Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Kudłaty zadziora:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/s6001608kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/686/s6001608kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/s6001610kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8522/s6001610kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/s6001611kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7286/s6001611kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/s6001615kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3570/s6001615kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]
  2. i Izunia. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/171/s6001602kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3801/s6001602kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/s6001604kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6465/s6001604kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/s6001605kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3075/s6001605kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/259/s6001606kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2383/s6001606kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/259/s6001607kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8323/s6001607kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]
  3. i Izunia. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/s6001602kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3801/s6001602kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/s6001604kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6465/s6001604kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/s6001605kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3075/s6001605kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/s6001606kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2383/s6001606kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/s6001607kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8323/s6001607kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]
  4. I zobaczcie malenstwo... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/s6001600kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/959/s6001600kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/s6001601kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7281/s6001601kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/s6001616kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8056/s6001616kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/338/s6001617kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1317/s6001617kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/s6001618kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3967/s6001618kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/s6001619kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4135/s6001619kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/s6001620kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2338/s6001620kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='malawaszka']groźne pewnie ze strachu - boże takie okruszki... może sięzgubił jak to bywa w sylwestra jak się ma kretynów za właścicieli :([/QUOTE] Wiesz co stan sierści wskazuje, ze był parę dni na ulicy... szczerze to miałam watpliwosci czy to york czy sznaucer miniatura miniatur:) a jakąś chwilę wstawię zdjęcia. Z tym groxnym... powarkuje, ogon chowa i ucieka do budy. strach.
  6. Zaraz zgłoszę tutaj yoreczka z mojego schroniska. Nie wiem nic o nim, bo wczoraj do nas trafił, nie ma nawet imienia jeszcze, ale chyba im szybciej tym lepiej dla takiego maleństwa czegoś szukać?
  7. Izunia jest niewielka i drobna, to taki pinczer trochę. Uroku jej dodaje leciutko wysunieta dolna szczęka. dzisiaj do mnie dobiegła i strasznie się tuliła....
  8. mamy yorka w schronisku. małe, chude i groźne....:-( Znacie kogoś od yorków?
  9. Znacie dziewczyny kogos od yorków? mamy yorka w schronisku. małe, chude i groźne....:-(
  10. mamy yorka w schronisku. małe, chude i groźne....:(
  11. [quote name='elik']Znowu wyrzucony psiak na stacji benzynowej :( Czy to ta sama stacja, na której koczował maluszek mix yorka ?[/QUOTE] chyba nie, chyba obok, sąsiadka mówila że obok dworca.
  12. a ja się dzisiaj dowiedziałam o sznaucerze wyrzuconym przedwczoraj na stacji benzynowej:( Nie mam jak dzisiaj tam podjechać....
  13. [quote name='kado']Ja też obstaję przy tym, że ona blokowa jest. Do windy wchodzi jak stara,nawet obcy ludzie w windzie jej nie przerażają. Za oknami wala już petardami,a ona ani drgnie...odsypia bidula.W aucie wylizała mi całe ręce, kochaniutka jest. Lubi jeździć autem.Wpakowała mi się na kolana i zaciekawiona zerkała za szybę.[/QUOTE] U nas w mieście raptem 4 wieżowce, no bloków mrowie. Ważne że kłopotu maleństwo nie sprawia. A odsypia traumę schroniska bidula.
  14. [quote name='wilczy zew']:turn-l: :roflt:[/QUOTE] Nie wiem co tu wymyślić, niby tylko 28 km.
  15. dziękujemy:)I życzymy wszystkim szczęśliwego Nowego Roku:)
  16. Spokojnie:)Mialam na myśli, że skoncentrujmy się na osłabianiu bólu:)źle zabrzmiało fakt, ale ja jestem ostatnia jesli chodzi o ostateczne rozwiązania.
  17. Tosia jest zabrana z osiedla gdzie są wieżowce, cholerka może w którymś mieszkała. Ja już moja córkę latawicę przepytywałam, czy jej nie zna, bo zna wszystkie psy. Ale jeszcze rozeznanie wśród koleżanek zrobi. Chociaż w nosie tacy wlasciciele, co pies z cieczką biega sam, a przez dwa tyg. nikt jej nie szukał.
  18. [quote name='piescofajnyjest']nie ma sprawy!!!!! ;)[/QUOTE] Oj kochana jest.... Oj jest:)
  19. To ja od jutra pomału zacznę je oglaszać, zejdzie mi parę dni, bo praca, dzieci itd., ale... kiedyś zrobię:)
  20. ja jutro sprawdzę finanse sziluni:) na pewno mamy 20 $ kanadyjskich:) dziękujemy psucofajnyjest:):)
  21. ja też nie wiem. Chyba trzeba pomyśleć o ulżeniu w cierpieniu. Szukanie domu odkladamy
  22. [quote name='Livka']Z bazarków ledwo starcza na dopłaty do hoteliku, gdzie tu jeszcze myśleć o akcji promocyjnej - chyba tylko we własnym zakresie :shake: Jak będą nowe zdjęcia to postaram się zrobić tyle ogloszeń ile potrafię, allegro jednak trzeba będzie zamówić i zapłacić - tylko z czego ... :roll:[/QUOTE] ja im porobię ogloszenia: razem i osobno. daję sobie radę na 50-60 portalach. Tyllko mi czasu brakuje, ale przez kilka dni dam radę. Powiedz mi tylko czy czekać na nowe zdjęcia czy robić ze starymi?
  23. [quote name='Sabina02']U mnie Berta i Szila maja wspolne Allegro, ktore caly czas im odnawiam. [URL]http://allegro.pl/psie-przyjaciolki-na-zawsze-szukaja-dobrego-domu-i2022495924.html[/URL][/QUOTE] Dziekujemy, Sabinko jak będą nowe zdjęcia zrobiłabyś im jeszcze dodatkowo osobno?
  24. [quote name='rita60']Ciociu ocelot,czy ci ludzie okreslili się już ?[/QUOTE] a dopytam się u managuy.
  25. [quote name='malagos']A jak ten staruszek w klatce, jak sie czuje?[/QUOTE] Jest teraz w boksie pojedynczym. Wstaje, rusza się. Nie widzi a i chyba kiepsko słyszy. Nieufnie podchodzi do ludzi, nie ma co się dziwić
×
×
  • Create New...