-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Magdina w zasadzie kraksa jest na kwarantannie, musiałby się znaleźć jej właściciel, żeby ja teraz wyciągnąć, albo ktoś kto za wlaściciela się poda. Ale trzeba mieć miejsce, żeby ją wyciągnąć.
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No nic kochana będziemy trzymać kciuki, pewnie masz rację, że tacy właściciele to nie właściciele. -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A on faktycznie ma tych właścicieli? jeśli ma to może porozmawiać? Pomóc? Karma, odpchlenie, itd? -
Jaaga ona cały czas w schronisku w budzie mieszkala, może teraz to lęk? Ona w schronisku wcale z tej budy nie wychodziła i pewnie dlatego nie chce do niej wejść. Zostaw ją w tym kojcu, będzie chciała to wejdzie do budy, futerko ma nie zmarznie.
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
W zasadzie główny problem w tej chwili to miejsce dla niego chyba. No rozwiązaniem kiepskim, bo kiepskim ale zawsze jest schonisko. tam można by wirtualnie pod opieka mieć i szukać mu domu. -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
No miejsce jest problemem, a hotelik u Murki nie wchodzi w rachubę? -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
A gdyby w tytule napisać, że pilnie DT dla szczeniaka potrzebny? Może więcej osób zajrzy? Ile on może mieć? Gdyby nie zimno to można by dłużej nad nim popracować. -
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
On jest strasznie chudy:shake: I sierść faktycznie nieciekawa, zmiany skórne? jemu DT jest na cito potrzebne. Nie ma nikogo w okolicy? -
Nie wiem:shake: mam nadzieję, że zrobią wszystko, żeby ją z tego wyciągnąć, ale... to tylko schronisko.:shake:
-
Z Kraksą nie jest dobrze:shake: Ma wodobrzusze? Weterynarz ściągał jej dzisiaj mocz
-
Slapciu bardzo chętnie, możemy się umówić. Mi najlepiej pasuje niedziela, schronisko jest czynne między 11.00 a 14.00. Po tych godzinach nikt Cię nie wpuści niestety. Co do adopcji, musi być wysterylizowana i zaczipowana, podpisuje się taką zminiaturyzowana umowę i uiszcza opłatę adopcyjną od 20 zł do 50 zł. W zasadzie a półtora tyg. szczepienie przeciwko wściekliźnie, za następne dwa sterylka, ale sądzę, że na moją prośbę terminy można by skrócić.
-
Chyba taka jest ja nie mogę zapomnieć, jak ufnie położyła łepeczek na ręce kierownika. Niby jest bezpieczna, ale to tylko schronisko i to niestety niewzorcowe.
-
[quote name='Selenga']Jutro około 14 będę wiedziała czy mój brat będzie jechał w piątek tą trasą do Warszawy. Umówiłam się z nim, że jeśli będzie jechał szosą katowicką to może sunię zabrać. Tylko trzeba wiedzieć że ona tam jest i ktoś ją musi złapać tak żeby brat ją mógł zabrać do samochodu. On się do łapania nie nadaje bo to duży kawałek faceta i mimo, że ma złote serce, to na zwierzętach robi wrażenie przy pierwszym zetknięciu i się go boją. Potem już jest OK, nawet powiedziałabym że lgną do niego, ale na początku jak taka wielka góra się do nich zbliża to uciekają.[/quote] Muszę wiedzieć chociaż dwa dni wcześniej, żeby zalatwić urlop. Prawda jest taka, że nic nie wiemy, nie znamy psa, nie wiemy czy jednej osobie da się złapać.
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wałęsający się po ulicy pies nie ma właścicieli do choroby jasnej. jestem bardzo daleko, Poinformuj TOZ i inne służby, chociaż, jak TOZ działa tak jak u mnie to... -
Mocno przestraszona, wyjść z budy nie chciała, ale potem ufnie łepek na ręku kierownika położyła, a jego psy nie lubią, więc niunia po prostu bardzo ufna musi być z natury.
-
Będzie dobrze, ja chyba w tę niedzielę do schronu się nie wyrwę, ale telefonicznie zasięgnę wieści. Za to za tydzień małą odwiedzę i dostarczę więcej zdjęć. Dobrze by było, żeby domek się znalazł szybko, wtedy Kraksa poza kolejką miałaby sterylkę
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Próbuj, szkoda malca. A może z innym psem do niego podejść, czy psów też się boi? -
Dziewczynka miała szczęście, że tamtędy slapcio przejeżdżała, w schronisku już wiedzą, że to psiak pod szczególną opieką;)