-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
łabęęęędzie! [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UPAXJB22I/AAAAAAAAAF8/1sq6JIG0DEQ/s720/tn_DSC_0642.JPG[/img] sus [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UPAy9cxrI/AAAAAAAAAGA/km30YONBTYo/s720/tn_DSC_0648.JPG[/img] a tu cie mam... :P [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UPBTw6RpI/AAAAAAAAAGE/b7nN3Fx3gvE/s720/tn_DSC_0649.JPG[/img] wilcza poza ;) [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UPB4DnDJI/AAAAAAAAAGI/qvEo7qGYK1g/s720/tn_DSC_0653.JPG[/img] ninja dog attacks! [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UPC1_fvvI/AAAAAAAAAGU/dKbLPK7idRA/s512/tn_DSC_0692b.jpg[/img]
-
no to fotki z wczorajszego dłuuugiego spaceru nad jeziorko itp :) dwa głupole: [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UO-a7VbxI/AAAAAAAAAFo/VJP79Sr-ZCE/s720/tn_DSC_0614.JPG[/img] alem się schowała! [img]http://lh6.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UO-mE-yKI/AAAAAAAAAFs/H3NHV8xJLYA/s720/tn_DSC_0623.JPG[/img] namierzona: [img]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UO_MaWdkI/AAAAAAAAAFw/MbLBG91WXiQ/s720/tn_DSC_0624.JPG[/img] niuch niuch [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UO_l57EVI/AAAAAAAAAF0/P9HEI8cIOf4/s720/tn_DSC_0628.JPG[/img] cio tam masz? [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S0UPAITleSI/AAAAAAAAAF4/NuQ0x64y6gc/s720/tn_DSC_0629.JPG[/img]
-
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
Vlk replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Świetny piesek :) Miło, że mu się poprawiło, bo ta morda w jeziorku (pierwsze zdjęcia) tak pięknie uśmiechnięta. -
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Vlk replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
no niestety na polskich wsiach w dalszym ciągu pokutuje pogląd, że pies to sprzęt. Wiadomo, że są chlubne wyjątki. Ale niestety w większości to ta szara rzeczywistość się potwierdza. Jak pies nie taki, jak ma być albo przestał pasować, to łopatą w łeb i do piachu. Spotkałam się z takim zjawiskiem nawet wśród rodzin niby to lubiących zwierzęta. Albo szkoda im na weterynarza, bo pies, to tylko pies. Itp, itd. A z doborem psa to i też różnie bywa, a nuż jakiś burak będzie chciał wilczkowatego? :P A bo np dzieciom się spodoba albo coś? -
[quote name='ames']cudne te Twoje futra:) Tesia,mimo swojego wieku,jest przecudowna i nie wygląda na 14 lat!!! a Yrsa- cudny psiak:)a z którego psa sądzisz,że ma więcej z charakteru?ona to mi na malamuciego bardziej szaleńca wygląda:) dziękuję za życzenia.dla Was także pięknych,spokojnych Świąt![/QUOTE] To prawda, Tesia prezentuje się wyjątkowo ładnie jak na swój wiek, a w Sylwestra zaczął jej się 15ty rok życia ;) Więc Tesia przyszła na świat z hukiem i fajerwerkami :D A Yrsa... Yrsa faktycznie jest szalona. Nawet bardzo, może nie jak malamut ale jak dwa malamuty :D I ciągnąć lubi, pobiegać. Zanurkować w zaspie, wytarzać się w śniegu. A jak nie ma zimy (którą uwielbia, tak jak ja) to błoto i kałuże, jeziora i piasek też są ndobre do tarzania, chlapania i wbiegania :D No i lubi sobie zapolować. Już mi raz kurę przyniosła :P
-
też się zastanawiam właśnie nad tą karmą... moje jadły dłuugo wolfsbluta ale teraz trochę mało pieniędzy mamy i jedzą husse... Chociaż tak na dobrą sprawę whitewolf nie jest wiele tańszy ale zawsze coś ;). A szukam czegoś z rybą bo mają po tym najlepszą sierść (a przynajmniej taką miały po wolfblucie z rybką)
-
ale każdy musi mieć jakieś hobby ;) O to mi chodziło. A że moje się łączy z "profesją".... to tym gorzej dla mnie :D Powodzenia więc z wierszykiem! Oby Tirsa na jego skrzydłach do domu poleciała ;)
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Vlk replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
no pewnie, że sio do domu :D Kto to widział... eh czemuż nie można mieć wielkiego stada psów, czemu szczepienia i żarcie są takie drogie, czemu upierdliwość sąsiedzka jest wprost proporcjonalna do ilości psów... ach czemu, czemu, czemu?! Inaczej to zamiast dwóch (a razem z rodzicami mamy cztery) miałabym już pewnie z 4 psy u siebie a rodzicom też bym dołożyła :P A Nikuś taki piękny, za serce chwyta -
