-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='GrubbaRybba']O Matko!!! Powodzenia piesku! A wiesz coś więcej o tym domku?[/QUOTE] Opoczno, Pan często wyjeżdża w trasy. Ale na placu brat i mama. Bedzie chodził na spacery z kuzynem, bo ma psa. Tyle wiem. Chciał sunię, ale ze niewysterylizowana ta co chciał to ładnego psa. No i padło na Pręgacza.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
kamień mi z serca spadł:) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']ocelot, zgłaszałaś do Akcji Sterylizacji sukę do refundacji sterylizacji, nie widzę na początku wątku banerka ani konkretnego rozliczenia - czy suka została wysterylizowana na koszt akcji sterylizacji? Jeśli tak, to która, za ile i gdzie? Jeśli nie - czy będzie? Pomagam w aktualizacji wątku Soemie i potrzebuje tych informacji.[/QUOTE] Żadna z suczek z tego wątku nie była sterylizowana na koszt skarbonki. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A ja to panikara jestem... bardzo się cieszę:)ale... en Kiduś się uspokoi? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oj. Bardzo się boje jak o będzie.... -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
tyle zmian w życiu Oczki. To najmądzrzejsza sunia jaka znam. I najdzielniejsza. I ryczę jak głupia. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oczka już w drodze? kochani ja ze swojej strony też bardzo chcialam Wam podziękować. gdyby nie Wy oczka bylaby ciągle jednym z wielu, niekochanych, zapomnianych kundelkow ze schroniska. Dogo to co zrobiłas jest wielkie. Dziekuję. Choć to za mało -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Bardzo się denerwuje. Dogo czy Pani da znać? Podaj jej wątek na dogo. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy uda mi się do 16 grudnia, ale się dowiem jak zapasy schroniskowe stoją. Jeśli nie to ma zamówiony już worek karmy, a po nowym roku masz rację poprosimy najwyżej Figu o transport. -
Psotka ma już calutka tęczę:)Jaaga i reszta cioteczek dziękuję:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
kochani czy zgadzacie się, zeby 167 zł. Psotki przeznaczyć na Fila? Fil jest tak samo na tymczaie u Jaagi, są z tego samego schroniska. A filowi już się skończyły pieniądze. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że karma Psotki nie poszła dla fila. Zakładałyśmy, że tak będzie. mam możliwość załatwienia suchej karmy, ale obawiam się, ze koszt wysyłki będzie równy zakupowi. Zresztą sprawdzę to. Na razie zamówiłam Filowi 5 puszek po 800 g. i 15 kg. worek suchej karmy. Z racji tego, ze rachunek przekroczył finanse Fila dokładam z pieniążków Psotki. -
Zobaczcie jaki on jest piekny:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202816.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202815.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202814.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202813.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='joteska']juz poleciałam zahopsać za tą parkę;)[/QUOTE] Pięknie dziekuję:) A tu trochę reksa ze spaceru:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202821.jpg[/IMG] [IMG]http://galeria.interia.pl/img/p.gif[/IMG] [IMG]http://galeria.interia.pl/img/g_l_n2.gif[/IMG] [IMG]http://galeria.interia.pl/img/g_p_n2.gif[/IMG] Edycja pracy [URL="http://galeria.interia.pl/moja_galeria,edycja_prac,g_id,79820"][B]Powrót do galerii »[/B][/URL] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202820.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202819.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202818.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202817.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]