Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. a to, że teraz jej się gorzej chodzi to nie jest kwestia mroziska srogiego?
  2. [quote name='bianka0'] Funiu, Tolu, może któryś z tych klawiszy wziąłby flaszkę jakby mu po cichu podać, żeby przeszukać samemu schron ze zdjęciem Selengi ?[/QUOTE] tak, pół litra zawsze zwiększa życzliwość pracowników tego rodzaju ;)
  3. a może to Hero bronił innego psinki? Skoro taki bohaterski... cały czas wyglądam nowych wieści i liczę, że psinek się znalazł. A tu na razie nie udaje się, bu :(
  4. ano piękny Bursztynek :) a na śniegu jak się ładnie komponuje!
  5. nooo na pewno gdzieś jest, ja molestuję kogo się da... ale no cóż... jak katarynka... "nie mogę" albo "rodzina nie chce"
  6. Też się witam ;) ja tam wolę "boazerię" niż "parapet" ;) Narty mają klimat. No i w sumie zostały wynalezione dość dawno... ;) Chciałabym biegowe sobie kupić i mojego szarego szaleńca przyuczyć. Jeśli mnie zabije na pierwszym zakręcie to cóż... będę nartobiegać bez niej ;) A w jakich cenach są noclegi w owej Bani? Szukam fajnego, nie za drogiego miejsca w górkach, gdzie można z piesem jechać ;) Chciałam się ciut zimą nacieszyć.. o ile sesja pozwoli
  7. hehe skąd my to znamy ;) Jak tam Tirsuniu, skacz po domek
  8. do góry psinko! niech wszyscy zobaczą, że potrzebujesz pomocy!
  9. Magnesiatko ja nic nie wiem, mówię tylko, że w razie czego, nie mam czasu doczytywać wątku bo mnie uczelnia goni
  10. zabiegi przeszła dzielnie, troszkę zestresowana, bo co dzień to inna osoba ale i tak mi kładła łepek na ręce i jęzorem je ogrzała ;) dostała nosidełko i gumki na łapki. A ja prawie się rozbiłam z nerwów pędząc po nią :P prawdą świętą jest to, że jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.
  11. no to jadę na uczelnię a potem po Albinkę :) Here I comeee psinko. W górę
  12. jak naprawdę nie będzie innej opcji, to spróbuję poprzekładać co się da ze środy... ale oby się udało :)
  13. jak co to dam znać ;) czyli jest wakat na jutrzejszy dzień? Mam nadzieję, że Mona_ będzie mogła, jak nie to proszę o smsa (jakbym akurat nie była przy kompie) to wtedy spróbuję tę koleżankę z uczelni "zatrudnić" bo ja jutro raczej nie mogę
  14. Nikita89: cały czas walczę... też mi już uszami wychodzi a jeszcze się nie zaczęła ;) No cóż... na uczelniach artystycznych tak bywa, że wykładowcy w ostatniej chwili zmieniają zdanie i mówią coś zupełnie odwrotnego albo żądają poprawek na ostatnią chwilę a potem, żeby człowiek to zdążył wydrukować, dać introligatorowi i przynieść w ząbkach na egzamin ;) Doglov: co do prania psów w śniegu... Yrsa sama chętnie się tak pierze ;) czasami tak intensywnie, że tylko słyszę jak puka makówką o zmarznięty śnieg ;) QQk: ano, zadowolona jak cholera :D Ona tak kocha... właśnie na śniegu najchętniej wykonuje polecenie "kulej się" ;) No i ewentualnie na świeżej, bardzo pachnącej trawie. Czasami ;)
  15. czemu tych bied jest tyle :( :( :( na razie zapisuję tylko... zdrowiej suńko! Znaleźli się w końcu dobrzy ludzie dla Ciebie...
  16. na pewno będzie dobrze :) czyli jutro o 18 jestem po suńkę i jedziemy się masować ;) jeśli przekręciłam z godziną to przepraszam, jestem zakręcona jak słoik gwoździ, zwłaszcza ostatnio (sesja źle działa na mózg) ;)
  17. witanko, witanko ;) U nas, jak to u nas ;) ja walczę z sesją i zaliczeniami, oprócz tego mrozimy tyłki i naśnieżamy się ile wlezie ;) z serii: Śnieżne nosy [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S11kLp8vq1I/AAAAAAAAAfE/WA5A4oR49y8/tn_DSC_0828.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S1NyuwYgTRI/AAAAAAAAAdA/4qQG0HTwndA/tn_DSC_0775.JPG[/img] czyszczenie dywanów ;) [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S11kKwNq1uI/AAAAAAAAAe8/qzyycmoDqvY/tn_DSC_0684.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S11kKk2v02I/AAAAAAAAAe4/Tn_O6Tj1S-g/tn_DSC_0787.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/S11kLfeqT9I/AAAAAAAAAfA/L7xoWrFEWjo/tn_DSC_0816.JPG[/img]
  18. tym razem Yrsa i Tesia zapraszają na bazarek dla Fliperków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178324-OBRAZY-grafika-tusz-i-ekolina-na-Flipery-do-31-01-09-godz-23-59&page=1[/URL] Bannerka podlinkowanego jeszcze nie ma, mam tylko obrazek ;)
  19. jeszcze namówiłam koleżankę z uczelni... mogłaby zawieźć Psinkę w jakiś dzień... nie wiem dokładnie w które dni może, ona sama też nie :) No bo z uczelnią różnie bywa...
  20. jak pada i zimno to takie psy tym bardziej lubią poszaleć na dworze ;) A jak pół metra śniegu i -20... :) poezja! Tayga: czyli psica znajomych została u Ciebie? A Nero przecudnej urody... poślę go dalej...
  21. prosiłam o więcej zdjęć ale jak dotąd nic nie dosstałam :( :( :(
  22. by się już przestało dublować...
  23. w górę pięknisiu! Że też ja nie mogę go wziąć... dopóki nie zarabiam za bardzo i sama mieszkam to ... eh :( trzeci u mnie wielkipies... no chcieć bym chciała ;) ale niemożliwe.
  24. no i dopóki nie bardzo zarabiam... ;) Bo kolejny duży pies to kolejne duże koszty :( strasznie mi szkoda, bo przecudny ten psinek... eh...
×
×
  • Create New...