-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
bardzo serdecznie witam Panstwa u nas:) bardzo:) proszę uściskac oczulkę -
[quote name='kajak']nie to chciałam powiedzieć a przynajmniej nie tak ,chodzilo mi o ludzi którzy tam bywają i widzą tą malą biedę,moze nie jestem aż tak zapsiona bo mam tylko dwa psy w tym jednego tymczasa,wiem ze kazda z Was wzieła by natychmiast gdyby było wolne miejsce,a ja gdyby było bliżej:shake:[/QUOTE] Wiemy, wiemy, ze nie mialas nic złego na myśli. Źle może się wyraziłam. tyle tego nieszczęścia psiego ech.
-
Zresztą wiemy przecież, że psiaki jak się poczują bezpiecznie to czasami diametralnie różnie sie zachowują niż na ulicy czy w schronisku. I zmiana na plus i na minus bywa. ale maluch zostać tam gdzie jest nie może. za mały i za delikatny. Mamy tu jednego psiaka na stacji benzynowej, ale to mix sznacera - sredniak, jest tam od szczeniaka i sobie chwali, ale nie york.
-
jakoś nikogo los kundelka nie wzrusza. a karma równa się życie dla niej. ja już nie mówię, że życie w boksie i rzadko kiedy spacer, co parę tygodni, ale w miarę godne życie.
-
[quote name='joteska']ocelot prosze, spróbuj jeszcze wstawić Saturna albo prześlij mi na zwykłego maila [email][email protected][/email] , to wstawie czy Anuś jeszcze da go tych ogłoszeń z nowymi zdjeciami czy juz za późno?[/QUOTE] Zdjęcia wysłane:) Zobacz jaki piekny:) a powaznie co mam zrobić, zeby móc zdjęcia wstawiać na dogomanię choroba?
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Polubku dziekujemy za takie wieści, chcemy więcej:) -
dziewczyny już w Piotrkowie
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
proszę podejmijcie decyzje co do pieniążków. ja najbardziej proszę o pieniążki na karmę dla Tuni. Bez karmy nie ma szans na normalne życie, a schron ma już dług 5000 tys., zwyczajnie nie stać schroniska na specjalistyczną karmę dla jednego psa -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jaaga a karma dla Fila dotarła? -
I dalej.. [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zdzqfoywtj4sxlw3e5dcoe4fqkxon4wtez4e5otij4/BOKS_NN122.jpg[/IMG] [URL="http://tinypic.pl/9fe2i5ozkh39"][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/boksnn132.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1998/boksnn132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/boksnn139.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7999/boksnn139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/boksnn153.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7790/boksnn153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/boksnn198.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8080/boksnn198.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/boksnn199.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8042/boksnn199.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zhzqfo2yresc774mhfisigubyensrsru2epeatshma/BOKS_NN121.jpg[/IMG] [URL="http://tinypic.pl/w3imo1w8vk31"][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zlzqfoywtazhrz4berncyfwlz63vgofwz3qatjcppu/BOKS_NN117.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zpzqfoyxrqvgr7ovgincysuftethx3yz6dssvsvhyq/BOKS_NN113.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/ztzqfoyw3quhb6mieejtsgmbzhyqvkuej6ewocofga/BOKS_NN111.jpg[/IMG]
-
Choroba? czemu mi zdjęcia poznikały? I dla Managuy, żeby ładniejsze zdjęcia Robina na strone miała:) [IMG]http://tinypic.pl/hepxuulqlxdb[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/2pzqfoyjriywly6mhjncgcwwtjfmfiqly2v7lj2idy/BOKS_NN199.jpg[/IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/boksnn111.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7676/boksnn111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/boksnn113.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8047/boksnn113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/boksnn117.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9356/boksnn117.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/boksnn121.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/46/boksnn121.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/boksnn122.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2926/boksnn122.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/bhyycrq4ueh4"][/URL] [URL="http://tinypic.pl/2c3emiiposov"][/URL] [URL="http://tinypic.pl/tvdr05ttt65z"][/URL] [URL="http://tinypic.pl/skp2lmqasfzb"][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/2tzqfo2trrzhr66qh5nsaao5r2z4x4x7bz2ds3szum/BOKS_NN198.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/2xzqfoydq44gj5ole4ptuf62zr7j7pkledzt36xhua/BOKS_NN153.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/23zqfoyvtesw7jumejptwrehqkwnupwv6hhuxxb4x4/BOKS_NN139.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/27zqfoysqqys76wue5fdyfgitlbakn354etl7pn4f4/BOKS_NN132.jpg[/IMG] [IMG]http://http://tinypic.pl/hepxuulqlxdb[/IMG]
-
Troszkę ładniejsze zdjęcia Szarika. Na spacer musi poczekać niestety [LIST] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7171/produkty/szarik3.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7171/produkty/szarik3.jpg[/IMG][/URL] [/LIST] [LIST] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7170/produkty/szarik1.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7170/produkty/szarik1.jpg[/IMG][/URL] [/LIST] [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7169/produkty/szarik.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7169/produkty/szarik.jpg[/IMG][/URL]
-
Kochani spokojnie, dr. Masztakowi można zaufać. Uratował niejednego psa ze schroniska, na którym już był krzyżyk postawiony. To najlepszy specjalista w promieniu 50 km od naszego miasta. Bardziej martwi mnie skąd na operację weźmiemy.
-
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
chyba widac kto jest ojcem:) ostatnio jak przejeźdżałam przez Ujazd to się za szorściakiem rozgladalam. nie mam pomysłu jak mu pomóc.