Mam kilka zdjęć nowych psiaka.
Jest w innym boksie, dokładnie go obejrzałam.
henio jest mniejszy od On-ka. To taki psiak trochę za kolano. Może trochę więcej niż trochę.
Jak się pojawiła realna szansa dla niego to wątek coś ucichł, czy ktoś nam pomoże?
Mam kilka zbędnych książek, choć to mało chodliwy towar - zrobię bazarek, a może?
Mamy na kwarantannie nowofunlanda, czarnego jamnika i HS, właściwie HS po kastracji gotowy do adopcji.