Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='arielka186']Biedne psiaczki- co do odłowienia to pomyślałam niestety tylko o pętli takiej jaką mają hycle- to brutalne, wiem, ale jak już będzie szansa dla nich? Ja mam 5 psów, też odpadam.[/QUOTE] ale jak jednego zlapiemy a drugi zwieje?
  2. czarodziejko wystawisz fakturę za 1 miesiąc? Opłata będzie poczyniona przez stowarzyszenie, ale fakturę muszę mieć. I chciałabym, zeby to był miesiąc do przodu, zeby Miśka nie trafiła jeszcze do schroniska.
  3. Hoteliku Lilki czy wystawiasz faktury? Będę potrzebowała jednej. Stowarzyszenie zapłaci za jeden miesiąc Szili, ale faktura musi być.
  4. [quote name='zuzka']Oj to muszą być niezłe cwaniaczki skoro nie udało się . Z tym TOZ-em to ktoś na FB tak napisał .[/QUOTE] No muszą. Sprawę komplikuje fakt, że tam sa tory i się nas zgania. ja nie mam pojęcia co zrobić. Pomyslę kogo bardziej czasowego poprosić, żeby tam jeździł.
  5. [quote name='zuzka']Jak nikt z dogo nie ma możliwości z łapać to może faktycznie zwrócić się o pomoc do TOZ z Tomaszowa M.[/QUOTE] psy już były łapane wcześniej przez schronisko.
  6. [quote name='Ladymonia0610']Czy masz dane Stowarzyszenia i Nip?Czy mam Ci napisać na pw?[/QUOTE] Nie mam wyslij mi na pw.
  7. [quote name='anna10025']Miały być fotki...Czaruś wyjechał , a deklarowicze którzy dali mu szanse na nowe życie nie doczekali się ani jednego zdjęcia...Szczerze mówiąc słuch po nim zaginął jak po większości psów wyadoptowanych do Niemiec.[/QUOTE] Aniu wklejamy informacje na bieżąco. Ja ostatniego maila nie wkleiłam, gdyż nie miałam laptopa. Przez trzy miesiące walczyłam z Asusem o zwrot pieniędzy. Teraz odgrzebałam maila i proszę " [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=&quot]Witajcie moje drogie psiary i kociary[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=&quot][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Przepraszam ze dlugo nie pisalam, ale Czarus wymagal stalej opieki .[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Lapka wreszcie sie goi, obawialismy sie juz ze bedzie konieczna amputacja, rana nie chciala sie goic, paluszki byly zimne i trzeba bylo czesto jezdzic na zmiany opatrunkow gdyz bardzo sie ta rana paprala,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Musialysmy z mama na zmiane pilnowac aby czrus nigdzie sie nie poslizgnal i nie wylamal sobie lapki ze stawu.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]To byla bardzo ciezka i bolesna operacja, ale on jest tak madry ze przez 2 tygodnie wstawal tylko na toalete i na jedzonko...tabletki zjadal sam z reki, jakby rozumial ze musi ...on jest niesamowity.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Lekarze sami nie wiedza czy Czarus sie taki urodzil czy ktos go tak skrzywdzil, wiel mowi za a wiele za przeciw.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Tak czy siak lapka sie goi, bardzo wolno ale sie goi [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Wingdings][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Wingdings]J[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial].[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Dzis pierwszy raz widzialam prosta lapunie, jest chudziutka i paluszki sa jak by nie mialy czucia [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Wingdings][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Wingdings]L[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial] ale podobno jezeli bedziemy lapke cwiczyli i masowali to wszystko sie moze zmienic...i wieze w to ze bedzie dobrze ![/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Szwy tez zostaly juz usuniete takze najgorsze jest za nami, a Czarus przy wszystkich bolesnych zabiegach lize rece lekarzowi.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Nie wiem czy wspominalam, ale Czarus u mnie zostaje, chcialam mu znalesc najwspanialszy dom...no i mi sie to udalo .[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Na wakacje Czarus raczej nie pojedzie do Warszawy, moja mama musi ze wzgledow zdrowotnych leciec samolotem, a dla czarusia lot samolotem nie wchodzi w gre ( za duzy stress i za niebezpiecze to dla niego ) , dlatego jezeli tylko ktos z was bedzie w bawarii to ja zapraszam do nas .[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Lada moment bedzie program w tv, dam znac kiedy dokladnie, a na razie wysylam kilka zdjec z dnia operacji.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Sciskamy[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Kasia & Mama z Czarusiem, Mimi, Mikim, Rudzikiem, fuga"[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#000080][COLOR=#000080][FONT=Arial]Zdjęcia wkleje po południu [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='zuzka']Czy już są te nowe ogłoszenia ? Allegro pewnie też nie ma . Proszę o nowe ogłoszenie i nowe Allegro dla Oczki, bez tego Oczka nie znajdzie domku .[/QUOTE] Zuzka mam wykupione pakiety na dwóch bazarkach. Na jednym od trzech miesięcy i nie mogę się tych ogłoszeń doprosić. Pieniążki ode mnie ma przesłac Argat
  9. [quote name='Ladymonia0610']Ocelot dobrze dołozy się. Ale fakturka będzie potrzebna na Stowarzyszenie. Czy teraz mamy wysłac Wam pieniądze na konto?A pozniej doślecie nam fakture?[/QUOTE] a spytam się:) Za hotelikowanie psiaków też faktura?
