-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[COLOR=DarkRed][B]Stan na 21.12.11 Razem: 102,50 zł. Dziekuję za wpłaty livce, Nikusiowi, maksowi i Kmurdz. Hotelik zapłacony. Drogi hoteliku czy wpłaty dochodzą? W tamtym miesiącu pani w PKO mi zmieniała adres, dokładnie numer domu i Pocztę twierdząc, ze ma w systemie tak i inaczej bank nie przyjmie. Chciałabym tylko potwierdzenia, że nie zalegamy z wpłatami. [/B][/COLOR]
-
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O my musimy kwoty podawać:)żeby się rozliczyć z pieniążków. Liczy się dar, a Państwo dali i Oczce i Kidusiowi tak wiele. I naszej Ziutce też -
[quote name='rita60']Aniu jak już jest fota w TinyPicu,to zaznaczasz ten link,w którym jest słowo forum/to chyba trzecia pozycja/a pózniej,tak jak pisałam...nie kopiuje fotę,tylko linki....spróbuj:razz: Trzymam kciuki za Dworka,może to do niego uśmiechnie się los........[/QUOTE] Dobra... spróbuję, ale jutro, bo dziś padam na pysk:) Kochane napiszcie najczęściej odwiedzane strony. To tam mu dorobię ogłoszeń.
-
[quote name='joteska']dziękuję Aniu, wejść Saturn na tej nieliczne ogłoszenia przez 2 dni ma bardzo dużo, sygnały, że odczytano nr telefonu, kto wie, może, im więcej ogłoszeń, tym lepiej. Czekam na miłe słówko i zdjątka Szarika i Bajta to się do Ciebie Aniu szybko zapiszemy:lol:[/QUOTE] No trochę potrwa zanim wyjda na spacer. teraz był boks 18, Bajt jest w 4, Szarik w 8 boksie. Mało osób przychodzi na spacery, kiedyś po trzy boksy wychodziły, teraz 1, ale...:) damy radę:)
-
[quote name='Dogo07']Ja na fb widzę tylko zdjęcie pieska, kilka słów i jak klikam na zdjęcie to od razu przenosi mnie tutaj na ten wątek. Ludzie to udostępniają, ale ja żadnych komentarzy od osób z fb nie widzę, ani potencjalnych dt czy ds. Ale być może nie umiem się całkiem jeszcze poruszać dobrze na fb.[/QUOTE] Dogo nie moglam odpisać rano, mialas zapchaną skrzynkę
-
Pies nie pójdzie do DT które nie chce się zgodzić na wizytę. Absolutnie. Jak to generalnie jest możliwe, ze proponuje psu DT i nie zgadza się na wizytę? zdarza mi się dawac psa bez wizyty, czasami po rozmowie wynika czy warto, ale zawsze taki DS czy DT na nią się godzi. odmowa wizyty jest dla mnie jednoznaczna z nie wydaniem psa.
-
Aniu skoro nie chcesz pomocy to może ten bazarek co miał być na małą niech będzie na tomaszowską skarbonkę co?
-
[quote name='rita60']To ktoś tak wydzwania bez sensu ?[/QUOTE] Nie wiem czy bez sensu, ale miał zadzwonić jeszcze raz i cisza. A ja jak słucham, że suczka miała szczeniaczki co się rozeszły jak świeże buleczki to trace cierpliwość. Ale byłam spokojna, bo a może by się okazał to fajny dom? ale milczy.
-
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo dziękujemy za pomoc i obecnosć u Ziutki:) -
[quote name='Anja2201']Aniu , ale ja nie mam prawa od was brać pieniędzy na Czikowy dług jeśli to ma być mój pies , ale zaznaczam ,że ostateczna decyzja jeszcze nie podjęta , teraz wszystko zależy od TZ .[/QUOTE] Ania a ile masz długów za inne psy? Na razie to jeszcze nie Twój pies:):):) O wizyty przedadopcyjnej nie przeszłaś:):):):) Zresztą niech się inni wypowiedzą
-
Aniu niezależnie jaką decyzję podejmiecie, dobrze było gdyby Czika bez dlugu została, takie jest moje zdanie.