Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. wiem, że nie kudlate i nie male, ale... I błagam o pomoc. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220682-Pilne%21%21%21%21%21-Suczka-On-z-powybijanymi-z%C4%99bami-bez-sier%C5%9Bci-odwodniona-i-zaglodzona...?p=18347072#post18347072"]http://www.dogomania.pl/threads/2206...2#post18347072[/URL]
  2. [quote name='rita60']Banerek w moim podpisie,ale mały już tam jest.[/QUOTE] O to skorzystam:) I błagam o pomoc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220682-Pilne!!!!!-Suczka-On-z-powybijanymi-z%C4%99bami-bez-sier%C5%9Bci-odwodniona-i-zaglodzona...?p=18347072#post18347072[/url]
  3. Nie wiem jak mam opisać tę dramatyczną sytuację.... Nie wiem od czego zacząć... Czy od suczki czy od sytuacji w domu w jakim przebywała. Suczka została adoptowana kilka lat temu z naszego schroniska. Konkubent jej właścicielki obecnie mąż ją adoptował. Rodzina patologiczna, alkoholizm. 4 dzieci, jedno zmarło z zaniedbania, najmłodsze, miesięczne odebrane. Zostało dwoje. Były dwa psy. Ona i kundelek 13-letni. Nie wiem co z nim, w jakim jest stanie. Został tam. Sunia kocha dzieci... Są całym jej światem i miłością. [B]Ma wybite zęby, nie ma sierści, skóra to jedna wielka rana. Jest za chudzona i odwodniona. [/B] Ma około 7 lat, zresztą nie wiadomo, nie można obiektywnie w jej stanie ocenić Jednak ufa ludziom. Zero agresji. jedyna jej wada, to brak akceptacji kotów, dlatego nie może zostać tam gdzie jest w chwili obecnej. [B]Szukamy dla niej DT, bo nie chcemy żeby wróciła do schroniska. [COLOR=red]ma na imię Saba.[/COLOR] Szukamy każdego grosza, żeby można było jej kupić jakąś specjalistyczną karmę, opłacić badania.[/B] [COLOR=red]Błagam pomóżcie uratować tego psa.[/COLOR] [B]WPŁYWY:[/B] 30 zł od Bożeny R. (11.01.12) [B]RAZEM: 30 zł.[/B] I zęby Saby: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/502/dsc01363gz.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/9987/dsc01363gz.jpg[/IMG][/URL] Tak wygląda jej sierść z bliska... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc01368fd.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6651/dsc01368fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/dsc01367dr.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5732/dsc01367dr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/521/dsc01359pb.jpg/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6838/dsc01359pb.jpg[/IMG][/URL] Tak wygląda grzbiet Saby [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc01360sn.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1028/dsc01360sn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/100/dsc01362jk.jpg/"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1514/dsc01362jk.jpg[/IMG][/URL]
  4. To jest jeden z najładniejszych psiaków w schronisku. Dodo szorstkowlose mają jakąś stronke na fb albo na dogo?
  5. Będzie dobrze! I tak lepiej, ze strylka u Ciebie a nie w schronisku i inna siła weterynaryjna i opieka bez porównania po.
  6. [quote name='Dogo07']A może skarpeta kudłaczy by coś wspomogła.[/QUOTE] Dogo dawaj wątek skarbonki kudłaczków poprosimy, a może?
  7. [quote name='farmerka63']Ocelocie - a trzeba być deklarowiczem stałym, czy wystarczy jak się jest jednorazowym. Deklarowałam , że dorzucę grosik do sterylki. W przenośni oczywiście ;) I się wywiążę, naturalnie :)[/QUOTE] tego nie wiem niestety. Nie korzystałam ze skarbonki sterylkowej, raz zgłosiłam suczki, ale okazało się, że pieniążki nie były ze skarbonki potrzebne.
  8. [quote name='Poker']Pilnie głosić , bo ciąża i wtedy jest priorytet. Fajna mała. Ale kado ma ostry dziobek. :evil_lol: Biedny sąsiad w dobrej wierze przyszedł , a ona go prawie nożem w brzuch. :roll: Chyba ta Tosia ma już domek, mylę się ?:eviltong:[/QUOTE] Zgłosiłam, ale tam chyba kolejka długa, no nic zobaczymy. Miałam okazję spotkać Twoją Belunię w święta:)
  9. a czy ktoś z obecnych na wątku jest deklarowiczem? Wtedy jest większy zwrot chyba
  10. [quote name='leni356']To ja go poogłaszam. Od kiedy on jest? jakieś problemy z nim? wygląda na spokojnego[/QUOTE] O dziekuję Leni, kilka miesięcy juz jest. Dowiem się dokładnie jak zadzwonie do schroniska. Jest spokojny i bardzo lubi dzieci. Początkowo bardzo się bał i dopiero moja córka go uspokoiła, teraz trochę zgrywa chojraka. Był porządnie skopana jak wylądował na ul. Warszawskiej.
