziei, ktoś na pewno Cię pokocha! PS. Pozwolę sobie przerzucić zdjęcia na forum BC[/quote] Pewnie przerzucaj ile chcesz;)
  12. Nie Zuzia nie jest jej siostrą. Wczoraj przekonywałam Rybę, żebyśmy dalence dali szansę, bo wieczorem mi pisała, że chce Zuzę, a dzisiaj rano mi pisze, że decyzja jeszcze nie zapadła. Potrzebujemy pilnie chociaż DT.
  13. Pani z Krakowa drugi raz się nie odezwała
  14. Nie da rady, my nie możemy psów wyprowadzać na spacer, my niestety tylko je głaszczemy.
  15. A jeszcze prościej, jak będziesz w Tomaszowie to pytaj się jak się jedzie na Opoczno. Przed mostem na Pilicy w lewo, kawałek 300 m. i schronisko, ul. Kępa 3
  16. Papudraczku wytłumaczymy Ci ja Ci podam jeszcze jutro tel. to wrzie czego będziesz dzwonić. Niestety jestem w pracy. Wiesz, gdzie Plac. Kościuszk. kościół Św. Antoniego. kino Mazowsze ? Albo Rondo przy ul Mościckiego i Miereckiego?
  17. Mam dzisiaj dość. Dlatego wkleję relację z forum podhalanów, Bo tam chociaż u naszego Boryska dobrze. "Musze wam napisac ze Borys to diabeł wcielony w skóre psa !!!!!!!! Na wszystko szczeka od płotu nie odchodzi wszyscy musza wiedziec ze on tu jest [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] a najlepsze jest to ze zaczął sie przekopywac pod płotem i ucieka nam ale na szczescie nie daleko i nawet zaczął Sare wyprowadzac pod płotem . dzis rano zafundowały sobie spacer po okolicy a jak wygladały przy tym normalnie czarne jak ta ziemia co ja przekopały . Ale dajemy rade [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif[/IMG] chyba bedziemy musieli je teraz wykąpac [IMG]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]"
  18. [url]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105022[/url] Tu wątek Borysa i malamuta - tam będą zdjęcia.
  19. Borys to podhalan, gdzieś jego zdjęcie jest, przez moment po kastracji siedział w boksie z Edim, na pewno widziałaś, duży, biały, młody.
  20. Acha można do 15 tylko odebrać w piątek
  21. No brak mu tam człowieka. Poproszę Age to wstawi jutro zdjęcie budy jeszcze z kaukazem.
  22. Anetko teraz nie jest w ogrodzeniu jet na łańcuchu, dość długim ok 5 m.? Ma full wypas budę: duża, przestronna, najlepsza w schronisku, nad nim mieszkją króliki. Zdjęcia nie mam, ale to jest ta buda co mieszkał kaukaz. Poczekamy, może u Emir się zwolni miejsce? Poproś może, żeby o nim pamiętała w przyszłości.
×
×
  • Create New...