Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. bardzo serdecznie witam Panstwa u nas:) bardzo:) proszę uściskac oczulkę
  2. saturn dogaduje się z innymi psami całkiem przyzwoicie.... aczkolwiek to on jest psem Alfa. jak mu się towarzystwo pdda, to bez problemu. Nie wiem jaki jest do dzieci, na pewno nieźle chodzi na smyczy. Co dalej? na przełomie wakacji został porzucony w lesie, przywiązany do drzewa.
  3. [quote name='kajak']nie to chciałam powiedzieć a przynajmniej nie tak ,chodzilo mi o ludzi którzy tam bywają i widzą tą malą biedę,moze nie jestem aż tak zapsiona bo mam tylko dwa psy w tym jednego tymczasa,wiem ze kazda z Was wzieła by natychmiast gdyby było wolne miejsce,a ja gdyby było bliżej:shake:[/QUOTE] Wiemy, wiemy, ze nie mialas nic złego na myśli. Źle może się wyraziłam. tyle tego nieszczęścia psiego ech.
  4. [quote name='Dogo07']Dworek ? To chyba dawno jej ten piesek zaginął.[/QUOTE] Nie spytałam, ale jak miał 8 miesięcy. No jakos nie przekonana była, Bo powinna gnać do niego a nie prosić, zebym Bąbelku powiedziała.
  5. Hmmm. dzwoniła pani z Łodzi, z Retkini, czy to nie jej Bąbelek. Zginął jej. Poradziłam, żeby przyjechała i sprawdziła, ale sprawdzę i powiem do niego Bąbelku.
  6. Zresztą wiemy przecież, że psiaki jak się poczują bezpiecznie to czasami diametralnie różnie sie zachowują niż na ulicy czy w schronisku. I zmiana na plus i na minus bywa. ale maluch zostać tam gdzie jest nie może. za mały i za delikatny. Mamy tu jednego psiaka na stacji benzynowej, ale to mix sznacera - sredniak, jest tam od szczeniaka i sobie chwali, ale nie york.
  7. [quote name='elik']Maki maluszek chyba nie jest agresorem, to raczej swoje harpagany miałam na myśli :)[/QUOTE] hmmmm ja to mam wrażenie, ze im mniejsze tym większy rządziciel:):):)
  8. jakoś nikogo los kundelka nie wzrusza. a karma równa się życie dla niej. ja już nie mówię, że życie w boksie i rzadko kiedy spacer, co parę tygodni, ale w miarę godne życie.
  9. [quote name='joteska']ocelot prosze, spróbuj jeszcze wstawić Saturna albo prześlij mi na zwykłego maila [email][email protected][/email] , to wstawie czy Anuś jeszcze da go tych ogłoszeń z nowymi zdjeciami czy juz za późno?[/QUOTE] Zdjęcia wysłane:) Zobacz jaki piekny:) a powaznie co mam zrobić, zeby móc zdjęcia wstawiać na dogomanię choroba?
  10. Polubku dziekujemy za takie wieści, chcemy więcej:)
  11. To nie tak, że nikt nie chce. jesteśmy zwyczajnie zapsieni. Alternatywa to schronisko.
  12. dziewczyny już w Piotrkowie
  13. proszę podejmijcie decyzje co do pieniążków. ja najbardziej proszę o pieniążki na karmę dla Tuni. Bez karmy nie ma szans na normalne życie, a schron ma już dług 5000 tys., zwyczajnie nie stać schroniska na specjalistyczną karmę dla jednego psa
  14. Pilnie jest potrzebne DT. On nie może zostać na trawniku przy ciągle jeżdżących autach.
  15. Musze pokasowac te posty, do kitu zdjęcia mi znikają. Czy mogłabym komuś wyslać zdjęcia ze spaceru saturna, Mikiego i Stefana, zeby wrzucił? I kilka z wczesniejszych spacerów.
