Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. jaka CUDNA istota! Dosłownie padłam! Jakim cudem nie ma domu?!
  2. no niestety, mój braciszek nikogo tam nie zna, żadnej "wtyki"...
  3. podniosę... deklaracji dać nie mogę ale spróbuję coś wydębić od rodziny, jakiś grosz. Eh życie studenckie... :P
  4. oj porastamy, porastamy :) oby jak najwięcej
  5. zapytam czy zna stamtąd kogoś :) jeśli tak, to wtedy poproszę o dokładniejszy adres a brata poproszę o mobilizację kolegi ;) a jak się dziś maleństwo czuje?
  6. właśnie też miałam spytać, bo straszna tu cisza...
  7. No i znowu nam ładna zima wróciła, wszystkie kudłate pewnie się cieszą. A Ares pięknie skacze :) Co on, bidak, ma z oczkami, ze jakaś pani od oczuf i zabieg? Yrsa też skoczy ale z odpowiednią motywacją a i nie wszystko. Za to Tesia, jeszcze parę lat temu, potrafiła przesadzić taką ławkę parkową, nad oparciem - bez większego problemu. Ta to była skoczna :) Teraz z powodu wieku już jej nie pozwalam na takie wygibasy. A jak tam sprawa pogryzienia ze strony prawnej? Nie odpuszczasz mam nadzieje suczysynowi właścicielowi? (bez obrazy dla żadnej, szanującej się suki).
  8. zdarzają się tacy ale rzadko. Ja osobiście niestety nie spotkałam (jeśli już, to udało mi się spotkać sympatycznego, delikatnego dla zwierzaka weta). Bardzo zasmuciło mnie to, co przeczytałam nt. Ambuvetu. Mam nadzieję, że jednak się uda reaktywować tę "instytucję". Musi się ktoś znaleźć! To była wspaniała rzecz... A co do Mukiego to mógłby ktoś wkleić te zdjęcia biegające, siedzące itp? Na stronie kundelpolski nie mogę na nie wejść
  9. oj Bajunia, Bajunia :) będą jakieś zdjęcia z domku?
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176611-6-miesiAE-czna-ONeczka-dA-ugowA-osa-niedowA-ad-tylnych-konczyn-POMOC-NA-CITO/page13[/URL] zajrzyjcie tu proszę, do cudnego maleństwa
  11. jak tam miewa się śliczna malutka :) Cudowne ma pysio, można się zakochać :) Jak z łapeczkami?
  12. Biedna mała, tyle przeszła. Ale miejmy nadzieję, że będzie ok. A w jakim rejonie mieszka ten ów michaś? Mój brat pracuje w Katowicach na Wełnowcu jako policjant... mogę podpytać coś niecoś... albo żeby kolegów jakoś zmobilizował Wysyłam malutkiej duuużo dobrych myśli!
  13. Ja też oczywiście trzymam kciuki :) Zdrówka dla olbrzymka!
  14. wiki: za duży? Jak to za duży ;) wydawało mi się, ze jest ok, bo niektórzy mają większe ;P
  15. ależ paskudna pogoda! nienawidzę odwilży i tym podobnych! Dlatego z uporem maniaka będę wrzucać co trochę jakieś zimowe zdjęcia. A zima ponoć ma wrócić od poniedziałku :multi::multi::multi: Czy to pies? Czy to śnieżny bies? ;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0gufbvv0MI/AAAAAAAAAaU/xSxlnb1hIrA/s720/tn_DSC_0795.JPG[/IMG] Tesia sunie... dokąd? Wie tylko ona :D [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0gugioZwKI/AAAAAAAAAag/qxssjqligKo/s720/tn_DSC_0800.JPG[/IMG]
  16. puk puk? Co tam u futrzanej kuli szczęścia? (Prawdziwe szczęście to dopiero we własnym domu :) )
  17. może jest źle traktowany przez ludzi? Któż wie...
  18. ciekawe, czy gojenie to bardziej efekt antybiotyków czy spania ;) w końcu spanie to najlepsze lekarstwo ;) Życzę zdrówka, a debilowi, który psa nie umie upilnować nie odpuść - za wielu takich. Gdybyś potrzebowała drobnej porady prawnej to napisz do mnie, o co dokładnie chodzi. Mój brat pracuje w policji więc zna kodeksy itp ;) To go spytam i odpisze. Na pewno kolesiowi się należy grzywna za niedopilnowanie psa. Zajrzyj też tutaj - wątek o prawie w sprawie psiej agresji. Dziś przypadkiem trafiłam :) Może troszkę od innej strony ale coś może się przydać: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148015-UBEZPIECZENIA-czyli-jak-uniknAE-AE-rekompensowania-szkA-d-wyrzAE-dzonych-przez-psa-czy-kota[/URL] Swoją drogą... husky taki agresywny? :crazyeye:
  19. hmm może spróbuj na zumi.pl albo pilot.pl :)
  20. hmm może spróbuj na zumi.pl albo pilot.pl :)
  21. [URL]http://img697.imageshack.us/img697/9461/dsc07592d.jpg[/URL] - to się nazywa "morda w kubeł"! :D ah, zima jest cudowna :loveu:
  22. hmm i co tam u suni? :) na razie nic nie obiecuję, muszę w wolnej chwili remament zrobić ale za jakiś czas spróbuję coś znaleźć na bazarek (ale nie jestem w stanie się określic kiedy... ściga mnie sesja i obrona ;( )
×
×
  • Create New...