  11. Moja yoreczka adoptowana:) Na razie to DT, bo musi czas kwarantanny upłynąć, potem sterylka, a potem dom stały... Maleńka nieufna w stosunku do Panów. Panu dala się na drugi dzień pogłaskać dopiero, ale za Panią chodzi już krok w krok i druga noc spędziła pod kołderką:)
  12. [quote name='BIANKA1']To ogłoszenie jest ciekawe . [url]http://tablica.pl/oferta/sliczne-szczeniaczki-yorkshire-terrier-IDC3Fw.html[/url][/QUOTE] Ja zglosiłam nadużycie. strasznie pokrętne rzeczy piszą ludzie.
  13. I dobre wieści. I mniej dobre. Barry nasz staruszek odszedł za Tęczowy Most ['], spij spokojnie maleńki, skrzywdzony psi staruszku.... A z dobrych... Beki adoptowana, choć dramatyczna walka się odbyła o jej życie, puściły szwy po sterylizacji. Może do niedzieli zostanie adoptowana Beti. Jutro ma jechać do Fundacji Mańka, i do domu Alf. jest chętny dom na pudla, czekamy na kastrację. I zainteresowana pani pchełką, oby zadzwoniła. I pani która ma przyjechać w sobotę po Puszka. Oby przyjechała. Trzymajcie więc kciuki.
  14. [quote name='piescofajnyjest']sytuacja finansowa??? czy zdrowotna??? no to teraz sie martwie....[/QUOTE] Spokojnie:)Finansowa nieciekawa, ale to już od kilku miesięcy....
  15. No własnie. Może zrobimy jakiś bazarek, albo zrzutkę na sterylkę? Albo skarpetę sterylkową poprosimy?
  16. Pestka mimo, że zmieniły jej się plany dotyczące pracy nadal oferuje mu tymczas, a więc kochani szukajmy transportu Tomaszów Maz - Kraków. Troszkę mamy czasu, bo kwarantanna a potem kastracja.
  17. Mrówcza praca, ale i efekty już widac. Joteska Boston zostaje czy szuka domu?
  18. u nas na pewno nie miala tych zabków skrobanych. Nie chciałoby się nikomu w schronisku. na lenistwo tu stawiam. Za dobrze już znam tam wszystkich
  19. [quote name='leni356']Czy Szeryf jest jeszcze w schronie? [url]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/5098/produkty/07_15_szeryf.jpg[/url][/QUOTE] Jest nadal
  20. Kurcze to taki ladny i fajny psiak. ja mu cąły czas te kilka ogłoszeń odnawiam.
  21. jestem dość mocno nadziębiona, ale mam nadzieję że do niedzieli z ogłoszeniami się wyrobię. Wyslałam pw do ociągających się. Sytuacja Szili nieciekawa jest. Liveczko dasz radę zrobić bazarek? Może płyty winylowe spróbujemy wystawić? Stre one jak świat, ale na allegro śmigają.
  22. Ciocia ocelot chora jak diabli... pan wział szczeniaka od sąsiadów. I żaden ze schroniskowych psiaków się nie załapał:(
  23. Tośka w schronisku chyba nawet 2 tyg. nie była. Muszę sobie dokladnie przypomnieć. Na pewno Monika w niedzielę ją złapała, a zabrana w sobotę. To 13 dni. Będzie dobrze. mówisz 5 lat? Zabiję ich za ocenianie wieku. Yoreczka miała mieć 1,5 roku, a ma około 4, 5 lat
  24. [quote name='kado']Ja cały czas sprawdzam i czytam...echo, nic! Widocznie nikt jej nie szuka....I tego nie rozumiem, bo to takie cudeńko jest:loveu:[/QUOTE] W Tomaszowie ogłoszeń brak, w schronisku też się nikt nie pytał. a ja zajrzałam do Lolusia:)Tylko nie mogę się zorientować, on w DT czy w DS jest?
×
×
  • Create New...