Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Aneczko dawałaś do miłośników rasy?
  2. Edku nie podejmę się decydowania na czyje konto pieniążki na budę wpłacać. Po prostu cały czas czuję się na tym wątku jako ktoś niechciany. Czarka wygłaszczę w piątek:)
  3. [quote name='malibo57']Ocelocik, masz możliwość sprawdzić, czy karma ode mnie dotarła?[/QUOTE] Dotarła:)JUż wczoraj o tym wiedziałam, ale mi uleciało:) Dziękujemy:):):)
  4. [quote name='Jagoda1']... to dlaczego te psiaki są jeszcze w takim niebezpiecznym miejscu? Czy są jakieś przepisy, które nie pozwalają je zabrać do schronska?[/QUOTE] Zwyczajnie. Psiaki trzeba złapać tak, żeby akurat pociągi nie jeździły, są nieufne i żeby konduktorzy nas z torów nie wygnali. Jakby miedzy nimi przebywać nie wolno.
  5. [quote name='brydzia1']Zaraz ruszam na poznan i już tylko 24 g dzielić Nas bedą od spotkania z Moniiiiii:lol: Trzymajcie za mnie kciuki.....bo dzis słabo mi sie pierwszy raz zrobiło:placz: odkąd dowiedziałam sie, ze rosnie we mnie dzidzia! Ale nie poddaje sie i jedziemy!!! wiec prosze o mocne kciuki i do zobaczysssska juz z Moni[/QUOTE] Brydzia jak ja zazdroszczę:):):) Dwa razy w życiu mogłam robić co chciałam i na paluszkach wszyscy wokół:) Trzymaj się dzielnie, dzidzia też niech:) A spotkanie z Moni musi się udać:)
  6. fado będzie miał jutro operację. Trzymajcie więc kciuki. Zakładamy mu wątek? ja mam jeszcze kilka jego zdjęć na płycie. Ale zdjęcia są jeszcze jak był zdrowy
  7. [quote name='chita']uda wam sie psiakom zrobic fotki? astce moge wystawic allegro, tona cementu i wapno ma dojechac jeszcze w tym tygodniu;)[/QUOTE] Astka fotek nie ma, ale reszta psiaków na ogólnym wątku tomaszowskim ma:)
  8. [quote name='KatiKorej']W Tomaszowie zaczął się wakacyjny wysyp psiaków. Tylko dzisiaj do schronu trafiło 5 psów: - mix asta i pitbulla - śliczna, wystraszona sunia, - szczylek z lasu - piękna czekoladka; ugryzł ze strachu pracownika, boi się poruszyć, kiedy kogoś widzi, - szczyl - 5 mięsięcy - mix ON-ka, - 2 psy w typie ON-ka - ok. 10-11 miesięcy. Psów nie ubyło, a przybywa, zbliżamy się do przepełnienia.[/QUOTE] Trzeba je ogłaszać. Będą wakacje, psów przybędzie.
  9. Rozmawiałyśmy z Anią długo. W schronisku one mają większa szansę na adopcje niz na dworcu. Mi zawsze serce peka jak muszę psiaka oddać do schroniska, ale DT nie widać, ale i bezpieczne nie są. Rozmawiałam tu i tam. Podobno na dworcu zawsze jakieś stadko jest, podobno tam jakas Pani co ma garmaż psiaki dokarmia, może by się z nią skontaktować czy coś o maluchach wie. I O czarnulkul
  10. Na pewno nie łódzki schron, jeśli już to tomaszowskie schronisko. Choc marzył mi się DT.
  11. Biały jestpodobno odważniejszy, do jedzenia podchodzą. Moje dziewczyny w najbliższym czasie sprawdzą. Podjada na dworzec i może uda się z bliska psiaczki obejrzeć.
  12. Tak PKP. Już poprawilam pomyłkę. U nas nie ma co marzyć na DT na podwórku, jedyne mi znane zapsione.
  13. [quote name='Anja2201']Aniu , ja dzisiaj (nie obiecuję ) ale postaram się podjechać na dworzec , zawiozę coś do jedzenia i może uda mi się lepsze zdjęcie zrobić . Czy to się kiedyś skończy :(??[/QUOTE] Spróbuj się dowiedzieć od kiedy są, ja nawet nie wiem czy to chłopaczki czy dziewczynki. Zdjęcia były robione telefonem z wysokości maszynowni.
  14. Nie mam zielonego pojęcia co zrobić. Czy szukac tu na dogo DT, czy prosic schronisko o zabranie. Nie wiem co dla nich lepsze.
  15. [quote name='basia0607']Biedaki, dobrze , że je wypatrzyłaś...ale nie mam dalej pomysłu , sama mam 50 psów i siwe włosy na głowie.[/QUOTE] To TZ Iwony z Łodzi. Maszynista. Wczoraj karmił je kanapkami.
  16. A ja szybciutko proszę o pomysły i pomoc... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-DT-na-ju%C5%BC-zanim-zgin%C4%85-na-torach?p=16926050#post16926050"]http://www.dogomania.pl/threads/2082...0#post16926050[/URL] Psiaczki na dworcu...
  17. A ja szybciutko proszę o pomysły i pomoc... http://www.dogomania.pl/threads/208224-Psiaczki-z-dworca...-DT-na-ju%C5%BC-zanim-zgin%C4%85-na-torach?p=16926050#post16926050 Psiaczki na dworcu...