  10. [quote name='Borówka16']Tylko, że Sedalin na otwartej przestrzeni to dupa, ja próbowałam łapać na Sedalin na zamkniętej przestrzeni i uwierz, że gnoja dopadłyśmy tylko dla tego, że pomogła pani, której ufał. Sedalin jak dla mnie tylko uspokaja i to bardzo lekko, bo pies czujności i tak nie traci.[/QUOTE] dlatego nie chcę używać sedalinu. Nie ma kto mi psiaków oswoic zwyczajnie. Ja się tego nie podejmę, bo ja tam mogę z raz na tydzień podjechac. Chcę sprawdzic jak to jest z tym ufaniem i dokarmianiem na placu manewrowym
  11. Kochani jeśli dorzucimy z 500, 600 zł. tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/208209-OSTATNIE-35-min........Ksi%C4%99garnia-i-CO%C5%9A-na-Tomasz%C3%B3w-Maz.22.05-04.06-godz.-22-00?p=17044463#post17044463[/url] To w promocyjnej cenie Agucha ze dwie, trzy budy dokupi do czterech dla naszego schroniska
  12. [quote name='Borówka16']Cudaczki błagają o pomoc...:( Tylko jeśli objawi się DT (na co szczerze liczę) to jak się je złapie? :shake:[/QUOTE] Borówka ja nie wiem, albo oswajanie, ale to trzeba mieć czas, albo sedalin, którego ja się boję.
  13. I tak... Cement mamy!:):)Dziękuje chita:):):)Bardzo:):):) Fakturę zabiorę w niedzielę i Ci wyślę. O sznaucerze nie słyszałam, o dostawie karmy z Play też nie.
  14. [quote name='nika28']Czy one są nadal do ludzi nieufne ? Nie dają się złapać ?[/QUOTE] czarny je z ręki, biały nie.
  15. Kurcze no! Ja mam za mało czasu! Może uda mi się w niedziele do nich podjechać.
  16. [quote name='sylwija']Hmm, moze i uslyszal..[/QUOTE] Pisz nam tu szybciutko...
  17. Ivor to piekny pies. Ja myślę, że szybko znajdzie dom jesli tylko znajdzie się w hotelu.
  18. [quote name='Kamila Proc']Kiedy Lenka jedzie?[/QUOTE] Lenka już w swoim domku od środy...:) No ja z niepokojem obserwuję jak jej tam. całą drogę się do mnie w aucie tuliła, na krok w domku nie odchodziła. Po naszym wyjeździe piszczała i drapała w drzwi... Nie jadła, nie piła, nie załatwila się. Ale wczoraj rano na spacerze już ok, już leżała na łóżku, pije, mało je. Wszyscy są nią tam zachwyceni. Utrzymuje czystość. Mam trzy zdjęcia z pierwszych godzin pobytu, później wstawię. Jeszcze smutna żabka.
  19. [quote name='edek']Też ją wypatrzyłam :) Tylko czekam na Ocelot czy się podejmie adopcji.[/QUOTE] Oczywiście, że tak.
  20. [quote name='Anja2201']Może one rzeczywiście na ten plac manewrowy chodzą i tam mieszkają , a dzień spędzają na torach bo tam ludzi więcej ??[/QUOTE] Na pewno musimy się tego dowiedzieć.
  21. Aniu może damy Miskę na stajnie, jak Lena pojedzie? To tylko 200 zł. Co prawda nie wiem czy się z Korą dogada i z końmi..., ale nie wyobrażam sobie jej powrotu do schroniska.
  22. Ja pierdziele, biedny, kochany Groszek. Dodam, ze ten weterynarz cieszy się sławą najlepszego weterynarza w Tomaszowie!
  23. Nowa strona schroniska;-) [URL]http://www.tomaszow-maz.eu/537-Informacjeobazie.htm[/URL]
  24. Nowa strona schroniska;) [url]http://www.tomaszow-maz.eu/537-Informacjeobazie.htm[/url]
×
×
  • Create New...