Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. na pewno się uda, ma taki cudowny pychol i piękne oczy :)
  2. hmmm wygląda na to, że mała znalazła dom! Znajomi pani mamy, która odebrała suczkę mają ją podobno wziąć dziś do domu. Podobno fajni ludzie, dwoje doktorów... suczka ma być towarzyszką i motywatorką rehabilitacji pana. Wg informacji które dostałąm są to "kumaci" ludzie, więc myślę, że ze sterylką nie będzie problemów. Po południu napiszę więcej informacji, dziękuję tym, którzy zajrzeli na wątek :)
  3. podniosę więc, szkoda, że nie mam żadnych znajomości w Radomiu... może jest jakiś bannerek? Sama chwilowo nie zrobię, nie mam programów graficznych bo mi się komp sypał.
  4. kochana Figu :) na pewno lepiej dla psinki, że nie będzie przerzucana z auta do auta, skoro ona taka strachliwa. A może na podróż by jej można kupić jakiś wyjątkowo pyszny, śmierdzący gryzak? Może by się zajęła nim. Jakieś wołowe siusiaki czy coś takiego ;) a co do transporterka to niestety nikt z moich znajomych nie dysponuje takowym :| jeśli już to wiklinowa buda dla kota z urwanymi drzwiczkami, które można ewentualnie przywiązać.
  5. eh sama zaczełam namawiać rodziców, bo jednak to oni większość wydatków ponoszą na psiska (mamy ich razem 4, dwa u mnie i dwa u nich) bo ja studiuję. Ale piąty pies nie wchodzi w rachubę póki co :( :( :( ale porozsyłałam po znajomych, żeby oni rozesłali po swoich znajomych, czy ktoś nie chce zostać Mikołajem dla tej cudnej psinki :)
  6. no i co nikt nie zagląda do małej Tirsuni? Jak się miewa dzieweczka?
  7. ok, trzymamy za słowo :) na razie zainteresowanie nią jest małe niestety. Na nieszczęście w tym okresie jests bardzo dużo psiaków w potrzebie, zatrzęsienie szczeniaków. Jeśli by znalazła dom do tej pory, to na pewno znajdziesz innego, podobnego :)
  8. a co do wizyt przedadopcyjnych to postaram się namówic kolegę, żeby namówił mamę :) i jakoś wspólnymi siłami może uda się coś zdziałać. Ja niestety mam ten problem, że uczelnia zabiera mi strasznie dużo czasu i mogę mieć problem z tym ale może kto inny :)
  9. hmm prawdę mówiąc nie mam w tym doświadczenia, mógłby mi ktoś podesłać wzór takowej umowy? Problem taki, że psiak nie jest u mnie.Myślę, że mama kolegi nie wyda psa byle komu. a wiem, że jakaś jej koleżanka wyrażała zainteresowanie, więcej szczegółów nie znam. Osoba z wątku chyba się nie odzywała jeszcze na podany numer telefonu z tego co wiem. Oby nie skończyło się tak, że mimo zainteresowanie nikt się nie odezwie :]
  10. no to doskonałe wieści :) A jak to jest z Ambuvetem? Na stronie nie widzę żadnych informacji. Co to będzie, co to będzie?
  11. wpłaciłam Kangurkowi 7zł... przykro mi, że tak mało.
  12. a jak to będzie z transportem sosnowiec -> katowice? Bo nie wiem czy rezerwować jakiś dzień i jeśli tak, to który?
  13. wyglądała na bardzo zainteresowaną w każdym razie, zeżreć nie pozwoliłam ale pewnie by to zrobiła ;D
  14. ojej a ja mam taki zawrót głowy z uczelnią i na dodatek chwilowo jestem bez programów graficznych, że nie miałam jak i kiedy zrobić maleńkiej bannerka. A tu i tak nikt nie zagląda :(
  15. pozwolę sobie wrzucić kilka zdjęc z zimy sprzed dwóch lat. Z dzisiejszej zimy zdjęc jeszcze nie ma ;) Czekamy niecierpliwie na więcej. Mniaaam! [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/SyarXVNk1vI/AAAAAAAAAB8/OnafZ2EDEQI/tn_DSC_1518.JPG[/img] Mały dręczyciel [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/SyasU6ZenfI/AAAAAAAAACM/QsBWZ_yVXL4/tn_DSC_0920.JPG[/img] Poskromienie złośnicy [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/SyasVG9dSZI/AAAAAAAAACQ/xTowHsPGGDI/tn_DSC_0912.JPG[/img] Wampiryyyy! [img]http://lh6.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/SyasVQHSdpI/AAAAAAAAACU/uroTsl34Hq0/tn_DSC_0897.JPG[/img]
  16. Z najświeższych informacji: sunia na razie ma wzrost około 24cm, budowę ma "sarenkowatą" a ogonek kręcony :)
  17. Patrzcie jak pięknie prosi o dom! [img]http://img51.imageshack.us/img51/6751/tn1028980.jpg[/img]
  18. [URL]http://img683.imageshack.us/img683/9004/dscf6860.jpg[/URL] Normalnie sobowtór mojej :D Oczywiście tylko w pewnych ujęciach ;) Bo w innych to bardziej puchaty no i ogon mu się zawija a mojej ni ;)
  19. sunia jest bardzo łagodna i przyjacielska, nad wyraz grzeczna jak na szczeniaka - nie gryzie tylko siedzi spokojnie. Jest trochę zalękniona - jak się podniesie głos czy zrobi gwałtowny ruch ale to zrozumiałe w jej przypadku. Co do tej nadzwyczajnej grzeczności to też pewnie spowodowane jest tym, że boi się być szczeniakiem. Ale powoli się oswaja chyba z myślą, że nie każdy człowiek jest zły. Straszny z niej pieszczoch i przytulak - jak raz wejdzie na kolana to już będzie tam siedzieć i siedzieć ;) i oczywiście czekać na drapańsko i głaskańsko.
  20. bajeczką to to maleństwo dopiero może zostać, jeśli los się do niej uśmiechnie...
  21. przy okazji zapraszam na wątek z mojego podpisu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175483-Katowice-MaA-a-ruda-szuczka-bita-kopana-i-gA-odzona-JuA-bezpieczna-ale-szuka-domu?p=13689688#post13689688[/URL] A wieczorem może uda mi się parę zdjęć wrzucić ;)
  22. chyba, że podam numer tego kolegi, chociaż on już nie mieszka z matką ale względnie niedaleko. Nie zawsze odbiera - pracuje a czasami po prostu zagubi komórkę ;) Jak tylko zdobędę numer jego matki to niezwłocznie podam. Artur: 697126810 Mam nadzieję też, że będę już miała więcej informacji co do usposobienia psinki, może przestała być już taka wystraszona i będzie można coś o tym powiedzieć :)
  23. numer podam później, bo nie jestem pewna do którego z członków rodziny można dzwonić :) Sunieczka jest młodziutka, to jeszcze psie dziecko. Pewności nie mam, dostałam informację to od razu wrzuciłam. Wiem tyle, że kolega też już działa wśród znajomych, czy nie znajdzie się domek.
  24. oby Muki szybko zarósł futerkiem, coby mu za zimno nie było ;)
  25. ano trzymamy, jest przecudowna. Wystarczy na nią spojrzeć i mięknie się jak plastelina. Jakby któraś z Was miała chwileczkę, to prosiłabym o pomoc w ogłaszaniu tej biednej sunieczki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175483-Katowice-MaA-a-ruda-szuczka-bita-kopana-i-gA-odzona-JuA-bezpieczna-ale-szuka-domu[/URL]
×
×
  • Create New...