-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jaaga podaj mi adres na pw. Inaczej nie zamówię puszek. Szukam, ale musialam nie zapisać niestety. -
[quote name='joteska']dziękuję:lol: Saturna tez poproszę i jego foteczki. Jesli jest taka potrzeba opłacę dla tej pary ogłoszenia, tylko pomóż mi cioteczko kochana bo ja nigdy tego nie robiłam, potrzebuję wskazówek:roll:[/QUOTE] O dziekuję Ci:) Postaram się, zeby może na spacer wyszly. Kochana znaleźć trzeba jakiś bazarek ogłoszeniowy:)
-
Ziutka przepraszam [']. Emiś dziękuję bardzo. Został nam dług
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tytul zaraz zmienię. Konsultacja u dobrego weterynarza konieczna. Zuzka ma malo pieniędzy, ale nie po to ja ratowalysmy, żeby nie leczyć. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Karoluch dziękujemy:) managua przeslij 62 zl. na Magika. -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja sobie też to przemyślałam. czasami sa rozne sytuacje. Zwłaszcza z kasą. teraz sa tak ciężkie czasy, że hm i też tarcza do połowy mieiąca, a potem pozyczki, a oboje pracujemy. Ważne chyba serce domku? -
[quote name='joteska']cioteczko ocelot, czy możesz zrobić kilka zdjęć Puni i napisać jaki jest jej stan aktualny?[/QUOTE] Pnię obfocę w niedzielę. Punia jest po streylce, nieźle ją zniosła. Natomiast Saturn biega za ogonem, chyba to depresja? i... muszę zalozyć wątek Tokajowi, bez operacji się nie obejdzie, a operacja nie dojdzie do skutku jak nie bedzie DT
-
[quote name='rita60']No i ciocia, załapał się ?[/QUOTE] Skąd tam. Nie chca go dać, bo siedzi w boksie z tym krzykaczem co nie widzi na oczka i reaguje szczekaniem i pokazywaniem zębów. Katikorey poproszę, może w tygodniu coś wymyśli. Liczyłam ze pójdzie po kastracji na boksy ogólne wtedy latwiej o spacer, z drugiej strony w szpitaliku mu cieplej.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
troszkę mało. -
a większości i tak jestem zalogowana. ja im robię na: 1. [URL]http://owczarki.eu/psiak/1134[/URL] 2. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/mobi-radosny-mlody-owczarek-w-schronisku/1314186"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/mobi-rad...onisku/1314186[/URL] 3. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88082[/URL] 4. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30004/mobi---radosny_-mlody-owczarek-w-schronisku/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...-w-schronisku/[/URL] 5. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mobi-radosny-mlody-owczarek-w-schronisku,51607"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...hronisku,51607[/URL] 6. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18675237_mobi_radosny_mlody_owczarek_w_schronisku.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1867...chronisku.html[/URL] 7. [URL="http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=277950229&ts=1320832639"]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/ite...&ts=1320832639[/URL] 8. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mobi---radosny,-mlody-owczarek-w-schronisku-id30770.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id30770.html[/URL] 9. [URL="http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mobi-radosny-mlody-owczarek-w-schronisku-W0QQAdIdZ328935074"]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-p...AdIdZ328935074[/URL] 10. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/zakonczono/i-aktywuj/[/URL] 11. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/80512/Mobi---radosny-mlody-owczarek-w-schronisku/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/805...-w-schronisku/[/URL] 12. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]http://www.adopcjapsa.pl[/URL] 13. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/80512/Mobi---radosny-mlody-owczarek-w-schronisku/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...-w-schronisku/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][/URL]
-
To mój ulubieniec... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201995.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201994.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201992.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201991.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
I trochę Szarika. [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1202000.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201999.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201998.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201997.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201996.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
