Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. No to bez obietnic w koncu się udało:) Dworek na spacerze był:)Jakies zdjęcia mam, ale troszkę czasu mi potrzeba. Jest z nim drugi szorściak od razu pokaże go też ok? I pies który z nimi siedzi, agresywny ponoć bo zębiska szczerzy jest najcudowniejszym psiakiem pod słońcem:):)Mlodziutki, chętny do zabawy, a szczerzy bo nie widzi na oczko. Aha Dworek cudownie chodzi na smyczy.
  2. Ja myslę, że Ania poczeka na zdjęcia Saturna. Jeśli juro przyjdzie 11 osób to wyjdzie na space. Jesli nie to za tydzień. jest w boksie 17, bedzie jego kolej spacerowania.
  3. I kilka ogloszeń [FONT=Calibri]1. [/FONT][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31149/berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka/[/URL] [FONT=Calibri]2. [/FONT][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19320537_berta_wyjatkowa_suczka_mix_owczarka.html[/URL] [FONT=Calibri]3. [/FONT][URL]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=287834019&ts=1322900185[/URL] [FONT=Calibri]4. [/FONT][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka-id32134.html[/URL] [FONT=Calibri]5. [/FONT][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,44383,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosb3BvbHNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [FONT=Calibri]6. [/FONT][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/83790/Berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka/[/URL] [FONT=Calibri]7. [/FONT][URL]http://tablica.pl/oferta/berta-wyjatkowa-suczka-mix-owczarka-IDxhs1.html[/URL] [FONT=Calibri]8. [/FONT][URL]http://owczarki.eu/psiak/1226[/URL] [FONT=Calibri]9. [/FONT][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1320133[/URL] moderacja [FONT=Calibri]10. [/FONT][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89279[/URL] [FONT=Calibri]11. [/FONT][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Berta-wyjatkowa-suczka-mix-owczarka,53325[/URL] [FONT=Calibri]12. [/FONT][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/83790/Berta---wyjatkowa-suczka-mix-owczarka/[/URL]
  4. Ogłoszeń kilka: 1. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,44382,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosb3BvbHNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] 2. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/83785/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/URL] 3. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom-id32133.html[/URL] 4. [URL]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=287801387&ts=1322894372[/URL] 5. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19320487_szila_owczarek_niemiecki_o_lagodnym.html[/URL] 6. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31147/szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/URL] 7. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89276[/URL] 8. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/1320126[/URL] 9. [URL]http://owczarki.eu/psiak/1225[/URL] 10. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/83785/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/URL] 11. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom,53323[/URL] 12. [url]http://tablica.pl/oferta/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom-IDxhoB.html[/url]
  5. [quote name='Hekate1']hej, dziewczyny pomożecie szukać transportu dla Pani która chce adoptować Alfa? jest z Poznania, dom super ale nie ma jak przyjechać :(, Ania z nią rozmawiała.[/QUOTE] Dom naprawdę wydaje się super. Nie bardzo jak mamy pomóc z transportem. A szkoda. Alf nadal kwitnie w schronisku
  6. Mam kochane prośbę. Managua jescze raz napisz mi rozliczenie i Dogo Ty też, to wkleję do pierwszego postu. Nie bardzo mam czas żeby szukac teraz, a gapa jestem i na bieżąco tego nie robiłam
  7. [quote name='Igam']Napiszcie jaka ta karma ma być, to może ktoś przy okazji swoich zakupów kupi i worek dla Tuni[/QUOTE] Royal Canin Renal
  8. [quote name='malagos']Proszę o pomoc - musimy odebrać z domu stałego Tikę, moją tymczasowiczkę, z Piotrkowa Tryb. !! Pani nie ma samochodu, ale zapłaci za dojazd, chociaz do Warszawy, potem moze ktoś inny do mnie podjedzie...... Prosze, moze ktoś by mógł w weekend mi pomóc? Nie wiem jak pomoc:( nie mam prawa jazdy i Staś chory.
  9. Ja mam tylko jedno pytanie. Czy ktoś był w tej Dąbrowie i sprawdził ten dom? Od tego trzeba było zacząć. I chyba dla spokoju ducha należałoby to zrobić?
  10. [quote name='wilczy zew']Ile Lupus był u tych ludzi,że go skreślili?[/QUOTE] Nie pamiętam, ale nawet nie miesiąc. Chcieli innego psa, ale nie dostali. Lupus okropnie rozpacza, serce się kraje.
  11. [quote name='rita60']Ja to rozumiem cioteczko,ale my już czekamy od tygodni.....[/QUOTE] Małgosiu ja nie wyrabiam zwyczajnie ze schroniskowymi psiakami. Nieco ogarnęłam całe towarzystwo. 7 psiaków ze 140 tylko nie ma zdjęcia, każdy opisany. Z 50 ogłoszonych. Dajcie nam jeszcze chwilę czasu ok? Ja w weekend nie będę, mam chore dziecko. Zwyczajnie będę prosić kogoś by Dworek wyszedł na spacer. Fargo po poł roku doczekał się wątku na astach. Ja czasami nie mam już siły.
