Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. ten chlopaczek to ma pecha, piękny taki jeden no...
  2. ehh tyle psiego nieszczęścia... piękne oczy ma malutka. Gdyby tak wygrać w totka... Wpadnę czasem podnieść, odwiedzić, na koncie hula wiatr
  3. śliczna Wega :) Bruno też tak będzie! Bruno do góry!
  4. echh... świat jest paskudny. Wiadomo może coś o zdrowiu Norel? Sunia fajna, spróbuję znaleźć czas i popodrzucać chociaż
  5. [url]http://img716.imageshack.us/img716/6927/pict0001lm.jpg[/url] takie stworzonko u mnie w domu bardzo szybko skończyłoby jako atrakcyjny (bo uciekający) obiad. Niestety, Yrsa lubi polować i nie zamierza przestać. Ostatnio bardzo zachciało jej się owieczek w górach... ajajaj. :)
  6. aale szaleństwa :) Zdrówka psiakom, zwłaszcza temu, którego mają na stół brać
  7. no i jak ze zdjęciami Jazzy? :mad::mad::mad: :razz:
  8. naprawdę pięknie :) zaglądam tu czasem, bo Belgia jest tak cudnej urody, że nie da się o niej zapomnieć :)
  9. a jak tam się miewa sunieczka? Wiadomo coś? :) A są jakieś wieści, jeśli idzie o postępowanie sądowe?
  10. [quote name='Baski_Kropka'] Ciotki czemu faceci są tacy beznadziejni :(?? Oni to potrafią tyle przykrości narobić...i jeszcze głupki niczego nei rozumieją i oczywiście wina jest po naszej stronie oni nie zawinili przecież są tak strasznie zajęcie...ahh normalnie... Kocham te psy moje one zawsze chcą zemną spędzić czas...:([/QUOTE] hehe, też czasem mam takie myśli ;) Pies zawsze przytuli, zawsze ma czas i zawsze zrozumie. Bo to aż pies. A człowiek to tylko człowiek ;) Nie żebym jakoś bardzo nie lubiła ludzi :P A co do sterylki to ja bym musiała się za to wziąć ale strasznie się boję, popytam właśnie o tę metodę małego cięcia. Aha czy po tym małym cięciu też jest duża szansa na posikiwanie? Tesia moja była późno sterylizowana (ropomacicze) i teraz musi brać drogie leki na posikiwanie :/ inaczej jest w stanie pół domu mi zasikać, łózko itp bo leży i z niej cieknie, a ona o tym nie wie nawet.
  11. hmm a wiadomo może, kto doprowadził koteczkę do tego stanu? Ta sunia, o której pisałam chyba na pierwszej stronie wyzdrowiała, a jej oprawca miał założoną sprawę w sądzie. Z tego co pamiętam to nawet go na coś skazali - jakieś grzywny czy cos, jak na nasze warunki i tak dali mu sporo
  12. [URL]http://i38.tinypic.com/4raiqu.jpg[/URL] toć to jakiś kangur, nie pies ;) Limonka: my też trochę spróbowałyśmy z Yrsą agility ;) na pikniku agility w Będzinie. Na kursy niestety mnie nie stać (koło 200-300 miesięcznie) ale myślę, czy niektórych przeszkód sama nie spróbować wybudować ;) no i zawsze można się do Będzina przejechać na mini tor agility, taki stały. Bo na pikniku to był przywieziony cały sprzęt, tunele, tyczki, stacjonatki itp ;)
  13. zaległe zdjęcia, z początku września ;) Byłam z Yrsą na festiwalu w Ciechanowie Tutaj: prawdziwa suka Wikinga, obgryza topór ;) [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TIiGTYS7v4I/AAAAAAAAB64/V7wGKOe39zQ/tn_DSC_0039.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TIiGS4MRH1I/AAAAAAAAB60/nVpMDoj5sMM/tn_DSC_0038.JPG[/img] nieważne, że ma na sobie skórzane, ręcznie szyte przeze mnie i tłoczone szelki. Ważniejsza jest... WOOODAAA! [img]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TIiHG05p37I/AAAAAAAACDk/o2NpWYggY74/tn_DSC_0294.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TIiHEkObL_I/AAAAAAAACDQ/XnNWkEMBlmI/tn_DSC_0287.JPG[/img] i szukanie błota w dziurze z kolegami [img]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TIiHIxhrxFI/AAAAAAAACD4/6FrytL69vbs/tn_DSC_0304.JPG[/img]