[quote name='DONnka'][B]Ciociu ocelot[/B], pamiętam o obiecanych ogłoszeniach, ale spadły na mnie niespodziewanie znaczne wydatki :shake: Musze na chwilę zacisnąć pasa ;) Jak tylko wpadnie mi jakiś ekstra grosz wykupię ten pakiet u Hitoshi :)[/QUOTE] Nie szkodzi. Tak to bywa. Ja na kilku portalach ogłosiłam wszystkie oprócz Bartusia, bo nie ma zdjęć.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ocelot replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B]IMIĘ: Cerber[/B] [B]WIEK: [/B]ok. 2 lata [B]ROK URODZENIA:[/B] 2009 [B]ROZMIAR[/B] (S/M/L/XL):S [B]CHARAKTER:[/B] Cerber jest troszkę w typie jamnika, aczkolwiek ma całkiem nie jamniczy charakter. Jest grzeczny i wyciszony. To psiak, któremu ciężko jest zaadoptować się do warunków schroniskowych. daje sobie radę w boksie mimo niewielkich rozmiarów, ale z dnia na dzień jego smutek jest większy. Na razie przebywa w szpitaliku i zimno mu ie straszne, ale czy przezyje zimę w boksach ogólnych? Cerber został znaleziony na cmentarzu, nie wiemy czy został tam porzucony, czy może czekał na swojego Pana, który miał już nigdy nie wrócić? [CENTER][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/3624/produkty/13_06_cerber.JPG"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/3624/produkty/13_06_cerber.JPG[/IMG][/URL][/CENTER] [B]IMIĘ: Psotek[/B] [B]WIEK: [/B]ok. 10 misięcy [B]ROK URODZENIA:[/B] 2011 [B]ROZMIAR[/B] (S/M/L/XL):S [B]CHARAKTER: [/B]Opistywać Psotka nie trzeba. Imię mówi wszystko. Psotkowi tylko psoty w głowie, ale co się dziwić? i młodziutki, i drobniutki, a do tego mix jamnika. Na szczęście trafił do domu tymczasowego, bo w schronisku było urwanie głowy z maluchem, który wpadał na 1001 rożnych pomysłów jak tu tylko wydostać się z budy i wdrapać na czyjeś kolanka. Psotek został porzucony przy Biedronce na Niebrowie. Cały dzień biedny czekał na parkinu, piszcząc z przerażania. Właściciel zostawił mu na pamiątkę czerwoną obróżkę. [CENTER][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/3357/produkty/psotek.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/3357/produkty/psotek.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Ciapuchnie ogłoszenia na najpopularniejszych kilku portalach [FONT=Calibri]1. [/FONT][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/18898925_czarek_czatujacy_dzieci_i_nie_tylko.html[/URL] [FONT=Calibri]2. [/FONT][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Czarek-czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu,52391[/URL] [FONT=Calibri]3. [/FONT][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/30480/czarek---czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu/[/URL] [FONT=Calibri]4. [/FONT][URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=88539[/URL] [FONT=Calibri]5. [/FONT][URL]http://owczarki.eu/psiak/1185[/URL] [FONT=Calibri]6. [/FONT][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/czarek-czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu/1316634[/URL] [FONT=Calibri]7. [/FONT][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/81849/Czarek---czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu/[/URL] [FONT=Calibri]8. [/FONT][URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/81849/Czarek---czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu/[/URL] 9. [URL]http://www.adopcjapsa.pl[/URL] 10. [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czarek-czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-do-W0QQAdIdZ331771520[/URL] 11. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czarek---czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu-id31320.html[/URL] 12. [URL]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=282029124&ts=1321706264[/URL] 13. [url]http://tablica.pl/oferta/czarek-czatujacy-dzieci-i-nie-tylko-owczrek-niemiecki-szuka-domu-IDuKnR.html[/url] -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dogo ma rację. Oszczędźmy jej stresów może co? Nawet jeśli to ciut drożej wyniesie. ten psiak w końcu nam zgłupieje. -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Masz jaaga rację, pochrzaniłam wszystko. Fil ma u mnie 100 zł. Ale ja mam jeszcze psotki kasę -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani Oczka u managuy ma Rozliczenie Wpływy: [I]wrzesień[/I] bric-a-brac - 10 zł pawel1w25- 50 zł Kora - 25 zł Ciotka E - 25 zł [I]październik[/I] managua - 20 zł elik - 50 zł Gosia z Warszawy - 200 zł izzie 1983- 20 zł arielka186 - 93 zł Kora - 25 zł [I]listopad[/I] [COLOR=black]bric-a-brac – 20 zł (za październik i listopad)[/COLOR] Razem: 538 zł Wydatki: 110 zł - weterynarz RAZEM - 428 zł W sumie tak wiele nie brakuje. -
I trochę Alfa [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201765.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201764.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201763.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1201762.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200922.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1200921.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]