-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
I Fil:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164901.jpg[/IMG] I nasz Pręguś:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164900.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164899.jpg[/IMG] I Stefan:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164898.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Tu juz na pewno Nygus:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164906.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164905.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164903.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164902.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Wklejam zdjęcia ze spaceru sprzed dwóch tygodni. Nie wiem co to za pies. I z którego boksu.... Roboczo nazwany Esek [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164908.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164907.jpg[/IMG] A ten czyżby Maks? [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164910.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164909.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[FONT=Arial][SIZE=2]Witajcie dziewczynki,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Czaruś czuje się bardzo dobrze, a ja powoli plajtuje :-( już 6000 euro wydalam na tego szczęściarza.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]No ale cóż obiecałam pomoc, wiec robię co w mojej i lekarzy mocy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]27.06 jedziemy na 3 dni do specjalisty po protezę..teraz trzeba się tylko modlić aby jego staw to wszystko wytrzymał, [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]okazało się ze w jego łapce jest problem, ze kość jaka powinna być gruba była chuda jaka odstawała na bok i jaka została wycięta, a ta co powinna być chuda jest gruba...także szanse ze ta chuda wytrzyma ciężar nie są spore, ale on już bez protezki chodzi na swojej chorej nóżce w ten sposób chce aby wyrobił sobie trochę muskułów .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Także proszę módlcie się ze mną ![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Poza tym Czaruś ma swój krzaczek z truskawkami i sam sobie je zrywa a do sąsiada chodzi po czereśnie...jest bardzo kochany i bardzo mądry .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Lada moment będziemy w telewizji wiec dam wam znać gdzie i kiedy zobaczyć możecie swojego pupila.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ściskam [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Kasia i jej banda [/SIZE][/FONT] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164722.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1164721.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
My pamiętamy o Ciapku, tylko uwierzcie jak sie juz czlowiek wyrwie do schroniska to chce zwrócić uwagę na resztę psiaków też. Ja mam w schronisku swoich ulubieńców i nie ukrywam, ze więcej czasu spędzam pod boksem Pręgacza, bo on 7 lat jest w schronisku. Ciapuchnie wykupmy ogłoszenia i allegro. W niedzielę chcę zgromadzić więcej wolontariuszy dorosłych, zeby duże psy wyszły na spacer, ale... no właśnie boks Ciakowy już był, a reszta kwitnie. Tak jak pisalam, duże psy mają mniej sznas na wyjście ze schroniska. Szkoda, że nie udało się uniknąć tego losu dla Ciapka. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
DIF ja się zgadzam w 100 procentach, jedyne wyjście to palmer, tylko gdzie znaleźć specjalistę? Z oswajaniem psiaków oprócz czasu jest taki problem, że nas się zgania z torów. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A ja czekam na wywiązanie się z ogłoszeń innych psiaków. No coś mam pecha z tymi bazarkami. Ale wycziłam następny bazarek i w weekend podeślę Oczkę -
Przepiękne zdjęcie:)Przepiękny uśmiech psiaka:)
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaga81']Ja jestem na zaproszenie Anovip. Założyłam psiakom wątek na Caviarni i dostałam taką odpowiedź: "Gdyby zostały złapane mogłabym je umieścić w Fundacji przyjaciele Braci Mniejszych. Pani Iwona nigdy nie odmawia." Czekam od autorki postu na dalsze info. Jeśli trzeba będzie to pojedziemy z Anovip do Tomaszowa i spróbujemy je złapać, oczywiście jeśli ta fundacja się zgodzi.[/QUOTE] Dziewczyny umówmy się na weekend, wtedy i ja będe pomagać. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Ania dasz radę się dowiedzieć czy ten facet z placu manewrowego zna psy i czy to prawda , że do niego podchodzą ?? Ja nie mam jak jechać do Tomaszowa teraz.[/QUOTE] Jutro nie, jestem w pracy od 8 do 19. W piątek nie wiem, jadę wyrywać zęba do Łodzi, jeśli będę w formie po to podjadę. A jak nie to w sobotę się postaram. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
allegro oczki. Argat dziękuję:) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1670061298[/url] -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']W schronisku przepełnienie ale przecież bezdomniaki muszą przyjąć . A jak nie to zwróćcie się o pomoc dla psiaków do jakiejś fundacji , przecież one tam zostać nie mogą . Wątek psiaków został założony 25 maja i do dnia dzisiejszego oprócz dokarmiania i wpisów na wątku nic dla nich nie zostało zrobione żeby zapewnić im bezpieczeństwo.[/QUOTE] Zuzka latwo się mowi, że nic. owszem nic, bo co? ja od początku piszę, że nie mam jak tam jeździć. oprócz psiaków, wizyt w schronisku jest jeszcze praca i rodzina. A 5 letniego dziecka ze soba na dworzec nie zabiorę. ja po pracy zapierdzielam z wywieszonym ozorem, żeby przejąc opiekę nas synem. Mówię wprost sama nie dam rady żeby cokolwiek zrobić. A jaka Fundacja nam pomoże? Bo w czasie walki o przejęcie schroniska nie było do pomocy żadnej. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie w schronisku u nas przepełnienie, ale zanim byśmy znalazły DT/Hotel/deklaracje byłyby bezpieczne. Ale, no właśnie ale. Jak je złapać? ja ich do siebie nie oswoję, za mało mobilna jestem. Sama nie złapię. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doddy pamieta. Pamieta. Tylko brak pomysłów na pomoc. Ma Czarek ogłoszenia? Może chociaż tak pomogę i wykupię na jakimś bazarku. -
[quote name='emilia2280']Rybba, uzuelnij koniecznie pierwszy post o otrzymaná pomoc. Tyle co ja na pierwszy rzut oka widze, to od 18.04 (ostatniej aktualizacji posta) dostarczono 5 bud (zaraz za moimi 5) z firmy Polimed sp. z o.o., kado wyslala pralké, chita toné cementu i wapno i na pewno jest kilka innych ale to trzeba przejrzec wátek. To wazny element fundraisingu i dbaj o to proszé.[/QUOTE] Przejrzę ten wątek ja, ale najwcześniej w sobotę/niedzielę. Chyba, że dziecię zapędzę:):)
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Sluchajcie sama sobie nie dam rady. Ktoś musi mi pomóc. -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Postaram się o dane do metryczki jak najszybciej. -
I po wybudzeniu... chyba;) [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162937.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162936.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162935.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia z operacji Cezara [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162939.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162938.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162934.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162933.jpg[/IMG]
-
Zajrzałam:(ale pomóc nie mogę...
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Ja faktur nie wystawiam niestety... Miśka z Kajką muszą zostać odrobaczone. Dziś dostaną po 2,5 tabletki i tyle samo za 2 tygodnie.[/QUOTE] To szkoda choroba -
dzisiejsza noc [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162741.jpg[/IMG] I ranek... [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162740.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162736.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162742.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162743.jpg[/IMG]
-
[CENTER]Zostawilysmy ją o 20. Tu pierwsza noc [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162746.jpg[/IMG] [/CENTER] Pierwszy dzień... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162744.jpg[/IMG] Tu już lepiej... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1162745.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER]