-
Posts
2998 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vlk
-
Kolejne huskie nieszczęście... znaleziony z ciężkim łańcuchem u szyi, jest problem z DT. Nie ma co z nim zrobić!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188550-NieMa-POMYS%C5%81U-NIE-mam-Si%C5%82y-WYCIE%C5%83CZONY-HUSKY-z-krowim-%C5%82a%C5%84cuchem-przy-szyi-KTOS-ZAJRZY[/URL] [URL="http://img594.imageshack.us/img594/3140/dsc00740c.jpg"][img]http://img594.imageshack.us/img594/3140/dsc00740c.jpg[/img][/URL]
-
Piękny biszkoptowy pies - PILNIE pomocy w OGŁASZANIU - czas się kończy :(
Vlk replied to Delph's topic in Już w nowym domu
biszkopcik do góry! jak tam sytuacja? -
A może by go nazwać... Loki? Jak nordycki bóg-spryciarz, bo oszukał swój los?
-
Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!
Vlk replied to majuska's topic in Już w nowym domu
bidulko, w górę, zbieraj na zdrówko -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
też tak mam :D -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Vlk replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a już przez moment myślałam, że Jasper do ds pojechał, a tu ino hotel. Ale i tyle dobrego :) Nie daj się piesku. -
Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM
Vlk replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
jeeej ale cudna zmiana :) no nie mogę się nadziwić -
Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!
Vlk replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Czarliś w górę :) -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
a co więcej wiadomo o jego charakterze? Jak z psami czy sukami? Kotami? Dominujący jest? -
no to na dobranoc :)
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TCu-wyA61bI/AAAAAAAABFE/jJZtMtfp7OE/tn_DSC_0070.JPG[/IMG]
-
ano... teraz wszystkie psiska smutne jakieś. A jak przyjechała pani weterynarz to nie chciały wyjść na dwór, za nic. A chcieli rodzice pokazać stadko właśnie wetce. A to ona, Sara we własnej, psiej osobie :) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TCu-xGCakYI/AAAAAAAABFI/Myt1sqRG-kk/tn_DSC_0367.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TCu-xCbj5_I/AAAAAAAABFM/IAc__hkSmkI/tn_DSC_0408.JPG[/IMG] Sara zaskoczyła nas wszystkich, bo prawie 3 lata temu wzięliśmy Astę, owczarzycę już z hodowli, myśleliśmy że Sara już nie tak długo. A ona jeszcze Astę uczyła, Yrsę trochę też momentami i jeszcze długo w dobrej formie sobie żyła :) Nawet nieźle chodziła choć czasami oczywiście były problemy. Bidula za młodu przyszła do nas zaniedbana, chora na nosówkę, potem wyszedł nużeniec a potem okazało się, że ma dysplazję. A i tak chodziła, do niedawna jeszcze truchtała. A teraz pewnie biega sobie rączo jak źrebię :)
-
no też dostałam linka więc podnoszę :)
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Vlk replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
no jak widzę szaleństwo psowe pełną gębą :D moje to ostatnimi czasy głównie na kafelkach leżą, czasem tylko się pobawią, zwłaszcza jak wywiozę w bardziej upsione miejsce :D -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Omen for the win, jak to się mawia na niektórych portalach internetowych :P -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
Vlk replied to terra's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia już są, mam nadzieję, że uda mi się dostać do nich linki, bo wyszukiwanie Kiryska po kolei na wszystkich portalach byłoby w mojej zabieganej sytuacji dość uciążliwe :) -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
Vlk replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
jak tam postępy zdrowotne i szkoleniowe? :)- 563 replies
-
doberek :) ja teraz w rozjazdach często a na dodatek szykuję się do wyjazdu do Skandynawii. Niestety w tym roku Yrsiak nie może jeszcze ze mną jechać, w przyszłym mam nadzieję nazbierać na badanie krwi niezbędne w krajach skandynawskich ;) niestety drogie ustrojstwo. No a teraz niestety mamy już trzy psy, bo najstarsza suka, 17 letnia, duża owczarzyca wczoraj odeszła na niebiańskie łąki. Swoje przeżyła i z małą pomocą zasnęła na trawie. Wkleję jej zdjęcie jak znajdę, dla uczczenia. W końcu to dzięki niej mam Tesię
-
jak tam sunia? Trzyma się?
-
teraz zmieniamy z lubym namiot na bardziej stabilny, ze stelażem, więc będzie mogła być do niego przywiązana w środku :P może to się sprawdzi. mam nadzieję :) wtedy w takich sytuacjach będzie zostawać w bezpiecznym namiocie, z dala od wzroku intruzów :D
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Vlk replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
dzisiaj na pewno będzie ten lepszy dzień! :) Omen jak tam? A wetki coś mówiły o nim, co mu może być?