-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
ocelot replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo dziękuje tym co chcą pomóc Szilunie:)Bardzo. Nie wyobrażam sobie, że bedzie trzeba ją zabrać na nowo do schroniska i rozdzielić z Bertą. na Szilę zbieram ja, ale jak chce ktoś pomóc to chętnie pomoc przyjmę. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Jak idzie oswajanie? Pewnie to nie takie łatwe, cholerka............[/QUOTE] Kiepsko bo za rzadko jeździmy. Powinna jedna osoba częściej. -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Ania napisz do dziewczyn pw. -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Aniu wysyłałaś pw do deklarujących? -
[quote name='Bjuta']Nie ma ciągle tej budy z płaskim dachem, z miską i czymś do wyjmowania kleszczy? Kupiłam jednocześnie dla Was i dla mojego schroniska i do nas już dawno doszła. Tak miała wyglądać: [url]http://allegro.pl/anpol-buda-budy-dla-psa-l1-ocieplona-dodatki-i1611230080.html[/url][/QUOTE] Ja jeszcze jutro zadzwonię. Wiem ze doszła buda od Pani Moniki z Gdańska. Dopytam jeszcze.
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']anett dzięki , że jesteś , ja myślę o hotelu u mariamc (chyba tak ) tam jest 200 zł za dobę , a u Lilki psy siedzą po dwa w jednym boksie z tego co wiem , więc dla Misi agresorki odpada , nie chcemy tragedii . Allegro misi i Kajki ( możesz tekst i fotki wziąć ) : [url]http://allegro.pl/misia-szuka-podworka-do-pilnowania-adopcja-i1644664977.html[/url] [url]http://allegro.pl/kaja-sunia-owczarek-szuka-domu-adopcja-i1644664994.html[/url][/QUOTE] może jednak spróbować u mariamc? -
[quote name='Anja2201']kurcze , ja trochę nie wyrabiam , ale jak mi te rzeczy przyślesz to wystawię . :) Teraz bardzo , bardzo proszę jakąś zdolną ciotkę o teksty dla maluchów ( :D ) , to zacznę ogłaszać , ja kompletnie nie umiem nic napisać , zabierałam się za to ze sto razy . Wieczorem idziemy z TZ do nich kombinować co zrobić , żeby miały choć trochę cienia , bo dzisiaj upał straszny a one nie mają gdzie się schować za bardzo , Alta wykopała ogromną dziurę pod budą i tam siedzi . Będą też nowe foty .[/QUOTE] Anusia z drugiej strony placu, między domem a budynkiem gospodarczym jest cień, bo drzewa są. ja jak byłysmy sobie dokładnie plac obejrzałam.... i na trawię będą.
-
[quote name='agnieszka1969']nie ocelot,dzieki serdeczne za rade...mam kontakt do hoteliku u izy....wstepnie rozmawialam,zalatwiam zeby gmina zaplacila,tam jest mniej zwierzakow,warunki podobno nie sa super ale serca wielkie.[/QUOTE] Moment, ale jaka cena? jesli warunki nie sa super? Pisz dokładnie. pewnie, ze lepiej hotel niż schronisko, ale schronisko lepsze niż lincz.
-
Pako - bezpieczny i szczęśliwy w kochającym domku :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
szczęśliwy pies to brudny i wytaplany pies:) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Oj zapewne:)Przecież one to skarbnice pomysłów:) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='reksio7']czy zapadła już jakaś decyzja co z psiakami?[/QUOTE] oswajamy i zabieramy do schroniska. Na dzień dzisiejszy boimy się, ze zwieja na tory. -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
ocelot replied to handzia's topic in Już w nowym domu
No właśnie? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Poproszę Argat o allegro. jak tylko upora się z egzaminami to pewnie zrobi -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
o choroba to nieciekawie DIF. On uciekł z hotelu? Czy z domu? -
ja wam powiem tylko tyle, że te psy zachwycają miłością, łagodnością i przywiązaniem do człowieka. Właściciel przed wyjazdem musiał o nie dbać.
-
Poznałam psiaki osobiście... są rewelacyjne:) Ciapek jest ogromny, ale bardzo spragniony miłości człowieka, pieszczot, zabaw. Samoyedka zakochana w Anji p0o uszy:)Ciapek zresztą też:)
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Trzeciego psiaka nie widziałyśmy. Ciemny do Ani podchodzi i bierze już parówkę z ręki, biały obserwuje co ciemny robi... A ciemny przełazi ulice i chodzi na dworzec PKS. weszłam do dyżurnego ruchu i tak... jak jest upał psiaki podchodzą pod dworzec. Rano się kręcą też przy dworcu. Kari je Pani z bufetu. Są gdzieś od kwietnia. Śpią w kanałach, albo pod wagonami. Jeden Pan pracujący na dworcu chciał białego zabrać, ale się nie dał. Biega tam podobno też owczarek niemiecki - nie widziałyśmy. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borówka16']One szukają też oddzielnie DT?[/QUOTE] Tak. razem to musimy je zabrać -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
ocelot replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tych slepek nie da się zapomnieć... Żegnaj Nelsonku ['] najbardziej boli jak odchodzę te niechciane i niekochane psiaki. Samotne. to tak strasznie boli.