Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [COLOR=DarkRed][B]Stan na 21.12.11 Razem: 102,50 zł. Dziekuję za wpłaty livce, Nikusiowi, maksowi i Kmurdz. Hotelik zapłacony. Drogi hoteliku czy wpłaty dochodzą? W tamtym miesiącu pani w PKO mi zmieniała adres, dokładnie numer domu i Pocztę twierdząc, ze ma w systemie tak i inaczej bank nie przyjmie. Chciałabym tylko potwierdzenia, że nie zalegamy z wpłatami. [/B][/COLOR]
  2. Muszę sobie zebrać zdjęcia Emirka i w święta poogłaszam. Jak mi daszą, ale przez trzy dni dam radę.
  3. O my musimy kwoty podawać:)żeby się rozliczyć z pieniążków. Liczy się dar, a Państwo dali i Oczce i Kidusiowi tak wiele. I naszej Ziutce też
  4. Tak psiaczek mieszka w kibelku na działkach. Dostaje jeść, ale jest malutki i długo w takich warunkach nie wytrzyma.
  5. [quote name='rita60']Aniu jak już jest fota w TinyPicu,to zaznaczasz ten link,w którym jest słowo forum/to chyba trzecia pozycja/a pózniej,tak jak pisałam...nie kopiuje fotę,tylko linki....spróbuj:razz: Trzymam kciuki za Dworka,może to do niego uśmiechnie się los........[/QUOTE] Dobra... spróbuję, ale jutro, bo dziś padam na pysk:) Kochane napiszcie najczęściej odwiedzane strony. To tam mu dorobię ogłoszeń.
  6. jest pan zainteresowany Dworkiem. Własciwie nim, Dixi i jeszcze jednym psiakiem. Żona ma wybrać. To dobry dom.
  7. [quote name='rita60']Po skopiowaniu linka wchodzę w opcję [B]Wstaw odnosnik[/B],KLIKAM Ctrl + V, ok, potem dla pewnosci wchodze w Podgląd wiadomości no i to wszystko:p[/QUOTE] choroba a kopiujesz link do zdjęcia a nie zdjęcie? Ja przepraszam, ale ja niekumata jestem:(
  8. [quote name='rita60']A co chcesz wiedzieć:razz:[/QUOTE] wszystko:) w zasadzie jak już z tego tinipica wrzucasz na dogo. Bo ja wchodziłam w link, kopiowałam i wklejałam. Były i znikaly
  9. Joteska kochana mam ładne zdjęcia Alfa i Lusi. Luska nam się spasła, ale teraz wyglada w końcu jak owczarek:) wstawiłabyś?
  10. [quote name='rita60']Witaj Dworku,nowy tydzien,nowe nadzieje.....[/QUOTE] Małgosiu Ty mi tu daj instrukcję lepiej wstawianie zdjęć:) ja myślę, ze ktos go w koncu zauważy. Jest za fajny i za ładny, zeby marnial w schronisku
  11. [quote name='joteska']dziękuję Aniu, wejść Saturn na tej nieliczne ogłoszenia przez 2 dni ma bardzo dużo, sygnały, że odczytano nr telefonu, kto wie, może, im więcej ogłoszeń, tym lepiej. Czekam na miłe słówko i zdjątka Szarika i Bajta to się do Ciebie Aniu szybko zapiszemy:lol:[/QUOTE] No trochę potrwa zanim wyjda na spacer. teraz był boks 18, Bajt jest w 4, Szarik w 8 boksie. Mało osób przychodzi na spacery, kiedyś po trzy boksy wychodziły, teraz 1, ale...:) damy radę:)
  12. Mi w transporcie pomagała Figu, Oczka zabrana z lodzi dojazd do Katowic, z Katowic do Krakowa wiozła małą Teresa Borcz. Transport wyniósł 0 zl.
  13. No i bardzo jestem za, ze Mariolka jedzie do Krakowa:)
  14. [quote name='Dogo07']Ja na fb widzę tylko zdjęcie pieska, kilka słów i jak klikam na zdjęcie to od razu przenosi mnie tutaj na ten wątek. Ludzie to udostępniają, ale ja żadnych komentarzy od osób z fb nie widzę, ani potencjalnych dt czy ds. Ale być może nie umiem się całkiem jeszcze poruszać dobrze na fb.[/QUOTE] Dogo nie moglam odpisać rano, mialas zapchaną skrzynkę
  15. Pies nie pójdzie do DT które nie chce się zgodzić na wizytę. Absolutnie. Jak to generalnie jest możliwe, ze proponuje psu DT i nie zgadza się na wizytę? zdarza mi się dawac psa bez wizyty, czasami po rozmowie wynika czy warto, ale zawsze taki DS czy DT na nią się godzi. odmowa wizyty jest dla mnie jednoznaczna z nie wydaniem psa.
  16. Aniu skoro nie chcesz pomocy to może ten bazarek co miał być na małą niech będzie na tomaszowską skarbonkę co?
  17. Tak Saurn jest po kastracji, u nas praktycznie pies ze schroniska nie może wyjść bez zabiegu
  18. [quote name='rita60']Też bym straciła cierpliwość na takie teksty........[/QUOTE] Nie no grzeczna bylam, ale akurat dzwoniłam jak bylam w pracy, więc poprosiłam o telefon po 16 i cisza. ja i w pracy rozmawiam choc nie powinnam, ale to musi byc choroba coś konkretnego.
  19. [quote name='rita60']To ktoś tak wydzwania bez sensu ?[/QUOTE] Nie wiem czy bez sensu, ale miał zadzwonić jeszcze raz i cisza. A ja jak słucham, że suczka miała szczeniaczki co się rozeszły jak świeże buleczki to trace cierpliwość. Ale byłam spokojna, bo a może by się okazał to fajny dom? ale milczy.
  20. [quote name='rita60']Jak rozumiem cisza z ogłoszeń...biedny psiak.[/QUOTE] Nie do końca cisza. Ale nic sensownego. Jakis telefon z Niemiec. Bo idenr=tyczny jak jego zmarla sunia. Itd.
  21. Bardzo dziękujemy za pomoc i obecnosć u Ziutki:)
  22. [quote name='Anja2201']Aniu , ale ja nie mam prawa od was brać pieniędzy na Czikowy dług jeśli to ma być mój pies , ale zaznaczam ,że ostateczna decyzja jeszcze nie podjęta , teraz wszystko zależy od TZ .[/QUOTE] Ania a ile masz długów za inne psy? Na razie to jeszcze nie Twój pies:):):) O wizyty przedadopcyjnej nie przeszłaś:):):):) Zresztą niech się inni wypowiedzą
  23. Aniu niezależnie jaką decyzję podejmiecie, dobrze było gdyby Czika bez dlugu została, takie jest moje zdanie.
  24. Dobrze zapamiętam instrukcje robienia zdjęć:) No niestety Szarik na spacer poczeka, byłaby jego kolej niedługo ale został do innego boksu przeniesiony. Choć akurat do całkiem dobrze, bo w tym nowym mu lepiej. Bajta łatwiej by było wyprowadzić, bo dwie osoby tylko potrzebne, pomyśle nad tym.
×
×
  • Create New...