noo wiem doskonale jak to z weną bywa ;) Niestety moja "profesja" dotyczy plastycznych rzeczy :P Przesyłam dobre fluidy dla Tirsuni :)
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Vlk replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
no i przez kłótnie i nieporozumienia biedne maleństwo nie ma się gdzie podziać... trzeba pamiętać, że tu chodzi tylko o dobro tych stworzonek... a nie jakieś tam inne... dlatego nie ma sensu się kłócić ani urażać tym i owym, bo każdemu chyba chodzi o to samo?? -
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Vlk replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
a gdybyście pozbierały deklaracje i do hoteliku, jeśli nie znajdzie się tymczas? Schronisko to będzie zabójcze dla tej suni w takim stanie. -
noo jakie zimowe fajne foty ;) Ja dziś byłam się naśnieżyć, słoneczko niestety nie dopisało ale za to śnieżek jak najbardziej :D. Mam nadzieję, że taka piękna zima długo potrwa :)
-
dostałam informację, że dr Gierek, który przyjmuje w Katowicach jest specjalistą ortopedą psim, dużo ludzi ze Śląska i spoza przyjeżdża do niego Oto namiar: 40-514 Katowice, Ceglana 67 śląskie Tel.: (32) 7574747
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Vlk replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
tu się nie ma co zastanawiać tylko stworzyć pięknej psince szansę na normalne życie! :) Oby jej się jak najlepiej działo! -
św. Mikołaju dziękuję!!!! Mam najcudowniejszy domek!!!!
Vlk replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
no to super :) Bajka w nowy rok już startuje w nowe życie :) A jak z imieniem? Zostanie Bajką? ;) -
w górę mała! Wiem, że gdzieś na dolnym śląsku jest też dobry specjalista od psich oczu (mój wujek z jagdterierem swoim tam jeździł). Zawsze przed takim radykalnym krokiem jak amputacja warto się skonsultować także z innym specjalistą. To super, że jedno oczko daje się jakoś leczyć! Może i z drugim się uda?
-
a Yrsa ma teraz dwie czipki :P jedną naturalną a drugą wszczepioną na karku ;) Ale narobiła paniki, dobrze, że miałam dzielnego pomocnika bo sama bym jej nie utrzymała :D A jutro mam nadzieję, że porobię śniegowe zdjęcia :multi: wróciłam z włóczęg świątecznych itp ;) a śnieg dopiero teraz zaczął padać, jak człek w domu i na zajęcia musi.
-
Azyl Cichy Kąt_POMOCY-SYTUACJA KRYTYCZNA,grozi nam LIKWIDACJA!!
Vlk replied to Ana_Zbyska's topic in Już w nowym domu
jak tam sytuacja Cichego? Coś się zmieniło? Jeśli tak, to oby na lepsze :) -
Wam wszystkim też życzę szczęśliwego Nowego :) I wszystkim futrom! I Waszym i tym, które nikogo nie mają!
-
dla wesołego psiaka chyba lepiej wesoły wierszyk ;) ale taki z małą łezką w kąciku, żeby sobie ludzie nie myśleli, że to beztroska radość, tylko załapali tę nutkę goryczy.
-
mamuty dwa:senior Kowu,Inana młodzianka,coctail mix Natka,okot Sliver i uszaty Król
Vlk replied to ames's topic in Foto Blogi
[URL]http://lh6.ggpht.com/_pZ5PCV7dIdE/Sy4IRKpTw_I/AAAAAAAAAxw/GcXgfBXHp0w/IMG_1423.jpg[/URL] hehe nie ma to jak pozowańsko. Fajne zdjęcia, zimowe uwielbiam :D A psiaczki też przecudne. Ja też mam dwa, jedna ma 2,5 roku a druga 14 ;) też lubi pobiegać i obie czasem bawią się jak szczeniaki. A póki co to życzę wszystkiego najpiękniejszego i dużo zdrówka, coby mieć na zabawy z piesami i nie tylko ;) -
Wesołych także :) A sunieczce kochanego, odpowiedzialnego domku. :)
-
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Vlk replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
gwiazdkowe marzenia się spełniają, więc i Amik niech intensywnie marzy :) -
św. Mikołaju dziękuję!!!! Mam najcudowniejszy domek!!!!
Vlk replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
pod taką choiną to i dwa domki by się znalazły :) Bajeczko najlepszego życzę :) -
no gwiazdeczko, podobno wypowiedziane dziś życzenia się spełniają ;) Więc życzę Ci jak najszybciej dobrego domku :)