  14. aa na bazarek robię rzeczy ;) obiecałam w paru miejscach i ciągle nie mogłam wyrobić z terminami. będzie można kupić wydruki m.in tych bazgrołków: [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4350/tnimage0052.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4174/tnimage0051.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/f/tnimage0051.jpg[/IMG][IMG]http://img833.imageshack.us/f/tnimage0051.jpg/[/IMG] jak tylko będzie bazarek to wkleję linka ;) Aha, do Tesi doszły zamówione dawno sweterki z bazarku. Oto szczęśliwa psica w ciepełku: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TKOr8TazVAI/AAAAAAAACFc/0lmXZFdKoT4/tn_DSC_1351.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TKOr8ctmicI/AAAAAAAACFY/SKAyTXZ0nGM/tn_DSC_1350.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_3kkrUv7vRHE/TKOr9Q5waRI/AAAAAAAACFg/Su1ZrdqFDUQ/tn_DSC_1352.jpg[/IMG]
  15. Vlk

    Anioły i Demony

    nawet u nas za niedopilnowanie psa i dopuszczenie do tego, by pogryzł innego psa są mandaty i grzywny. W Holandii chyba prawo pod wieloma względami jest lepsze niż u nas, więc może by wystarczyło jakoś policji donieść, o ile ktokolwiek wie, jak się pan czorny nazywa. A jak nie to fotkę strzelić z ukrycia czy coś, pokombinować ;P może jest jakiś rejestr psów, i po rasie by można znaleźć? Albo co ;) A tak w ogóle to się witam, bo jestem tu pierwszy raz :) cierpię na miłość platoniczną do samojedów ;) (platoniczną, bo póki co jestem zapsiona niesamojedami ;) aczkolwiek jedna bestyja to półszpic jest ;) )
  16. no to jeszcze podniosę Grosię na dobranoc :)
  17. no chyba, że tak ;) to powodzenia :)
  18. Natka: dziękuję za odkurzenie ;) ja też niedługo odkurzę, teraz babram się z farbkami i tuszami kolorowymi ;)
  19. to kiedy suńka będzie operowana? Jak to miło, że jej lepiej :)
  20. [quote name='Kajusza']co do Bruna - wiem, że nic konkretnego nie było ustalone, ale nieraz "przy okazji" można cos powiedzieć, jak sie rozmawia z pracownikami, a co do Chudzinki - tez mysle, że za jakis czas będzie ze mną jeździła na spcerki schroniskowe, ale narazie niech sie przyzwyczai, i nauczy przychodzic na zawołanie, bo potem wyjśc z dwoma psami (oboje na smyczach) to trochę ciężko będzie!![/QUOTE] z dwoma psami na smyczach to wcale nie jest tak źle ;) od zawsze mam dwa psy i w większości przypadków są na smyczach. Niejako z musu bo u mnie za dużo psów i za blisko do ruchu ulicznego a i na osiedlu nie jest najlepiej pod tym względem ;) kwestia wprawy :D
  21. a... to dla podtrzymania napięcia ;) a tak serio to jakoś nie miałam czasu. Ale szykuje się aktualizacja zdjęciowa bo sporo działałam :D
  22. to jak z hydrą. Utnij jeden łeb a wyrosną następne :| Ale u Marcelka za to fajnie :) cieszę się. A raczej u Mersi ;)
  23. Grosia do góry niech idzie!
  24. słodziaki :) Zuzliczku pochwalę Ci się. Mam prawie gotowe dwie 'formy przestrzenne' z filcu :) już są nawet wycięte. Takie jesienne w kolorach i formie ;) Jeszcze muszę skleić i zaopatrzyć się w drucik, który będzie łączył niektóre elementy :) więc na przyszły tydzień się szykuj :D nie wiem jeszcze dokładnie w który dzień będę mogła skończyć, teraz wyjeżdżam :)
  25. może spróbuj do nich zadzwonić, na mlinię? Przedstawisz się, podasz dane, oni jeszcze mają tam jakąś identyfikację głosową bodajże... kody smsowe na pewno da się zmienić na papierkowe. Tylko to troszkę trwa, zanim dojdzie pocztą karteczka z numerami.
×
×
  • Create New...