  18. [SIZE=3][COLOR=darkred] Dworzec PKP....[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] Brudny, smutny, opuszczony.... Lata świetności już za nim, już nie ma bufetu, kasjerek, tłumu podróżnych i gwiżdżących pociągów.... [B]Jest pusto i smutno, na torach wagony... a pod wagonami one... dwa młodziutkie psiaki, które od kilkunastu tygodni muszą sobie radzić same. [/B] Wygrzebują resztki jedzenia ze śmieci, ale nie ma tego dużo, mało osób podróżuje pociągami... czasami ktoś coś rzuci, ale to rzadkość. Są głodne, ciągle głodne. A jednak... cudownie się razem bawią, turlają, podgryzają... Nieco dzikawe, takie psie dzieci zostawione same sobie. Czarna sunia jest troszkę śmielsza, ale znów obie nie dają się dotknąć [COLOR=red]I te pociągi..., jest ich mało, ale jeżdżą, niech ruszy takie kiedy maluchy będą pod wagonami spały i mamy tragedię.[/COLOR] Nie mam pomysłu, najlepszy byłby DT dla obydwu malców, ale gdzie go znaleźć? Problem jest też taki, że to drugi koniec miasta i nie mam jak do nich jeździć. Obecnie na dworcu już mamy stado. Do dwóch suniek dołączył terier walijski, zapchlony kundelek, porzucona sunia i parę innych psów. [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=red][B]Informacja z 25.07.2011 r. mamy już dzikie stado: [/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][B]Aktualnie na torach:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]1. Myszka - czarna sunia, miała cieczkę, może być w ciąży,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 2. Gapa - biała sunia w ciąży,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]W schronisku/na tymczasie:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]3. Dworek - Terrier Walijski, [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][B]złapany (23.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- [SIZE=3]schronisko[/SIZE][/B], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211651-Pies-w-typie-teriera-walijskiego-wyrzucony-z-poci%C4%85gu-%21%21%21%21%21%21-Tomasz%C3%B3w-Maz"]http://www.dogomania.pl/threads/211651-Pies-w-typie-teriera-walijskiego-wyrzucony-z-poci%C4%85gu-!!!!!!-Tomasz%C3%B3w-Maz[/URL]. [SIZE=3][COLOR=darkred] 4. Magik - czarny psiak, pogryziony ze zmianami nużycowymi - [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][B]złapany (22.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B]- [SIZE=3]hotel - 450 zł[/SIZE][/B][/COLOR], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-i-bezdomno%C5%9B%C4%87-zwyk%C5%82ego-czarnego-kundelka-%21%21%21%21?p=17298501#post17298501"]http://www.dogomania.pl/threads/2115...1#post17298501[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]Mają nowe domy:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]5. Karusia - czarna, terierowata - wywalona z pociągu i [B]złapana (22.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]6. Biszkoptowy labrador, [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][B]złapany (23.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] [B]Bywały:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 7. Jamnikowaty szkielecik,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 8. Czarny, mały piesek z przetrąconą łapką,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]9. Kilkumiesięczny, duży, biały szczeniak,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 10. Czarny, mały piesek.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]11. Terierowaty kudłacz[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]12. Terierowaty szorściak[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]13. Czarno-beżowa sunia z cieczką[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] [B]Mają dom:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]14. Bary - owczarek niemiecki - kocha ucieczki, mieszka obok dworca.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]15. Kaukaz - mieszka w jednej z uliczek niedaleko dworca.[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [SIZE=3][COLOR=darkred] [COLOR=black][B]Myszka i Gapa[/B][/COLOR] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1157494.jpg[/IMG] [COLOR=black][B]Dworek [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172503.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Kaukaz, Magik, Myszka[/B][/COLOR] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7673/p1200145.jpg[/IMG] [COLOR=black][B]Labek[/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6066/p1200235.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=darkred] BRAKUJE NAM DEKLARACJI NA HOTEL[/COLOR][/SIZE][/B] [B][FONT=&quot] DEKLARACJE STAŁE:[/FONT][/B] [FONT=&quot] karoluch - 10 zł,[/FONT] [FONT=&quot] Małgosia - 50 zł.[/FONT] [FONT=&quot] Dif - 10 zł.[/FONT] [FONT=&quot] [B]RAZEM - 70 zł.[/B] [/FONT] [B][FONT=&quot]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/FONT][/B] [FONT=&quot]Elik – 50 zł. do sterylizacji[/FONT] [FONT=&quot]Sterylkowa skarbonka – 50% sterylizacji[/FONT] [FONT=&quot]Supergoga – 1 sterylizacja[/FONT] [FONT=&quot]Poker – 50 zł.,[/FONT] [FONT=&quot]Zachary – wpłata jednorazowa[/FONT] [FONT=&quot] Romka - wpłata jednorazowa[/FONT] [FONT=&quot] Pikola - wplata jednorazowa [/FONT]Rozliczenie: 104 zł od seci, 50 zł od pokera 20 zł od myszy2 10 zł od karoluch elik - 50 zł Razem:234 zł Wydatki: transport Gapy - 120 zł [FONT=&quot] obróżka i smycz - 50 zł. Dziękujemy:) [/FONT]
  19. Kama ma wykupione ogłoszenia i czekamy, az się zrobią.
  20. Kochane nie ma możliwosci, zeby nie była odrabaczona, zaraz na wejściu do schroniska dostaje u nas pies tabletkę. Moze i ma jeszcze jakieś robale, zależy jak dlugo była bezdomna, co jadła itd.
×
×
  • Create New...