Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. I Fil:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164901.jpg[/IMG] I nasz Pręguś:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164900.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164899.jpg[/IMG] I Stefan:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164898.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  2. Tu juz na pewno Nygus:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164906.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164905.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164903.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164902.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  3. Wklejam zdjęcia ze spaceru sprzed dwóch tygodni. Nie wiem co to za pies. I z którego boksu.... Roboczo nazwany Esek [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164908.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164907.jpg[/IMG] A ten czyżby Maks? [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164910.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164909.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  4. [FONT=Arial][SIZE=2]Witajcie dziewczynki,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Czaruś czuje się bardzo dobrze, a ja powoli plajtuje :-( już 6000 euro wydalam na tego szczęściarza.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]No ale cóż obiecałam pomoc, wiec robię co w mojej i lekarzy mocy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]27.06 jedziemy na 3 dni do specjalisty po protezę..teraz trzeba się tylko modlić aby jego staw to wszystko wytrzymał, [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]okazało się ze w jego łapce jest problem, ze kość jaka powinna być gruba była chuda jaka odstawała na bok i jaka została wycięta, a ta co powinna być chuda jest gruba...także szanse ze ta chuda wytrzyma ciężar nie są spore, ale on już bez protezki chodzi na swojej chorej nóżce w ten sposób chce aby wyrobił sobie trochę muskułów .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Także proszę módlcie się ze mną ![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Poza tym Czaruś ma swój krzaczek z truskawkami i sam sobie je zrywa a do sąsiada chodzi po czereśnie...jest bardzo kochany i bardzo mądry .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Lada moment będziemy w telewizji wiec dam wam znać gdzie i kiedy zobaczyć możecie swojego pupila.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ściskam [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Kasia i jej banda [/SIZE][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164722.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164721.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
  5. My pamiętamy o Ciapku, tylko uwierzcie jak sie juz czlowiek wyrwie do schroniska to chce zwrócić uwagę na resztę psiaków też. Ja mam w schronisku swoich ulubieńców i nie ukrywam, ze więcej czasu spędzam pod boksem Pręgacza, bo on 7 lat jest w schronisku. Ciapuchnie wykupmy ogłoszenia i allegro. W niedzielę chcę zgromadzić więcej wolontariuszy dorosłych, zeby duże psy wyszły na spacer, ale... no właśnie boks Ciakowy już był, a reszta kwitnie. Tak jak pisalam, duże psy mają mniej sznas na wyjście ze schroniska. Szkoda, że nie udało się uniknąć tego losu dla Ciapka.
  6. DIF ja się zgadzam w 100 procentach, jedyne wyjście to palmer, tylko gdzie znaleźć specjalistę? Z oswajaniem psiaków oprócz czasu jest taki problem, że nas się zgania z torów.
  7. A ja czekam na wywiązanie się z ogłoszeń innych psiaków. No coś mam pecha z tymi bazarkami. Ale wycziłam następny bazarek i w weekend podeślę Oczkę
  8. [quote name='Blacky87']Czy doszła może przesyłka?[/QUOTE] Dowiem się jutro. Podpowiedz mi co w niej było. Albo na pw napisz od kogo. Chita podaj adres na pw. Faktura już u mne.
  9. Przepiękne zdjęcie:)Przepiękny uśmiech psiaka:)
  10. [quote name='jaga81']Ja jestem na zaproszenie Anovip. Założyłam psiakom wątek na Caviarni i dostałam taką odpowiedź: "Gdyby zostały złapane mogłabym je umieścić w Fundacji przyjaciele Braci Mniejszych. Pani Iwona nigdy nie odmawia." Czekam od autorki postu na dalsze info. Jeśli trzeba będzie to pojedziemy z Anovip do Tomaszowa i spróbujemy je złapać, oczywiście jeśli ta fundacja się zgodzi.[/QUOTE] Dziewczyny umówmy się na weekend, wtedy i ja będe pomagać.
