Jestem pod wrażeniem, u nas w schronisku psiak co jest dwa lata w schronisku uważany jest za nieadopcyjnego:shake:
Chylę czoło dziewczyny.
Harnaś jest niesamowity
[quote name='Argat']No cóż- jakby nie znalazła domu, to we wrześniu będę miała nad czym myśleć. Można jej założyć wątek? Przydałoby się suczkę wypromować.[/quote]
Zakładaj;)
Podobno do schroniska był jeden tel. w jego sprawie, mieli po niego przyjechać...
Nie przyjechali, ale może?
Agnieszka ma rację - psiak jest genialny, z psami się dogaduje, do ludzi lgnie bardzo...
[quote name='wiosna']Dotarło do mnie 40zł.
Czy coś już wiadomo ?[/quote]
Będę jutro rozmawiać na gg i mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze, czyli, że sunia trafi do Ciebie