-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
ocelot replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Kado dobrze zrobimy. Moja córka pokaże jej zdjęcia w szkole. To duże gimnazjum na osiedlu na którym uciekala. Jesli jest od nas dzieciaki poznają. Jesli nie, to ewidentnie ktoś malenką podrzucił. -
[quote name='[email protected]']no to super takie pieski mają wzięcie a ty ocelotku jak zwykle na posterunku[/QUOTE] Mają. I bardzo się cieszę, ale serce pęka jak się widzi te kundelki, które latami czekają. Mój TZ twierdzi, że kiedyś przez psy się wykończę, a ja na to, że przez nich tzn. rodzinę też:)
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Poszłam na łatwiznę i zamówiłam pakiecik ogłoszeń dla Berty ;) na usprawiedliwienie mam tylko ten ciągły brak czasu :oops:[/QUOTE] E tam ciotka na łatwznę. ja rozumiem bo ciężko też się zebrać do nich... -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
ocelot replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Oj mój jamnik też się cały zakopuje:):):):):)nawet latem:) Figa próbuje go podpatrywać ale wytrzymuje 10 min i ucieka spod kołdry. -
[quote name='elik']I kiedy, bo coś mi się widzi, że z tymi opuszczonymi działkami to ściema ;) Nie tak wyglądają kibelki na działkach i to w dodatku opuszczonych.[/QUOTE] Na pewno był na działkach. Rzeczony kibelek z tejze działki znam. Psiak miał tam jedzenie i ten własnie kibelek wylozony kocami i poduchą do dyspozycji.
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
ocelot replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Daj mi kontakt. Ja mam tu chętną Panią z pracy, ale podejmie decyzję do jutra.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Mi jak zwykle konto wyślij to od razu przeleję. -
Co nam Iza powie w noc wigilijną...szukamy domku dalej...
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']No malizna. A może ją by zgłosić na mikropsiaki co ?? Ile Ona moze ważyć ??[/QUOTE] No nie wiem gdzie jest wątek mikropsiaków. Oj malizna, ja stawiam że góra 6 kg waży, jest drobna i chudziutka -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
ocelot replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Malenstwo ma mocno zaniedbaną sierść. Z DT i tak wolałabym 2 tyg. kwarantanny poczekać, zawsze jest szansa, że właściciel się zgłosi.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']Widzę ocelotku, że zaczęłaś od Szili - to ja coś dziś naskrobię dla Bertusi ;)[/QUOTE] Skrob:)Mi się zawirusował laptop wczoraj, jak sama nie dam sobie wieczorem z nim rady do Informatykowi przywiozę jutro. -
jest. już wiemy gdzie jest. W schronisku [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/s6001608kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/686/s6001608kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/s6001610kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8522/s6001610kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/s6001611kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7286/s6001611kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/s6001615kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3570/s6001615kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]
-
1. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,44382,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosb3BvbHNraWUsT3djemFyZWsgbmllbWllY2tpLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/URL] 2. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/83785/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/837...-czeka-na-dom/[/URL] 3. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom-id32133.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id32133.html[/URL] 4. [URL="http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/item_page.php?Id=287801387&ts=1322894372"]http://tomaszowmazowiecki.olx.pl/ite...&ts=1322894372[/URL] 5. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19320487_szila_owczarek_niemiecki_o_lagodnym.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1932..._lagodnym.html[/URL] 6. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31147/szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/3...-czeka-na-dom/[/URL] 7. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89276[/URL] 8. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/1320126"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/szila-ow...na-dom/1320126[/URL] 9. [URL]http://owczarki.eu/psiak/1225[/URL] 10. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/83785/Szila---owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...-czeka-na-dom/[/URL] 11. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom,53323"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...a-na-dom,53323[/URL] 12. [URL="http://tablica.pl/oferta/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom-IDxhoB.html"]http://tablica.pl/oferta/szila-owcza...om-IDxhoB.html[/URL] 13. [URL="http://top-ogloszenia.net"]http://top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Szila_owczarek_niemiecki_o_lagodnym_spojrzeniu_juz_tak_dlugo_czeka_na_dom-18-119-365153[/URL] 14. [URL="http://petsy.pl/"]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1/4/21601.html[/URL] 15. [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=125128[/URL] 16. [URL="http://freecf.pl"]http://bielawa.freecf.pl/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom_a55905[/URL] 17. [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl[/URL] 18. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-317158.html[/URL] 19. [URL]http://adpedia.pl[/URL] 20. [URL]http://www.neeon.pl/196041-szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym-spojrzeniu-juz-tak-dlugo-czeka-na-dom.html[/URL] 21. [URL="http://www.lento.pl"]http://kluczbork.lento.pl/szila-owczarek-niemiecki-o-lagodnym,244387.html[/URL]
-
[quote name='kado'][B]Ocelot, [/B]a co psiaki u Was dostają jeść? Bo Toska, to jakis niejadek. Parę chrupek Royala, troszkę gotowanego kurczaczka i to tyle, aby przeżyć....Kojarzysz, czy ona tam też tak mało jadła???[/QUOTE] wiesz, że schronisko w opolu bardzo nam pomaga? mam straszny sentyment do Waszego miasta:)
-
[quote name='kado'][B]Ocelot, [/B]a co psiaki u Was dostają jeść? Bo Toska, to jakis niejadek. Parę chrupek Royala, troszkę gotowanego kurczaczka i to tyle, aby przeżyć....Kojarzysz, czy ona tam też tak mało jadła???[/QUOTE] U nas bardzo rzadko dostają suchą karmę, można powiedzieć w kryzysowej sytuacji. Dostają gotowane jedzenie. na mięsku z rzeźni, albo na kurzych łapkach plus kasza, ryż, makaron. Bardzo często też dorzucane są warzywa. raczej jedzenie jest pożywne i tłuste. Nie wiem jak jadła, może ona jeszcze jest w stresie? U nas niektóre mają tylko nieposkromione apetyty, Buśka jest wiecznie głodna np.
-
Co nam Iza powie w noc wigilijną...szukamy domku dalej...
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Oczka_i_Kidus']Izunia jest bardzo smutna - wiadomo jest bez domu i kochanej osoby która by przytuliła , pogłaskała.Dlaczego tak ludzie okrutnie postępuja ???????? Życzymy Ci żebyś jak najszybciej znalazła dom najlepiej taki który by pokochał Ciebie i Twojego maluszka .[/QUOTE] oczka ma przeraźliwie smutne i strasznie się trzęsie. to chudziutkie i sierść króciutka -
Co nam Iza powie w noc wigilijną...szukamy domku dalej...
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ocelot a szczylek jest z mamą?[/QUOTE] tak. ona na chwilkę wyszła od niego na wybieg. Poprzytulałam troszkę i wróciła do malucha. -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
ocelot replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[B]1. Imię: Jeszcze brak 2. Wiek: jeszcze nie wiem 3. Waga:[/B][B]2-3 kg.[/B] [B] 4. Płeć: suczka 5. Miejsce pobytu: schronisko w Tomaszowie Mazowieckim 6. Stan zdrowia: w porządku 7. Sterylizacja: Będzie 8. Szczepienia:po kwarantannie 9. Stosunek do ludzi: przestraszony na razie, ucieka, powarkuje 10. Stosunek do dzieci: nie wiadomo 11. Stosunek do kotów: nie wiadomo 12. Stosunek do psów: z suczkami wszystko w porządku 13. Opis charakteru: Ciężko cokolwiek napisać. wczoraj przywieziony spod Biedronki na Langiego. jednak stan sierści wskazuje na kilka dni na ulicy. Przerażone malenstwo 14. Wątek: brak 15. Zdjęcie: [/B][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/s6001620kopiowaniekopio.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2338/s6001620kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Czarno-bialy psiak, sliczny i delikatny [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/s6001612kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/1629/s6001612kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/s6001613kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2166/s6001613kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] I pudelek. On jest z tych małych pudliszonów [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/s6001609kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2831/s6001609kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/s6001614kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5862/s6001614kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL] a tu miała być sunia pekinczyka ale chyba nic nie widać [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/s6001621kopiowaniekopio.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9010/s6001621kopiowaniekopio.jpg[/IMG][/URL]