  11. [quote name='Anja2201']Ania dasz radę się dowiedzieć czy ten facet z placu manewrowego zna psy i czy to prawda , że do niego podchodzą ?? Ja nie mam jak jechać do Tomaszowa teraz.[/QUOTE] Jutro nie, jestem w pracy od 8 do 19. W piątek nie wiem, jadę wyrywać zęba do Łodzi, jeśli będę w formie po to podjadę. A jak nie to w sobotę się postaram.
  12. allegro oczki. Argat dziękuję:) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1670061298[/url]
  13. [quote name='zuzka']W schronisku przepełnienie ale przecież bezdomniaki muszą przyjąć . A jak nie to zwróćcie się o pomoc dla psiaków do jakiejś fundacji , przecież one tam zostać nie mogą . Wątek psiaków został założony 25 maja i do dnia dzisiejszego oprócz dokarmiania i wpisów na wątku nic dla nich nie zostało zrobione żeby zapewnić im bezpieczeństwo.[/QUOTE] Zuzka latwo się mowi, że nic. owszem nic, bo co? ja od początku piszę, że nie mam jak tam jeździć. oprócz psiaków, wizyt w schronisku jest jeszcze praca i rodzina. A 5 letniego dziecka ze soba na dworzec nie zabiorę. ja po pracy zapierdzielam z wywieszonym ozorem, żeby przejąc opiekę nas synem. Mówię wprost sama nie dam rady żeby cokolwiek zrobić. A jaka Fundacja nam pomoże? Bo w czasie walki o przejęcie schroniska nie było do pomocy żadnej.
  14. Słuchajcie w schronisku u nas przepełnienie, ale zanim byśmy znalazły DT/Hotel/deklaracje byłyby bezpieczne. Ale, no właśnie ale. Jak je złapać? ja ich do siebie nie oswoję, za mało mobilna jestem. Sama nie złapię.
  15. Doddy pamieta. Pamieta. Tylko brak pomysłów na pomoc. Ma Czarek ogłoszenia? Może chociaż tak pomogę i wykupię na jakimś bazarku.
  16. [quote name='emilia2280']Rybba, uzuelnij koniecznie pierwszy post o otrzymaná pomoc. Tyle co ja na pierwszy rzut oka widze, to od 18.04 (ostatniej aktualizacji posta) dostarczono 5 bud (zaraz za moimi 5) z firmy Polimed sp. z o.o., kado wyslala pralké, chita toné cementu i wapno i na pewno jest kilka innych ale to trzeba przejrzec wátek. To wazny element fundraisingu i dbaj o to proszé.[/QUOTE] Przejrzę ten wątek ja, ale najwcześniej w sobotę/niedzielę. Chyba, że dziecię zapędzę:):)
  17. Sluchajcie sama sobie nie dam rady. Ktoś musi mi pomóc.
  18. Postaram się o dane do metryczki jak najszybciej.
  19. [quote name='sylwija']fajna, fajna, ale dlaczego 'mój' Ivor to Dipol?? :D[/QUOTE] Powiem, żeby zmienili:)
  20. I po wybudzeniu... chyba;) [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162937.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162936.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162935.jpg[/IMG]
  21. Zdjęcia z operacji Cezara [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162939.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162938.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162934.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162933.jpg[/IMG]
  22. Zajrzałam:(ale pomóc nie mogę...
  23. [quote name='Czarodziejka']Ja faktur nie wystawiam niestety... Miśka z Kajką muszą zostać odrobaczone. Dziś dostaną po 2,5 tabletki i tyle samo za 2 tygodnie.[/QUOTE] To szkoda choroba
  24. dzisiejsza noc [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162741.jpg[/IMG] I ranek... [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162740.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162736.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162742.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162743.jpg[/IMG]
  25. [CENTER]Zostawilysmy ją o 20. Tu pierwsza noc [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162746.jpg[/IMG] [/CENTER] Pierwszy dzień... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162744.jpg[/IMG] Tu już lepiej... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162745.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]
×
×
  • Create New...