Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. w górę Albinuś! Ja czekam na to, co wyżebrałam od innych i już razem wpłacę dla Albinki :)
  2. ojej a moje kciuki to chyba zaraz odpadną od tego trzymania, bo trzymam i trzymam od dawna
  3. też trzymam kciuki :) a jakby to było z jej operacją? Rodzinka by finansowała czy zbiórka ogólnonarodowa? A jak się suńce chodzi? Jeśli chodzi o lekarza to można spróbować poszukać innych, dobrych ortopedów jakby było trzeba, mam namiar na jednego, podobno baardzo dobrego na Śląsku, w Katowicach.
  4. czemu Violetto? ;) On jest ładny... :)
  5. lepsza zamrożona rybka niż taka już... khem, w formie koktajlu ;)
  6. oby nie za bardzo podtuczone, bo za takie handlarz da.... I ja coś wpłacę, grosik mały. Wolę dopłacić parę zł w przelewie niż płacić poczcie za wysyłkę.
  7. do góry sunieczko, oby Ci się udało jak najprędzej z transportem
  8. świetne macie te śniegowe wariaty :) Super zdjęcia. A nie ma nic piękniejszego, niż uśmiechnięte psie mordy wystające z śniegu :)
  9. ja niestety nie mogę dać deklaracji stałej ani jakiejś wysokiej... co jakiś czas będę próbowała pamiętać, żeby psince wpłacić :) Info dostałam od lilk_i ;) Poproszę numer konta na PW, wpłacę jakiś grosik za parę dni...
  10. Smajl miał najlepszych przyjaciół w potrzebie... także w tej ostatniej, nie przeszedł sam za Tęczowy Most. Przeprowadziły go wspaniałe osoby - przyjaciele zwierząt. Teraz pewnie siedzi tam i spogląda na Ciebie zuzliku, machając ogonem. Już go nie boli. Ale co z tego, gdy tak bardzo go brak i smutek ciągle dusi. Trzymajcie się wszyscy, mnie ta wiadomość też bardzo zasmuciła... a tak niedawno ten uśmiechnięty pycholek... jeszcze miesiąc temu licytowałam na bazarku dla niego. A teraz jego już nie ma :( Biegaj radośnie, tam, w psim niebie.
  11. ojej jak cudownie :) Super! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Kangurku :)
  12. oo bardzo się cieszę, że domki już są :) Dawno nie zaglądałam do rozbójników
  13. hm ale ta plamka jest inaczej położona niż na pierwszych zdjęciach Hero... i nie widać zaczątków tej większej. Oczyywiście zdjęcia robione w ten sposób mogą być mylące, więc trzeba by było go obejrzeć dokładnie. Bo tak z grubsza wydaje się podobny... no nic, oby ktoś miał jak go zobaczyć z bliska i porozmawiać z tym rozsądniejszym pracownikiem :)
  14. dziewcynka jest slodziutka jak ciacho z kremem :) I slodziutko wyszla na tych obrazkach :)
  15. trzymamy, trzymamy!
  16. ojej jak cudownie! Trzymam kciuki za adopcje :) Kameo jak wszystko się uda, to podzielisz się czasem jakimś zdjęciem? :)
  17. oo.. to czekamy na informacje z niecierpiwością :) Oj Niko, oby to był fajny domek :)
  18. i dalej nic, szkoda wielka :(
  19. w górę Ty piękny, futrzaty sobowtórze ;)
  20. jejku jakie wspaniałe psiątko! I ktoś ją chciał.... utłukłabym gnoja...:mad::mad::mad: Dobrze, że ma się teraz lepiej! Świetne zdjęcia a te w obróżce pożyczonej to już w ogole do rozkochania tylko :loveu: Na razie zapisuję, potem może uda mi się powgłębiać czy coś podać dalej (sesja)
  21. czyli dalej nic nie wiadomo? :( a tak by człek chciał zobaczyć, że psince dobrze...
  22. taaak, sesja zawsze ludziom bruździ... też z nią walczę :| no nic, trzymam kciuki za zdanie :) I za Belgiunię! Taka piękna, piękna psinka.
  23. Yogi czyli tytułowy Ogonek? Ze zdjęć wynika, że to piękny chłopaczek jest :)
  24. wiem, że fajny... sama bym go dziko chciała. :( Faktycznie razem z moją by piknie wyglądały ciagnąc sanki czy cuś.. eh marzenie. Jeszcze staram się lubego jakoś zgnębić, żeby rodziców pognębił. Ale oni są twardzi, jak przyniósł szczeniaka, który musiał zniknąć ze swojego domu bo mu groziło utopienie, to kazali mu wywieźć i znaleźć dom w ciągu tygodnia a inaczej dadzą... ciotce. Czyli na psa może nie tyle niekochanego czy cuś ale na pewno karmionego resztkami, ziemniorami, słodyczami i bez ruchu... eh.. no katarynkuję :) Moim też katarynkuję chociaż to raczej dla zasady, bo nie jest łatwo cztery duże mordy utrzymać a co dopiero pięć... zobaczymy co będzie w przyszłości. A ja nie wiem czy podołałabym 3 psom samotnie... ze studiami zajmującymi dużo czasu nieraz itp... alem się rozpisała, tak sobie gdybam i marzę. A psiaczek, piękny sobowtórek niech leci w górę.
  25. chociaż tyle, że w pobliżu schronu i trafił się ktoś, k to o nie zadbał. Inaczej... nawet lepiej nie myśleć. Suczyny piękne w górę...
×
×
  • Create New...