ja mogę jej dwa ogłoszenia zrobić, ale chyba za dużo to nie da.
Jutro po schronisku jej zrobię, bo zaraz kompa anektuje mój TZ.
Wiesz kierownik sam chciał, jak najszybciej, żeby opuściła schron, bo mówi, ze jamniki i boksery to mu się nie trzymają. To są delikatne psiaki i typowo kanapowe, mimo, ze geny u jamników ponoć myśliwskie.