  12. Straszna tu cisza. Tuni przydałoby się USG nerek.
  13. Proszę zwróćcie uwage na Bajta [B]IMIĘ:[/B] [B]Bajt[/B] [B]WIEK:[/B] 1 rok [B]ROK URODZENIA:[/B] 2011 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] L [B]CHARAKTER:[/B] Bajta zna cale miasto. Bajtowi kibicuje polowa mieszkańców Tomaszowa. Bo Bajt jest piękny, młody, ufny i grzeczny. Karmiony na Strzeleckiej, karmiony na Polnej, Na Rodego. Śpiący w liściach. Podchodzący do ludzi, trącający nosem, żeby zwrócić na siebie uwagę. Zdawał się mówić: "Hej, nie masz ochoty mnie pogłaskać?". Bo bajt tak naprawdę chciał tylko jednego, żeby ktoś się na chwilę zatrzymał, przytulił, pogłaskał, pobawił. Mimo, że taki młody przeżył na ulicy około 4 miesięcy. Inteligenty, przebiegał tylko na pasach. Karmiony przez pół miasta. Nikt jednak nie dał mu domu, mimo, że Bajt jest piękny i młody. I jest owczarkiem niemieckim. [CENTER][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7585/produkty/bajt_1843x1229.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7585/produkty/bajt_1843x1229.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  14. Wątek Tuni, nie liczę na cuda, ale kto wie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218776-Tunia-8-letni-kundelek-z-niwydono%C5%9Bci%C4%85-nerek.-Schronisko-nie-ma-na-leki-i-karm%C4%99.?p=18120346#post18120346"]http://www.dogomania.pl/threads/2187...6#post18120346[/URL]
  15. Wątek Tuni, nie liczę na cuda, ale kto wie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218776-Tunia-8-letni-kundelek-z-niwydono%C5%9Bci%C4%85-nerek.-Schronisko-nie-ma-na-leki-i-karm%C4%99.?p=18120346#post18120346[/url]
  16. IMIĘ: Tunia WIEK: 8 lat ROK URODZENIA: 2003 ROZMIAR (S/M/L/XL): L CHARAKTER: Chcielibyśmy znaleźć bardzo dom dla Tuni. Nareszcie dobry dom. Tunia przez całe swoje 8 letnie życie nie zaznała miłości i ciepła. Wiecznie przeganiana w z konta w kat. dwa razy w roku rodziła szczenięta, te sprzedawano jak przypominały owczarka, jeśli nie... nie wiemy co z nimi robiono. Na pewno nic dobrego. Jak Tunia zaczęła chorować właściciele odprowadzili ją do schroniska. Tunia ma niewydolność nerek. Musi jeść specjalistyczną karmę i przyjmować leki. Czy znajdzie się ktoś kto ja otoczy na ostatnie lata życia miłością i opieką? Tunia trafiła do schroniska bardzo gruba. Z dnia na dzień nikła nam w oczach. bardzo schudła. Zaczęliśmy się zastanawiać co jej jest. Niepokój wzbudziła koopa na spacerze. Była to woda. Miała zrobione w poniedziałek badania krwi. Ma zapewniony boks w schronisku. Nie szukamy hotelu, bo mamy długi. Szukamy darczyńcy. Potrzebna nam karma specjalistyczna i leki.
  17. A ja mam jeszcze jedną propozycję. Sunia nie ma wątku, może jej za chwile zalożę. Ma 8 lat. Niewydolność nerek. Będzie musiała dostawać karmę specjalistyczną i leki. W schronisku ma zapewniony boks, ale na leki i karmę nie stać schroniska. Schroniska dług na dzien dzisiejszy to 5 tys. za wodę.
  18. [quote name='dresser']Trafiłam za Alfem na dogomanie więc dopytuje Ocelota o niego raz jeszcze(dziś wysłałam emaila ale nie doczekałam odpowiedzi).Czy mogę również liczyć na dodatkowe zdjęcia?[/QUOTE] Własnie odpisalam na maila. ja nie zawsze mam czas na sprawdzenie poczty. O zdjęcia się postaramy, ale osobiscie nie będzie mnie w schronisku w wekend, mam chore dziecko, ale poproszę kogoś. Mamy następne dwa owczarki. Wrocił z adopcji Lupus, bo uciekał. I w końcu udało się złapac psiaka mlodziutkiego, co od 3 miesięcy krążył po cąłym mieście.
  19. Oj......................... to czekamy..................:)
  20. Sądzę, ze ogłaszać już można. Co do leczenia. 25 zł. dziennie przez dwa tygodnie? To nas zwyczajnie nie stać na to.
  21. Opornie. Przepraszam. Ale to nie jest nasza wina. Zresztą do wyprowadzenia mamy 150 psów. Może Katikorey uda sie w ten weekend. W ostatni wyprowadziła z Bartkiem slepego psiaka, który kłapie paszczą.
  22. [quote name='Anja2201']Aniu , to ten mój złapany wreszcie ??[/QUOTE] tak to chyba on
  23. I zdaje się Dalia:) Przybył za to Rufi i roczny dzieciak zabrany z Placu Kościuszki
  24. Pomalutku zbieram się do ogloszeń dziewczyn, może w weekend mi się uda.
×
×
  • Create New...