[quote name='Aga - Czakra']Nie ma wątku - bo ja nie wierzę w adopcje przez dogo. Na ponad 60 psów - jeden przez dogo poszedł - Alpina pomogła wtedy.
Nasze psy mają ogłoszenia na lokalnych portalach - wszystkie trafiają do domów w okolicy Trójmiasta. Nie jest łatwo, ale jakoś idzie. Więc miejsce na dogomanii pozostawiamy bardziej potrzebującym.
Dogomania to dla nas ostateczność - wszystkie nasze wątki były martwe. Nie wiem dlaczego, więc przestałyśmy psy pokazywać. Zwłaszcza po akcji z astami.
Mała i tak nie wyjdzie teraz, bo ma cieczkę. Więc najpierw strylka, a to trochę potrwa. Mamy jeszcze jedną podobną do shitki, ale to kundelek. trochę cięcia - i będzie prawie jak.[/quote]
Nasze wątki też zazwyczaj umieraj śmiercią naturalną. Choć nie powiem co najmniej 5 poniekąd dzieki dogo dom znalazły. I sporo szczeniaków.