-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
No to bez obietnic w koncu się udało:) Dworek na spacerze był:)Jakies zdjęcia mam, ale troszkę czasu mi potrzeba. Jest z nim drugi szorściak od razu pokaże go też ok? I pies który z nimi siedzi, agresywny ponoć bo zębiska szczerzy jest najcudowniejszym psiakiem pod słońcem:):)Mlodziutki, chętny do zabawy, a szczerzy bo nie widzi na oczko. Aha Dworek cudownie chodzi na smyczy.
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
I kilka ogloszeń [FONT=Calibri]1. [/FONT][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31149/berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka/[/URL] [FONT=Calibri]2. [/FONT][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19320537_berta_wyjatkowa_suczka_mix_owczarka.html[/URL] [FONT=Calibri]3. [/FONT][URL]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=287834019&ts=1322900185[/URL] [FONT=Calibri]4. [/FONT][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka-id32134.html[/URL] [FONT=Calibri]5. [/FONT][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,44383,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosb3BvbHNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [FONT=Calibri]6. [/FONT][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/83790/Berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka/[/URL] [FONT=Calibri]7. [/FONT][URL]http://tablica.pl/oferta/berta-wyjatkowa-suczka-mix-owczarka-IDxhs1.html[/URL] [FONT=Calibri]8. [/FONT][URL]http://owczarki.eu/psiak/1226[/URL] [FONT=Calibri]9. [/FONT][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1320133[/URL] moderacja [FONT=Calibri]10. [/FONT][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89279[/URL] [FONT=Calibri]11. [/FONT][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Berta-wyjatkowa-suczka-mix-owczarka,53325[/URL] [FONT=Calibri]12. [/FONT][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/83790/Berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka/[/URL] -
Ogłoszeń kilka: 1. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,44382,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosb3BvbHNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/83785/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/URL] 3. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom-id32133.html[/URL] 4. [URL]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=287801387&ts=1322894372[/URL] 5. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19320487_szila_owczarek_niemiecki_o_lagodnym.html[/URL] 6. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31147/szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/URL] 7. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89276[/URL] 8. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/1320126[/URL] 9. [URL]http://owczarki.eu/psiak/1225[/URL] 10. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/83785/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/URL] 11. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom,53323[/URL] 12. [url]http://tablica.pl/oferta/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom-IDxhoB.html[/url]
-
[quote name='Hekate1']hej, dziewczyny pomożecie szukać transportu dla Pani która chce adoptować Alfa? jest z Poznania, dom super ale nie ma jak przyjechać :(, Ania z nią rozmawiała.[/QUOTE] Dom naprawdę wydaje się super. Nie bardzo jak mamy pomóc z transportem. A szkoda. Alf nadal kwitnie w schronisku
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam kochane prośbę. Managua jescze raz napisz mi rozliczenie i Dogo Ty też, to wkleję do pierwszego postu. Nie bardzo mam czas żeby szukac teraz, a gapa jestem i na bieżąco tego nie robiłam -
[quote name='Igam']Napiszcie jaka ta karma ma być, to może ktoś przy okazji swoich zakupów kupi i worek dla Tuni[/QUOTE] Royal Canin Renal
-
[quote name='malagos']Proszę o pomoc - musimy odebrać z domu stałego Tikę, moją tymczasowiczkę, z Piotrkowa Tryb. !! Pani nie ma samochodu, ale zapłaci za dojazd, chociaz do Warszawy, potem moze ktoś inny do mnie podjedzie...... Prosze, moze ktoś by mógł w weekend mi pomóc? Nie wiem jak pomoc:( nie mam prawa jazdy i Staś chory.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Jak to? Agata nam się załamie. -
[quote name='rita60']Ja to rozumiem cioteczko,ale my już czekamy od tygodni.....[/QUOTE] Małgosiu ja nie wyrabiam zwyczajnie ze schroniskowymi psiakami. Nieco ogarnęłam całe towarzystwo. 7 psiaków ze 140 tylko nie ma zdjęcia, każdy opisany. Z 50 ogłoszonych. Dajcie nam jeszcze chwilę czasu ok? Ja w weekend nie będę, mam chore dziecko. Zwyczajnie będę prosić kogoś by Dworek wyszedł na spacer. Fargo po poł roku doczekał się wątku na astach. Ja czasami nie mam już siły.
