Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='nilem']Tak, padło na Grisia, z kim mam się kontaktować?:) Mogę go odebrać nawet dzisaj... Jeśli tylko zdążę kupić wszelkie potrzebne gadzety:)[/quote] Bardzo się cieszę, ale Griso jeszcze cały czas jest leczony i pod opieką kliniki w Gliwicach
  2. Te zdjęcia powalają na kolana:loveu::loveu::loveu: On jest cudowny:loveu:
  3. Ale całkiem nadziei nie odebrał?
  4. [quote name='Aga - Czakra']Nie ma wątku - bo ja nie wierzę w adopcje przez dogo. Na ponad 60 psów - jeden przez dogo poszedł - Alpina pomogła wtedy. Nasze psy mają ogłoszenia na lokalnych portalach - wszystkie trafiają do domów w okolicy Trójmiasta. Nie jest łatwo, ale jakoś idzie. Więc miejsce na dogomanii pozostawiamy bardziej potrzebującym. Dogomania to dla nas ostateczność - wszystkie nasze wątki były martwe. Nie wiem dlaczego, więc przestałyśmy psy pokazywać. Zwłaszcza po akcji z astami. Mała i tak nie wyjdzie teraz, bo ma cieczkę. Więc najpierw strylka, a to trochę potrwa. Mamy jeszcze jedną podobną do shitki, ale to kundelek. trochę cięcia - i będzie prawie jak.[/quote] Nasze wątki też zazwyczaj umieraj śmiercią naturalną. Choć nie powiem co najmniej 5 poniekąd dzieki dogo dom znalazły. I sporo szczeniaków.
  5. [quote name='zuzia7']Czy Znalazl Dom Ja Tez Mam Shitsu Uwielbiam Ta Rase W Jakim Jest Schronisku Moze Bym Go Przygarnela Ale Jestem Z Olawy Woj.dolnoslaskie Prosze Dajcie Znac Poruszam Sie Po Forum Jak Laik Dopiero Kilka Dni Ale Moze Uda Mi Sie Znalesc Informacje Dla Mnie[/quote] staruszek przebywa w Tomaszowie Maz., woj. łódzkie.
  6. Klatke łapkę może mieć jakaś organizacja prozwierzęca w Łodzi, albo TOZ w Piotrkowie.
  7. Dolicz jeszcze Jaaga moje 30 zł. miesięcznie
  8. [quote name='Doda_']mam nadzieje ze nie o mnie mowisz :oops::oops::oops:[/quote] A to nam się ciotka obruszyła;)
  9. Zuzanna to jak to jest, to bezdomna jamniczka czy sąsiada?
  10. To najlepsza wiadomość jaką mogłam przeczytać: DOM teraz to już leczenie musi iść z byka, bo Kraksa ma dla kogo i po co żyć:loveu:
  11. To najlepsza wiadomość jaką mogłam przeczytać: DOM teraz to już leczenie musi iść z byka, bo Kraksa ma dla kogo i po co żyć:loveu:
  12. To już sukces, że się dał pogłaskać choć troszkę.
  13. dzięki masienka. Wiekszej radości nie mogłaś nam sprawić:loveu:
  14. Po prostu będziemy musiały robić tak, jak wcześniej, np. osoba która zaaoferuje transport z a do b będzie musiała psiaka adoptować na siebie, choć umowy słowne, a potem dostarczanie danych były wygodniejsze.
  15. Czekamy niecierpliwie na dalsze relacje;)
  16. [quote name='dariaa']kurde, ja zadzwoniłam do schronu na Paluchu :roll: a to jakieś inne z tego co widze? moze dlatego go nie kojarzyli;/[/quote] Nasze schronisko jest 110 km od Warszawy
  17. Oj lubi, lubi ciepełko:loveu: Grisiaczku mam dla Ciebie 53,50;)
  18. [quote name='Isadora7']O kurczątko SUUUUPER :loveu::loveu::loveu:[/quote] To ta Pani od maila poprosiła o zdjęcia Alfika
  19. [quote name='Isadora7']Krótko mówiąc szlag by trafił. Ale nadal nie rozumiem, jeżeli Kierownik ma świadomość że toto złożyło donos a jednocześnie tak potraktowało adopcję to zdanie tego ma się liczyć? Wobec zdania i niezaprzeczalnych faktów pomocy ogromnej ilości psów przez wolontariuszy? Może czekał na taką okazję aby odsunąć Was? [B]Sorry ale za szybko i za prosto to zrobił. [/B][/quote] Może to i pretekst faktycznie. Zobaczymy, porozmawiamy. Najgorsze wtym wszystkim jest to, że szykowałam się na rozmowę w niedzielę, ale wypadł mi obiad rodzinny u pradziadków moich dzieci (nie mogę odmówić, każde spotkanie w ich wieku może być ostatnie)
  20. [quote name='slapcio']A czym kierownik to motywuje? Były jakieś kłopoty/niesnaski związane z tymczasami? No bo z Kraksą to chyba wszystko ok - w papierach są moje dane, pies nie "zniknął", więc mam nadzieję ze nie jej historia jest przyczyną? A wracając do naszej panienki (zanim padnę na przysłowiowy pysk) - ja mam nadzieję że to tak jest, że to się "samo" naprawi, wspomagane przez leki... Ech no szuka człek po omacku. Nie Kraksa nie jest tego przyczyną, przyczyna tu: http://www.dogomania.pl/forum/showpo...postcount=2786
×
×
  • Create New...