Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. [quote name='erka']Magnesiątko, gdyby to od nas zależało, to ustaliłybysmy , jak komu pasuje, ale to nam wyznaczają terminy. W takim razie może Vlk pojechałaby we wtorek i piątek. Muszę jeszcze raz dzwonić do rehabilitantki, czy w czwartek dało by redę wcześniej, ale z tego, co mówiła wcześnie, to raczej nie.[/QUOTE] tak jak pisałam w pw, we wtorek też mogę. Wcześniej niż koło 18 to raczej nie (ze względu na korki na trasie moja uczelnia -> dom; dom-> katowice) Bo na uczelnię jeżdżę busem (taniej i wygodniej ;) tam nie ma gdzie parkować a przez mikołowską przejechać...)
  2. dalej wszyscy śpią ;) no to podnoszę, czekając na info (ale niedługo wybywam ;) )
  3. chyba śpicie ;) No nic, to czekam na info i jak co to pw!
  4. nooo... podobna jest ;D Pokażę chłopaka rodzinie i lubemu... niestety, wiem, że to ma małe szanse :( My mamy 4 psy i kota a od lubego po prostu rodzina nie chce psa...
  5. [URL]http://img192.imageshack.us/img192/1139/k72y.jpg[/URL] ale sobie pięknie hasa! Cud!
  6. no taki maly niedźwiad z niej był ;) stąd imię: Yrsa - niedźwiedzica ;). A do tej pory czasem niedźwiedzia przypomina ;) Idusiek: no chłopaczek piękny... ale trzeci pies w mieszkaniu? A jeszcze mnie utrzymują rodzice, razem mamy 4 duże psiska i kotka. Oj oj.. już ich parę razy namawiałam na kolejnego psa... ale dopóki mieszkam sama to może być ciężko. ale poślę go dalej :) Może się uda go "wcisnąć" komuś znajomemu, to wtedy bym im robiła zdjęcia.. a w ogóle to śliczny masz awatar :) Skąd go wytrzasnęłaś? :)
  7. w przyszłym tygodniu to z tego, co się orientuję jeśli chodzi o zaliczenia to mogłabym we wtorek i piątek... może uda się wyskubać jakś inny dzień... ale proszę o więcej szczegółów, zalatana i zajęta jestem, nie zawsze uda mi się wszystko doczytać, za co przepraszam :) Może uda się coś jeszcze wykombinować, zapytałam koleżanki, co mieszka w katowicach ale jest "niedogo" ;) poszukam kogoś jeszcze. Czy psinka jest w schronisku czy w DT? Zostawiam sobie ten wątek na wierzchu... bo często mam tak, że na kompie albo obok pracuję, to mam włączoną przeglądarkę. Ale teraz będę co jakiś czas zaglądać. W razie czego to jutro rano będę a potem po południu.
  8. czyżby dobre wieści? Me serce się raduje... :)
  9. sunia w górę :)
  10. hmm przez 10 dni nie dam rady ale w któreś dni chętnie pomogę... lepiej trochę później niż 15.. mam teraz sesję na karku i w niedalekiej przyszłości obronę pracy dlatego tak ciężko :( ale koniecznie potrzebuję pilota, bo sama nie za dobrze znam katowice ;)
  11. pienkny Bursztynek... oj tak :) Jeszcze spróbuję namówić lubego, coby rodziców ponamawiał co nieco... ale to już takie chwytanie się brzytwy :( nie poszło tyle razy...
  12. cudności pięknosci :) a jaka diagnoza? (jeśli nie doczytałam to przepraszam ;) )
  13. w górę śliczności... tralala ;D
  14. no jak pogoda do bani? Piękna jest :) ja się dziś zakochałam w iskrach tańczących na śniegu... jak słonko wyjrzało. A mrozik taki fajny, że ho ho :) A jak już się człowiek z futrami na spacerze wymrozi to w sam raz jakąś herbatkę z prądem wypic albo coś inkszego, równie grzejącego :)
  15. hm a jak często te dowozy na rehabilitację? I w jakich godzinach?
  16. A ja jak zwykle trzymam kciuki za piesy, i za Olka, i za Hero :) oby znalazły swoje szczęście
  17. czyli Herosik się jeszcze nie odnalazł? :( :( :(
  18. oj piękny piękny... :) ja chcieć piąty pies! :P no ale co zrobić... :roll:
  19. napisałam o zdjęcia ;) Znajomy niestety nie siedzi cały czas w kompie :) Dzięki wielkie, że się pojawiłaś! :)
  20. jejku jaka biedulka śliczna. Gdzie się nie obrócić tam biedy, oczy proszące o pomoc... dlaczego tak jest?
  21. ten bardziej kosmaty, jaśniejszy to pies :) potrzeba więcej zdjęć? W razie czego napiszę
  22. to ja się dowiem, który jest który ;) To po prostu informacje od znajomego, do którego pieski się przybłąkały... jak tylko mi odpisze to napiszę tutaj :)
  23. oto zdjęcia: [img]http://img211.imageshack.us/img211/236/tn05012010289.jpg[/img] [img]http://img13.imageshack.us/img13/1412/tn05012010290.jpg[/img] [img]http://img21.imageshack.us/img21/7684/tn05012010292.jpg[/img]
  24. [URL]http://img707.imageshack.us/img707/6287/dscf0803l.jpg[/URL] jaka fajna, puchata, włochata D... :D Uwielbiam wilczaste psy :)
×
×
  • Create New...