Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='sylwiaso']Jeszcze przypomnę że zbliża się termin badań Biśka,które miały być za 3-mce od momentu brania leków! 23-24.06[/QUOTE] A dzięki, dzięki, zatem rób powtórkę. Kasa musi się znaleźć. Ja kopię w szafach dalej, patrzę, co mogę sprzedać jeszcze. Na koniec zostanę sama z sobą na sprzedaż, o ile znajdzie się jakiś ślepy, który zechce mnie kupić. ;-) A na poważnie. Sylwio, dograj te badania, koniec kropka. Bingo musi być sprawdzany i kontrolowany. Poproszę jednak, jak już będą wyniki, o wrzutkę ich na wątek.
  2. [quote name='Romka']No to czekam...dziękuję bardzo...[/QUOTE] Przesyłka poszłaaa! :-)
  3. [quote name='emilia2280']a braliscie pod uwagé ten DT?[/QUOTE] Tak, brałam i odniosłam się do tego pewno stronę wstecz.
  4. Sytuacja wygląda więc tak: [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 .................................................. ........... [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 485zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 15.06.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)
  5. Super. :-) Bądź czujna Sylwio i sprawdzaj dalej. ;-)
  6. To i ja się przyłączę do grona całujących. :-)
  7. [quote name='malibo57']Nie znam dr Kaczmarka, jeszcze nie miałam z nim kontaktu - podzwonię wieczorem do tych, których znam. Na tym wątku polecany jest jakiś doktor, określany neurologiem - Lenarcik. http://www.dogomania.pl/threads/36681-%C5%81%C3%B3d%C5%BA-Ogromny-Psi-Szkielet-%28%28%28%28Odnalaz%C5%82-quot-swoich-quot-LUDZI-%29%29%29%29/page8 Wrzuciłam w net i znajduje mi Warszawę. http://www.znanylekarz.pl/maciej-lenarcik/weterynarz/warszawa Chyba, że to dwaj różni weci, a to samo nazwisko. O Kaczmarku mówiłam Ci, namiar podałam. Tu też warto przetrzeć szlak. Może Ola ma orientację w wetach z zacięciem neurologicznym w Łodzi.
  8. Zadzwoń do dr Kaczmarka (ten od Oli), zapytaj, czy zna w Łodzi i czy poleca jakiegoś weta, który realnie siedzi w neurologii. Przedstaw powagę sytuacji, wiesz o przypadku Frania znacznie więcej niż ja.
  9. [quote name='malibo57']Maju, zorganizujcie może wizytę w Sowie? Mają tam neurologa? Nie mają, a przynajmniej w ofercie nie mają: http://www.lecznica-sowa.pl/page.php?id1=26 Edit: W ofercie Lancetu też brak info, by ktoś się specjalizował tam w neurologii. W ofercie Asa jak wyżej.
  10. Dzięki jednak, że chciałaś. :-) Ja osobiście widziałam Bingo w akcji i... to nie była fajna akcja, a do tego niejedna. Skubaniec, starszy, mający problem ze zdrówkiem, a motorek w pupie i pomysłowość, że hej.
  11. [quote name='karmelcia']hej,jesli potrzebujecie tymczasu dla psionka,ja mam wolne miejsce!!!!1w razie co dzwoncie,malo jestem na kompie 506174727[/QUOTE] Kiedyś pisałyśmy z sobą Karmelciu. Jeśli nic się nie zmieniło w Twojej ofercie, mam na myśli liczbę i wielkość psiaków, nie do końca możliwość ich izolacji od siebie (o ile mnie pamięć nie myli), to niestety ale nie skorzystamy. Tak czy owak dziękuję za chęć pomocy. Jednakże... ponieważ ja nie lubię dogrywania kluczowych spraw przez tel. (wróć, lubię ale wyłącznie z kimś kogo znam; takiej asekuracji, za którą przepraszam skutecznie mnie nauczono), doradzam, jeśli składasz swoją ofertę pomocową, jasno określ jej warunki (finanse) oraz warunki pozostałe - czas, dyspozycyjność, w tym dojazdowa do weta, możliwości lokalowe, jakie chcesz stworzyć potencjalnemu podopiecznemu.
