Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Magdina w zasadzie kraksa jest na kwarantannie, musiałby się znaleźć jej właściciel, żeby ja teraz wyciągnąć, albo ktoś kto za wlaściciela się poda. Ale trzeba mieć miejsce, żeby ją wyciągnąć.
  2. No nic kochana będziemy trzymać kciuki, pewnie masz rację, że tacy właściciele to nie właściciele.
  3. A on faktycznie ma tych właścicieli? jeśli ma to może porozmawiać? Pomóc? Karma, odpchlenie, itd?
  4. Jaaga ona cały czas w schronisku w budzie mieszkala, może teraz to lęk? Ona w schronisku wcale z tej budy nie wychodziła i pewnie dlatego nie chce do niej wejść. Zostaw ją w tym kojcu, będzie chciała to wejdzie do budy, futerko ma nie zmarznie.
  5. W zasadzie główny problem w tej chwili to miejsce dla niego chyba. No rozwiązaniem kiepskim, bo kiepskim ale zawsze jest schonisko. tam można by wirtualnie pod opieka mieć i szukać mu domu.
  6. No miejsce jest problemem, a hotelik u Murki nie wchodzi w rachubę?
  7. A gdyby w tytule napisać, że pilnie DT dla szczeniaka potrzebny? Może więcej osób zajrzy? Ile on może mieć? Gdyby nie zimno to można by dłużej nad nim popracować.
  8. On jest strasznie chudy:shake: I sierść faktycznie nieciekawa, zmiany skórne? jemu DT jest na cito potrzebne. Nie ma nikogo w okolicy?
  9. Nie wiem:shake: mam nadzieję, że zrobią wszystko, żeby ją z tego wyciągnąć, ale... to tylko schronisko.:shake:
  10. Boni dzisiaj poszła do domku [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i774537.jpg[/IMG]
  11. Z Kraksą nie jest dobrze:shake: Ma wodobrzusze? Weterynarz ściągał jej dzisiaj mocz
  12. I znowu niemiła wiadomość Z łapką Grisa nie najlepiej. Skomplikowało się wszystko. Śruba się w środku poluzowało i Griso znów w lecznicy, weterynarz zapewnił, że uciąć łapki nie da, ale potrzebne jest nam wsparcie finansowe. [COLOR=Red]Bardzo proszę o pomoc.[/COLOR]
  13. Co ja z tymi psami mam:shake: Griso nie rób mi tego, bardzo Cię proszę, pomyślę w końcu, że przynoszę pecha psiakom. Nowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10905918[/url]
  14. Slapciu bardzo chętnie, możemy się umówić. Mi najlepiej pasuje niedziela, schronisko jest czynne między 11.00 a 14.00. Po tych godzinach nikt Cię nie wpuści niestety. Co do adopcji, musi być wysterylizowana i zaczipowana, podpisuje się taką zminiaturyzowana umowę i uiszcza opłatę adopcyjną od 20 zł do 50 zł. W zasadzie a półtora tyg. szczepienie przeciwko wściekliźnie, za następne dwa sterylka, ale sądzę, że na moją prośbę terminy można by skrócić.
  15. Chyba taka jest ja nie mogę zapomnieć, jak ufnie położyła łepeczek na ręce kierownika. Niby jest bezpieczna, ale to tylko schronisko i to niestety niewzorcowe.
  16. [quote name='Selenga']Jutro około 14 będę wiedziała czy mój brat będzie jechał w piątek tą trasą do Warszawy. Umówiłam się z nim, że jeśli będzie jechał szosą katowicką to może sunię zabrać. Tylko trzeba wiedzieć że ona tam jest i ktoś ją musi złapać tak żeby brat ją mógł zabrać do samochodu. On się do łapania nie nadaje bo to duży kawałek faceta i mimo, że ma złote serce, to na zwierzętach robi wrażenie przy pierwszym zetknięciu i się go boją. Potem już jest OK, nawet powiedziałabym że lgną do niego, ale na początku jak taka wielka góra się do nich zbliża to uciekają.[/quote] Muszę wiedzieć chociaż dwa dni wcześniej, żeby zalatwić urlop. Prawda jest taka, że nic nie wiemy, nie znamy psa, nie wiemy czy jednej osobie da się złapać.
  17. Wałęsający się po ulicy pies nie ma właścicieli do choroby jasnej. jestem bardzo daleko, Poinformuj TOZ i inne służby, chociaż, jak TOZ działa tak jak u mnie to...
  18. Mocno przestraszona, wyjść z budy nie chciała, ale potem ufnie łepek na ręku kierownika położyła, a jego psy nie lubią, więc niunia po prostu bardzo ufna musi być z natury.
  19. Czy ktoś z Warszawy mógłby przyjechać? jest bardzo zimno szkoda psicy jak mamy i DT w Warszawie i docelowe DT w Szczecinie. Może tytuł wątku zmienić, że chętny z autem z Warszawy potrzebny?
  20. dziękujemy Olena84. wpłynęło 30 zł. Razem 292 zł. Zaraz pieniążki wyślę. Wysłałam 300 zł. Pani Kalina pisała że przelała 100 czyli chyba nieźle. I mały off, może wiecie kto szuka młodej On-ki [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14176[/URL]
  21. Będzie dobrze, ja chyba w tę niedzielę do schronu się nie wyrwę, ale telefonicznie zasięgnę wieści. Za to za tydzień małą odwiedzę i dostarczę więcej zdjęć. Dobrze by było, żeby domek się znalazł szybko, wtedy Kraksa poza kolejką miałaby sterylkę
  22. Próbuj, szkoda malca. A może z innym psem do niego podejść, czy psów też się boi?
  23. Dziewczynka miała szczęście, że tamtędy slapcio przejeżdżała, w schronisku już wiedzą, że to psiak pod szczególną opieką;)
  24. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i774530.jpg[/IMG] Młody, roczny On-ek. Bardzo zainteresowany kontaktem z człowiekiem. Jeszcze pełen radości, wiary, każdego odwiedzającego wita radośnie. Wykastrowany. Kolega w głębi też do adopcji, ale niestety był ciut nieufny
  25. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i774537.jpg[/IMG] Sunia On-ka, młoda, roczna, po sterylizacji, bardzo fajna psica. Ta sunia co z nią była wgłębi już adoptowana (miała raka sutka) Do rasowców ją Rybko dorzuć
×
×
  • Create New...