-
Straszna tu cisza. Tuni przydałoby się USG nerek.
-
Proszę zwróćcie uwage na Bajta [B]IMIĘ:[/B] [B]Bajt[/B] [B]WIEK:[/B] 1 rok [B]ROK URODZENIA:[/B] 2011 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] L [B]CHARAKTER:[/B] Bajta zna cale miasto. Bajtowi kibicuje polowa mieszkańców Tomaszowa. Bo Bajt jest piękny, młody, ufny i grzeczny. Karmiony na Strzeleckiej, karmiony na Polnej, Na Rodego. Śpiący w liściach. Podchodzący do ludzi, trącający nosem, żeby zwrócić na siebie uwagę. Zdawał się mówić: "Hej, nie masz ochoty mnie pogłaskać?". Bo bajt tak naprawdę chciał tylko jednego, żeby ktoś się na chwilę zatrzymał, przytulił, pogłaskał, pobawił. Mimo, że taki młody przeżył na ulicy około 4 miesięcy. Inteligenty, przebiegał tylko na pasach. Karmiony przez pół miasta. Nikt jednak nie dał mu domu, mimo, że Bajt jest piękny i młody. I jest owczarkiem niemieckim. [CENTER][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7585/produkty/bajt_1843x1229.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7585/produkty/bajt_1843x1229.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wątek Tuni, nie liczę na cuda, ale kto wie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218776-Tunia-8-letni-kundelek-z-niwydono%C5%9Bci%C4%85-nerek.-Schronisko-nie-ma-na-leki-i-karm%C4%99.?p=18120346#post18120346[/url] -
IMIĘ: Tunia WIEK: 8 lat ROK URODZENIA: 2003 ROZMIAR (S/M/L/XL): L CHARAKTER: Chcielibyśmy znaleźć bardzo dom dla Tuni. Nareszcie dobry dom. Tunia przez całe swoje 8 letnie życie nie zaznała miłości i ciepła. Wiecznie przeganiana w z konta w kat. dwa razy w roku rodziła szczenięta, te sprzedawano jak przypominały owczarka, jeśli nie... nie wiemy co z nimi robiono. Na pewno nic dobrego. Jak Tunia zaczęła chorować właściciele odprowadzili ją do schroniska. Tunia ma niewydolność nerek. Musi jeść specjalistyczną karmę i przyjmować leki. Czy znajdzie się ktoś kto ja otoczy na ostatnie lata życia miłością i opieką? Tunia trafiła do schroniska bardzo gruba. Z dnia na dzień nikła nam w oczach. bardzo schudła. Zaczęliśmy się zastanawiać co jej jest. Niepokój wzbudziła koopa na spacerze. Była to woda. Miała zrobione w poniedziałek badania krwi. Ma zapewniony boks w schronisku. Nie szukamy hotelu, bo mamy długi. Szukamy darczyńcy. Potrzebna nam karma specjalistyczna i leki.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A ja mam jeszcze jedną propozycję. Sunia nie ma wątku, może jej za chwile zalożę. Ma 8 lat. Niewydolność nerek. Będzie musiała dostawać karmę specjalistyczną i leki. W schronisku ma zapewniony boks, ale na leki i karmę nie stać schroniska. Schroniska dług na dzien dzisiejszy to 5 tys. za wodę. -
[quote name='dresser']Trafiłam za Alfem na dogomanie więc dopytuje Ocelota o niego raz jeszcze(dziś wysłałam emaila ale nie doczekałam odpowiedzi).Czy mogę również liczyć na dodatkowe zdjęcia?[/QUOTE] Własnie odpisalam na maila. ja nie zawsze mam czas na sprawdzenie poczty. O zdjęcia się postaramy, ale osobiscie nie będzie mnie w schronisku w wekend, mam chore dziecko, ale poproszę kogoś. Mamy następne dwa owczarki. Wrocił z adopcji Lupus, bo uciekał. I w końcu udało się złapac psiaka mlodziutkiego, co od 3 miesięcy krążył po cąłym mieście.
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Oj......................... to czekamy..................:) -
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sądzę, ze ogłaszać już można. Co do leczenia. 25 zł. dziennie przez dwa tygodnie? To nas zwyczajnie nie stać na to.