Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Sara nadal jest. Mam na nią sposób, żeby nie płakała. Uwielbia pieszczoty, kładzie się przy prętach, a ja ją głaszczę i wtedy jest grzeczna i nie płacze
  2. Jej to chyba najlepiej z Behemotem;)
  3. To ja czekam niecierpliwie;)
  4. Oby coś z tego wyszlo, choć się nie nastawiam;)
  5. [email][email protected][/email], tel. 604416873
  6. cioteczki przepraszam, że nie w temacie, ale Ulv jest w wielkiej potrzebie, zajrzyjcie, może pomożecie? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21954&page=384"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...21954&page=384[/URL]
  7. Ok. jutro robię. Ona znajdzie domek tylko może ten właściwy jeszcze na nia nie trafił. To ładna (teraz) i młoda sunia. A są jakieś fora jamnicze? Może tam by ją wrzucić?
  8. Wstaw wątek ulv tutaj - może ktoś tam zajrzy z oferta pomocy
  9. Ja mam nawet we Wrocławiu rodzinę, ale oni niestety do pomocy nie są skorzy:-(
  10. ja mogę jej dwa ogłoszenia zrobić, ale chyba za dużo to nie da. Jutro po schronisku jej zrobię, bo zaraz kompa anektuje mój TZ. Wiesz kierownik sam chciał, jak najszybciej, żeby opuściła schron, bo mówi, ze jamniki i boksery to mu się nie trzymają. To są delikatne psiaki i typowo kanapowe, mimo, ze geny u jamników ponoć myśliwskie.
  11. Niestety. Jeden mail na początku marca, odpisałam i cisza. Ale ja cały czas wierzę. On dopiero miesiąc z kawałkiem jest ogłaszany. Marzą mi sie dobre domki dla niego i Sary.
  12. Bardzo krótko. Około miesiąca - może ciut dłużej. Przywieziona była z prawie odchowanymi szczeniakami. Potem czekała na sterylkę ok 2-3 ty.? Masz jej książeczkę zdrowia? Tam data szczepienia przeciwko wściekliźnie powinna być. Szczepi sie po dwóch tyg kwarantanny. Ona chudziutka była od początku, ale i chudła dalej. Widocznie domek jej był potrzebny.
  13. Polegamy na jego zdaniu, ale On ma rację niewątpliwie, bo na zdjęciach widać różnicę. Co można powiedzieć o naszym schronie to można, ale psy nie są zachudzone, tylko Mona odstawała od towarzystwa.
  14. Troszkę sie martwię o tego maluszka - rudzielca, ale wbrew pozorom sporo ludzi ma dobre serducha.
  15. To super. Kiedy zaczynacie szkołę?
  16. A co tu tak cicho, jak makiem zasiał?
  17. Spytam się, ale na już Ci mogę odpowiedzieć, że karma, wypełniacze do mięsa gotowanego, czyli kasza, ryż, makaron...
  18. Mimo jego łagodności w schronisku tak podejrzewaliśmy z kierownikiem, że ktoś chciał z niego zrobić psa groźnego, te przycięte fatalnie uszy, które odstraszały chętnych. Na ile latek wet go ocenił? I czekamy na te wyniki krwi
  19. I trzeba wierzyć, że w końcu taki będzie miał.
  20. Ha to miałam mylne wyobrażenia. Bo już mi się jawiła jaką fajna polanka, domek drewniany rzecz jasna... Sielanka.
  21. A zdradź mi, bo od dawna mnie to frapuje, w lesie mieszkacie, Tak? skoro leśniczówka. Strasznie fajnie brzmi.
  22. To w takim razie czekamy na wiadomości - dobre;)
  23. Ale tomusi być domek najlepszy z najlepszych
  24. Ja wiem Argat, że to długo trwa, ale czekajmy na ten najlepszy, dobrze?
×
×
  • Create New...