-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
w góre piesku!
-
a zdarza mi się, nawet dość często z moimi potworkami :) ostatnio co prawda się tam rzadziej zapędzam (sesja) ale teraz powoli zaczyna mi się luzować... później obrona ale to już nie będzie tak krótkoterminowe napięcie tylko luźniej ;)
-
i znów do góry, z rana.
-
w górę pięknoto :)
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Vlk replied to Tola's topic in Już w nowym domu
w górę piękny -
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
Vlk replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
ojeoj taka pięknisia... a w schronisku. No jak to możliwe? Prosimy o informację o naszej śliczności! -
w górę bursztynowy chłopie, podnieść Cię tylko mogę, bo pieniędzy u mnie ni hu hu... dzisiaj to nawet nie miałam za co sobie bułki kupić pędząc na zajęcia :P
-
TIARA Husqvarna- trójłapek-kanapowiec- potrzebna pomoc i stały domek !!
Vlk replied to sunshine's topic in Już w nowym domu
no to w górę kulo futra :) -
w górę! trochę podeślę innym...w miarę możliwości
-
nie, nie zdecydowałam się. Na razie jedziemy na Husse... psom smakuje i wyglądają nieźle. Co prawda nie jest to tak spektakularny efekt jak przy Wolfblut ale nie ma na co narzekać ;) Husse nie jest drogi a to jest chwilowo bardzo ważne dla nas, bo nie bardzo jest kasa, żeby szaleć z drogimi karmami ;) A Whitewolf jednak tani nie jest. Z Yrsa trenuje i też nie ma na co narzekać, kondycję ma super i wagę jak powinna (Tak na oko ;) )
-
zapisuję się tu.. na późnieja a teraz idę poprawiać rzeczy na jutro ;)
-
ooo opuszczają schron? Czyli idą do dt? Na razie zapisuję, masakrycznie mało czasu mam...
-
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
Vlk replied to Goś's topic in Już w nowym domu
cudne są te zdjęcia z zimowego spaceru. A Szakal idealny wilczak jest ;) -
Sochaczew - Wstrząsająca historia małej LULU - SZCZĘŚLIWIE ZAKOŃCZONA
Vlk replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img63.imageshack.us/img63/1254/lulu2d.jpg[/URL] jak to miło oglądać takie zdjęcia :) Dziewczyny, brawo! Psinka jest cudna. I co za radość na pycholku -
zimę uwielbiam dla klimatu, śniegu, mrozu... śniegu, mrozu...yyy. No i psy są wtedy czyściutkie i mrozem pachnące, cudo :) A nie jakieś mokre, woniejące przysłowiowym, mokrym psem, zabłocone kłaki, które pchają się do łóżka...
-
jeśli chodzi o sprawdzanie ciał, to może być problem. Mam kolegę, który pracuje jako ochroniarz na wysypisku i kiedyś się przewinął taki problem w rozmowie, mówił, że jak tam zbierają ciała zwierząt, to nikt potem nie będzie grzebał w tych workach, bo czasami to są ciała zeskrobane z drogi... więc to źródło niekoniecznie musi być miarodajne, chyba, że ktoś po prostu skojarzy danego psa... z Aniołem mógłby być ten problem, że ktoś uznał, że te wszystkie skórne zmiany to mogłyby być rany po wypadku albo coś.. Ale Anioł wygląda na psa, który od dawna jest bezdomny, więc myślę, że umie sobie dać radę mimo złego stanu zdrowia. I trzymam kciuki za to. A może on się kieruje w stronę Szydłowca? W końcu tam długo był, może tam go ktoś porzucił? I on jednak tam idzie, skoro to było ostatnie miejsce będące jego "domem"? A jakim cudem on zwiał z kliniki?
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Vlk replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no niestety ja nie wiem o tej sytuacji, nie mam czasu doczytywać wszystkich postów tutaj (sesja, studia, obrona), więc czytam tylko kilka ostatnich. Pomysł z obcą osobą jest dobry, może ktoś z Was ma jakąś miłą ciocię, wujka albo kogoś innego, kto po namowach spróbuje wyszukać psiaka o charakterystycznych plamkach na klacie ;) jeśli jest tak, jak mówicie to może celowo mówią, że psa nie pamiętają... i nie wiedzą gdzie jest? A on, schowany i nie da się go zauważyć