  12. Ja Romko dziś nadaję przesyłkę. :-)
  13. [quote name='inga.mm']czy Bingus ma dt? z tytułu wynika, ze szukacie. Może mogłabym pomóc, jeśli dostane wiecej informacji. Zaćma nie jest problemem. Czy do psów i kotów można by było go dołączyć?[/QUOTE] Ma hotelowy kojec. Zaćma nie problem, jasne. Problem to padaczka. Szukany jest dom, który zapewni mu opiekę i w miarę stałość kontroli jego stanu, szybki dojazd do weta w razie... sama wiesz. Koty oglądał z daleka, niezbyt reagował. Nie wiem, co by było, gdyby na stałe przebywał z kotem. Psy - samce odpadają. W grę wchodzą jedynie uległe sunie. Nakaz weta/ sugestia (3 niezależnych od siebie) - dom w miarę możliwości bez psów, suń, bo ich obecność nakręca Bingo, a nakręcenie go oznacza zwiększenie szans na wystąpienie ataku.
  14. Oszczędzę, zwłaszcza, że funkcjonuję w miłym dla ucha rytmie ostatnich, politycznych songów... [video=youtube;2Gql870nXog]http://www.youtube.com/watch?v=2Gql870nXog[/video]
  15. [B]Proszę o pomoc, podnoszenie wątku tego bazarku. Daj Boże, by ktoś zechciał się skusić, Bingo zostanie zasilony wtedy większą kwotą:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209494-CACKO-nie-do-kupienia-w-Polsce-no-chyba-%C5%BCe..-ODTWARZACZ-MP5-na-Bingo-do-24.06[/url]!
  16. Dziękuję Leni za aktualizację i pomoc finansową. Mam nadzieję, że ktoś inny niż ja zechce przejąć wątek. Pisałam o tym wcześniej (bodajże na wątku Iksa, gdy krystalizował się wątek Bingo), że pociągnę z Bingo, co w mojej mocy ale może się zdarzyć i jest to niezależne od mojego chcenia czy nie chcenia, że zniknę na parę dni, tydzień, dłużej..., a wątek musi mieć solidnego gospodarza, by nie wkradł się bałagan, zwłaszcza na 1 stronie. Póki co jeszcze jakoś funkcjonuję ale niestety daleko mi do formy, mocno daleko, stąd i nie udzielam się praktycznie na żadnych nowych wątkach, przyjęłam kurs wycofywania się. Dopnę zabrania 2 psiaków od Sylwii, daj Boże rozwiąże się sprawa z Bingo i znikam na bliżej nieokreślony czas. Tyle o mnie w kwestii przejęcia wątku... Wracając zaś do Bingo, zaraz robię kolejny bazarek - raptem jedna pozycja za to ciuuudna. Jak się pojawi będę prosiła o podnoszenie.
  17. Chwilowe rozgrzeszenie udzielone. Pozostaje pytanie, zapewne bez odpowiedzi, jak szybko znów zbłądzisz, kiedy Cię wrodzone lenistwo zaprowadzi na manowce nie zaglądania do Niuni...
  18. Słodkie Biedactwo... Dobranoc Dzielny Psiaku!
  19. ... a wstydź się, wstydź i głowę popiołem nawrócenia na Niuńkową, wątkową drogę posypuj! ;-)
  20. [quote name='Energy']Ech, żeby to choć troszkę pomogło:roll:[/QUOTE] A wiesz, że pomaga? Może nie tak Bingo (w znaczeniu, że on przecież nie wie, co się wokół niego i w związku z nim dzieje), choć przecież wątek drgnął w dobrym kierunku :-), ale mnie, mnie pomaga to bardzo. Za to Wam składam przegorące podziękowania! :smilecol:
  21. Śmichy, śmichami ale boli, szczypie i wnerwia Cię to na pewno. :roll: Współczuję, bo wiem co to [I]walka[/I] z dzikuskami. W mieszkaniu mam takie w niemal 99% dziczki. Co się dzieje, jak trzeba je złapać... mała głowa. :shake: Mail poszedł. :lol:
×
×
  • Create New...