-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
ojej a moje kciuki to chyba zaraz odpadną od tego trzymania, bo trzymam i trzymam od dawna
-
Zaniedbana wyciągnięta ze schronu Klara grzeje pupkę w domku :))))
Vlk replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
też trzymam kciuki :) a jakby to było z jej operacją? Rodzinka by finansowała czy zbiórka ogólnonarodowa? A jak się suńce chodzi? Jeśli chodzi o lekarza to można spróbować poszukać innych, dobrych ortopedów jakby było trzeba, mam namiar na jednego, podobno baardzo dobrego na Śląsku, w Katowicach. -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
czemu Violetto? ;) On jest ładny... :) -
lepsza zamrożona rybka niż taka już... khem, w formie koktajlu ;)
-
oby nie za bardzo podtuczone, bo za takie handlarz da.... I ja coś wpłacę, grosik mały. Wolę dopłacić parę zł w przelewie niż płacić poczcie za wysyłkę.
-
do góry sunieczko, oby Ci się udało jak najprędzej z transportem
-
świetne macie te śniegowe wariaty :) Super zdjęcia. A nie ma nic piękniejszego, niż uśmiechnięte psie mordy wystające z śniegu :)
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Vlk replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja niestety nie mogę dać deklaracji stałej ani jakiejś wysokiej... co jakiś czas będę próbowała pamiętać, żeby psince wpłacić :) Info dostałam od lilk_i ;) Poproszę numer konta na PW, wpłacę jakiś grosik za parę dni... -
Smajl miał najlepszych przyjaciół w potrzebie... także w tej ostatniej, nie przeszedł sam za Tęczowy Most. Przeprowadziły go wspaniałe osoby - przyjaciele zwierząt. Teraz pewnie siedzi tam i spogląda na Ciebie zuzliku, machając ogonem. Już go nie boli. Ale co z tego, gdy tak bardzo go brak i smutek ciągle dusi. Trzymajcie się wszyscy, mnie ta wiadomość też bardzo zasmuciła... a tak niedawno ten uśmiechnięty pycholek... jeszcze miesiąc temu licytowałam na bazarku dla niego. A teraz jego już nie ma :( Biegaj radośnie, tam, w psim niebie.
-
ojej jak cudownie :) Super! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Kangurku :)
-
oo bardzo się cieszę, że domki już są :) Dawno nie zaglądałam do rozbójników
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Vlk replied to Tola's topic in Już w nowym domu
hm ale ta plamka jest inaczej położona niż na pierwszych zdjęciach Hero... i nie widać zaczątków tej większej. Oczyywiście zdjęcia robione w ten sposób mogą być mylące, więc trzeba by było go obejrzeć dokładnie. Bo tak z grubsza wydaje się podobny... no nic, oby ktoś miał jak go zobaczyć z bliska i porozmawiać z tym rozsądniejszym pracownikiem :) -
dziewcynka jest slodziutka jak ciacho z kremem :) I slodziutko wyszla na tych obrazkach :)
-
trzymamy, trzymamy!
-
Fruzia ma domek ma cudowny domek !! Dług spłacony !! Dziękujemy !!!
Vlk replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
ojej jak cudownie! Trzymam kciuki za adopcje :) Kameo jak wszystko się uda, to podzielisz się czasem jakimś zdjęciem? :) -
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
Vlk replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
oo.. to czekamy na informacje z niecierpiwością :) Oj Niko, oby to był fajny domek :) -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
Vlk replied to Tola's topic in Już w nowym domu
i dalej nic, szkoda wielka :( -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
w górę Ty piękny, futrzaty sobowtórze ;) -
jejku jakie wspaniałe psiątko! I ktoś ją chciał.... utłukłabym gnoja...:mad::mad::mad: Dobrze, że ma się teraz lepiej! Świetne zdjęcia a te w obróżce pożyczonej to już w ogole do rozkochania tylko :loveu: Na razie zapisuję, potem może uda mi się powgłębiać czy coś podać dalej (sesja)
-
Zmasakrowany szczeniak!! DRASTYCZNE!! ... Ma dom
Vlk replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
czyli dalej nic nie wiadomo? :( a tak by człek chciał zobaczyć, że psince dobrze... -
Belgia-jej uroda zniewala.Sunia ma dom.
Vlk replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
taaak, sesja zawsze ludziom bruździ... też z nią walczę :| no nic, trzymam kciuki za zdanie :) I za Belgiunię! Taka piękna, piękna psinka. -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Vlk replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Yogi czyli tytułowy Ogonek? Ze zdjęć wynika, że to piękny chłopaczek jest :) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
wiem, że fajny... sama bym go dziko chciała. :( Faktycznie razem z moją by piknie wyglądały ciagnąc sanki czy cuś.. eh marzenie. Jeszcze staram się lubego jakoś zgnębić, żeby rodziców pognębił. Ale oni są twardzi, jak przyniósł szczeniaka, który musiał zniknąć ze swojego domu bo mu groziło utopienie, to kazali mu wywieźć i znaleźć dom w ciągu tygodnia a inaczej dadzą... ciotce. Czyli na psa może nie tyle niekochanego czy cuś ale na pewno karmionego resztkami, ziemniorami, słodyczami i bez ruchu... eh.. no katarynkuję :) Moim też katarynkuję chociaż to raczej dla zasady, bo nie jest łatwo cztery duże mordy utrzymać a co dopiero pięć... zobaczymy co będzie w przyszłości. A ja nie wiem czy podołałabym 3 psom samotnie... ze studiami zajmującymi dużo czasu nieraz itp... alem się rozpisała, tak sobie gdybam i marzę. A psiaczek, piękny sobowtórek niech leci w górę. -
chociaż tyle, że w pobliżu schronu i trafił się ktoś, k to o nie zadbał. Inaczej... nawet lepiej nie myśleć. Suczyny piękne w górę...