  16. Mam ładne zdjęcia Saturna, ale nie moge wstawić zdjęć, bo mi znikaja potem
  17. Jaaga a karma dla Fila dotarła?
  18. Eita pomocy:):):) Czemu mi zdjęcia na tomaszowskim wątku poznikały? Dawaj mi instrukcje, jak mam je wrzucić, na TinyPica już wrzucam. Z niego jakoś mi sie też udąło, a potem ciach i nie ma?
  19. I dalej.. [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zdzqfoywtj4sxlw3e5dcoe4fqkxon4wtez4e5otij4/BOKS_NN122.jpg[/IMG] [URL="http://tinypic.pl/9fe2i5ozkh39"][/URL][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/boksnn132.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1998/boksnn132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/boksnn139.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7999/boksnn139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/boksnn153.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7790/boksnn153.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/boksnn198.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8080/boksnn198.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/boksnn199.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8042/boksnn199.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zhzqfo2yresc774mhfisigubyensrsru2epeatshma/BOKS_NN121.jpg[/IMG] [URL="http://tinypic.pl/w3imo1w8vk31"][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zlzqfoywtazhrz4berncyfwlz63vgofwz3qatjcppu/BOKS_NN117.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/zpzqfoyxrqvgr7ovgincysuftethx3yz6dssvsvhyq/BOKS_NN113.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/ztzqfoyw3quhb6mieejtsgmbzhyqvkuej6ewocofga/BOKS_NN111.jpg[/IMG]
  20. Choroba? czemu mi zdjęcia poznikały? I dla Managuy, żeby ładniejsze zdjęcia Robina na strone miała:) [IMG]http://tinypic.pl/hepxuulqlxdb[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/2pzqfoyjriywly6mhjncgcwwtjfmfiqly2v7lj2idy/BOKS_NN199.jpg[/IMG][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/boksnn111.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7676/boksnn111.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/boksnn113.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8047/boksnn113.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/boksnn117.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9356/boksnn117.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/boksnn121.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/46/boksnn121.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/boksnn122.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2926/boksnn122.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/bhyycrq4ueh4"][/URL] [URL="http://tinypic.pl/2c3emiiposov"][/URL] [URL="http://tinypic.pl/tvdr05ttt65z"][/URL] [URL="http://tinypic.pl/skp2lmqasfzb"][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/2tzqfo2trrzhr66qh5nsaao5r2z4x4x7bz2ds3szum/BOKS_NN198.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/2xzqfoydq44gj5ole4ptuf62zr7j7pkledzt36xhua/BOKS_NN153.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/23zqfoyvtesw7jumejptwrehqkwnupwv6hhuxxb4x4/BOKS_NN139.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/27zqfoysqqys76wue5fdyfgitlbakn354etl7pn4f4/BOKS_NN132.jpg[/IMG] [IMG]http://http://tinypic.pl/hepxuulqlxdb[/IMG]
  21. Na zdjęcia Saturna ze spaceru czekam nadal. Maciek wolontariusz ma przysłać:)
  22. Troszkę ładniejsze zdjęcia Szarika. Na spacer musi poczekać niestety [LIST] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7171/produkty/szarik3.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7171/produkty/szarik3.jpg[/IMG][/URL] [/LIST] [LIST] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7170/produkty/szarik1.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7170/produkty/szarik1.jpg[/IMG][/URL] [/LIST] [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7169/produkty/szarik.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/7169/produkty/szarik.jpg[/IMG][/URL]
  23. Kochani spokojnie, dr. Masztakowi można zaufać. Uratował niejednego psa ze schroniska, na którym już był krzyżyk postawiony. To najlepszy specjalista w promieniu 50 km od naszego miasta. Bardziej martwi mnie skąd na operację weźmiemy.
  24. chyba widac kto jest ojcem:) ostatnio jak przejeźdżałam przez Ujazd to się za szorściakiem rozgladalam. nie mam pomysłu jak mu pomóc.
×
×
  • Create New...