-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Baks nam zaczyna smutnieć w schronisku [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/nclafoyjt4zszlwseymtqcwwqfvrr77hnwrpv6yaky/04122011342%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/o6lafoyyq52xxz4lm5ht6fw6qh4zaz7gl5euwrywra/04122011343%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG][URL=http://tinypic.pl/hpr18kp2wxdy][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/hpr18kp2wxdy_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/yh4fq21dpdly][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/yh4fq21dpdly_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/unqof1fp722h][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/unqof1fp722h_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/o2lafoyuqeyhf4eigbnxqqeasdlooblpwqfejvzjaa/04122011344%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG]
-
I Ed:) Trochę mi zeszło, żeby eda odróżnic od Beja, ale... bej ma puszysty ogon:) [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/nolafoyyqeus73uomijckcuayfvx5pvhhpye2lo2jm/04122011340%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/nklafoycry3s7zuiefgcahw6yb2k6lockti43hsl5u/img_0176.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/nglafoywtmtsjywdg5otqbwxr63ulnydabczthv2qu/img_0177.jpg[/IMG][URL=http://tinypic.pl/ynh2x749jx29][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/ynh2x749jx29_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/cav2p1wgoll8][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/cav2p1wgoll8_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/nwlafoylrexszjgrgncdub6eskx5jbmhznc6cwimsm/04122011336%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG][URL=http://tinypic.pl/wtf9tzavwtew][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/wtf9tzavwtew_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/jfn12heouuvj][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/jfn12heouuvj_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/nslafoyd24xcxzosmbbx2qg5rvzkyutdup6e4wb4bm/04122011337%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG][URL=http://tinypic.pl/b8o6sk6h22ou][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/b8o6sk6h22ou_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/zara9t11owa3][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/zara9t11owa3_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/n2lafoy3ryzxzl6nm4ncabotzni2btry4gzriyqsvi/04122011335%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG]
-
Maks:) [URL="http://tinypic.pl/yyvfxhqxnfa7"][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/yyvfxhqxnfa7_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/n5id6m9fwzn2"][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/n5id6m9fwzn2_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/g3gerfl1nwz0"][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/g3gerfl1nwz0_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/j94rnxvuk5c3"][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/j94rnxvuk5c3_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/5dju2qgecwam"][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/5dju2qgecwam_t.jpg[/IMG][/URL]
-
I Cerber spacerowy:) [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/kslafo2wtq5wlzgrgejh2qmlzzfnenn6veo7rf752a/S6001523%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG][URL=http://tinypic.pl/olgv5hvkcso9][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/olgv5hvkcso9_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/7szxrhg92396][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/7szxrhg92396_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/ryqz4l4mtbhr][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/ryqz4l4mtbhr_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/olgv5hvkcso9][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/olgv5hvkcso9_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/c2fyibruik6f][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/c2fyibruik6f_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/kolafoyetyrhj56mgbncggo3rqamptli3bws5gfajq/S6001528%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/kklafoyc3utwj763erpcmgmet2s63piuehr5c7li2m/S6001530%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/kglafo2q245wziulmfissrgtrywyv37cnxlpjehuoq/S6001543%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/kclafoyoqmtgxi6rebacyao5yfzytm3wtpyrqa7h4e/S6001544%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG] [CENTER][IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/kwlafoytsyygpiwvmjddweg2rjsjmtx34qq433huki/S6001521%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG][/CENTER]
-
dresser zrozumi ja napisałam co wiem. Ja mam oprócz schroniska pracę zawodową i dom, rodzinę. Ja w tygodniu nie jestem w stanie iść do schroniska. Nie ma fizycznie takiej możliwości. sama Alfa nie wyprowadzę, bo na spacer idzie cały boks. To dla osób chodzących do schroniska jest jasne. Co do Alfa wybacz, ale odpowiadam na pytania od miesiąca wielu osób. Dwukrotnie Alf był rezerowany i nikt nie przyjechał. Kierowniczka podjeła decyzję, że już go rezerwować nie będzie, bo ile można czekać? Inna sprawa nie da się ocenić obiektywnie psa w schronisku. Nie da i już. To ekstremalne warunki i kazdy pies po adopcji zachowuje się inaczej.
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Nie dostalam odpowiedzi, wiec odnawiam jako zwykłe. Jesli sie zdecydujecie, to wyroznie przy nastepnym odnowieniu.[/QUOTE] Przepraszam Sabinko. I dziękuję -
na razie się zalogowałam na TinyPicu:)Jutro spróbuję jak to działa. ja na Interii mam przeszło 2000 zdjęć i tym bardziej szlag mnie trafia, że odmawia współpracy, pisac mi się nie chce czemu blokują. łatwo się domyslić, że wrzucam zdjęcia ze schroniska i tytuł galerii i tematyka na to wskazuje. a niech ich szlag o.
-
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
ocelot replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy nie trzeba by szukac płatnego DT. W cuda ciężko uwierzyć. a w dom dla psiaka z ulicy mi już tym bardziej ciężko. My mieliśmy pieknego, mlodziutkiego owczarka na ulicy. Trzy misiące. Każdy go lubil, dokarmiał, zastanawiał się nad zabraniem i w końcu wylądował w schronisku. Tam przynajmniej auto go nie potrąci bo młodzian łaził ruchliwymi ulicami. Bard się osiedla trzyma tylko? ma jakieś poslanie na tym smietniku? -
[quote name='rita60']No własnie,co to znaczy..........może przeslij do mnie na maila [email][email protected][/email][/QUOTE] Wyślę, ale na dłuższą metę mi potrzebny jakiś portal gdzie będę mogła zdjęcia wrzucać.
-
dresser, zeby Alf mógł wyjść, musi wyjść cąły boks. czyli 4 osoby są potrzebne. Sam jak wyjdzie i wróci to narażony jest na pogryzienie. To raz, dwa, że spacery odbywają się weekendy. Trzy psy w schronisku czekają tygodniami na spacer. mamy niepisaną umowę, że wychodza boksami po koleii. Alfa boks wyjdzie, a zapyzialego kundelka, który 2 lata siedzi w schronisku nie, bo co? Bo zdjęcia? a masz pewność, że po zdjęciach się zdecydujesz? Zadzwoń do schroniska, może wyprowadzą go na twoją prosbę i zrobią zdjęcia. Mnie srece pęka, jak odmawiam psom spaceru. Zwyczajnie i po prostu. Aha, Alf jest wielkości owczarka, nie jest wiekszy. Przyjrzałam mu się
-
Nie wiem czy się coś do ogłoszen wybierze... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204997.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204996.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204994.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204993.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204992.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Zdjęcia kiepskie. Mam fatalny aparat. Dodatkowo ostatnio nie wiem co się dzieje z galerią na interii. Tu Dworek z Żukiem. Psiaczkiem który okazał się niesamowity:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1205003.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1205002.jpg[/IMG] Tu z szorściakiem Flapem:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1205000.jpg[/IMG] Tu sam:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204999.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1204998.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]