-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
Dzięki za info :-), czyli na 20kg tabletki, Elu.
-
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Witaj piękny Zoranie , domyślam się , że już jesteś wywariowany .[/QUOTE] Pewno tak, pewno już trzepie kilometry z resztą stadka. :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Burzowo u Was, Sylwuś? -
Oj, też coś czuję, że pszszszegłam ale pewno AtaK mnie naprostuje z owagowaniem Misia. Dobranoc Elu! :-)
-
AtaK, ile mógł/ może ważyć Misio? 30kg? Przesadziłam? Za mało?
-
Jeszcze troszkę i zacznie się końcowe odliczanie!
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Biśku tuptamy na górę , inaczej nie umiem pomóc .[/QUOTE] To też jest pomoc Smyczku. :-) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
majqa replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, że nam się Franek upalnie nie rozpłynął. :-) -
[quote name='Borówka16']Super, cieszę się z tych wyników bardzo :multi::loveu: A co do odliczenia za weta to już sobie sama odliczysz, bo przelew już poszedł ;)[/QUOTE] Kasa - kasę, jak czytam Borówka przekazała już Tanie, osobie dorosłej. Dane kontaktowe w ogłoszeniach w tym konkretnym przykładzie - Fawor - zupełnie nie przeszkadzają mi na Borówkę. Tana nie wyda nikomu psa w uzgodnieniu li tylko z Borówką. Jeśli do Borówki zadzwoni ktoś do rzeczy bez problemu przejmę na siebie dalsze rozmowy i dogranie wizyty przedadopcyjnej - Łódź - mogę pojechać sama, poza Łodzią - postaram się znaleźć właściwą osobę. Jeśli z jakichś przyczyn nie będę mogła sprostać temu, co opisałam postaram się, by znalazł się na moje miejsce ktoś inny, dorosły i odpowiedzialny. Inna opcja - moje dane kontaktowe w ogłoszeniach, dalszy przebieg spraw podobny. Tak czy owak na tym etapie zagrożenia dla Fawora ze strony Borówki nie widzę.
-
Super, ustalone. :-)
-
[quote name='Borówka16'](...) Aaa...no i czyj w końcu nr tel. na identyfikatorze?[/QUOTE] Daj numer Marychy (to się państwu wyjaśni) i ten numer jako drugi, a jako pierwszy numer pani. [quote name='Borówka16']O ile nic nie pokręciłam mam zamówić kurierem do elik, tak? Pytam, bo wolę się upewnić zanim złożę zamówienie.[/QUOTE] Tak, do Eli z adnotacją w zamówieniu, jaką Ci podałam.
-
Zamawiać, szkoda czasu na dzielenie włosa na czworo. A preventic?
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
majqa replied to majqa's topic in Foto Blogi
A ja się chwilowo nie porozpisuję, bo tym razem walczę z powolutku, wiekowo gasnącą Misią. Znów weszliśmy w fazę dźwigania. :-( Starość... (zwłaszcza zwierzęca starość) jest straszna. Niektórzy nazywają ją jesienią życia. Sądzę, że tym [I]dwusłowiem [/I]usiłują zaczarować swój własny strach przed nią. :roll: Starość, czy jesień życia (jak zwał tak zwał) i to, co się z nią wiąże... niech ją szlag. :-( Reszta psio - kociuli OK. -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
majqa replied to majqa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Smyku']Zoranku mimo wszystko mykaj na górę .[/QUOTE] Ano, mimo wszystko... nie spadaj psiaku. -
Olu, ja naprawdę nie naciskam na tą, o której pisałam (arion multi...bla...bla...bla). Wybierz tę z proponowanych, której "workowo" wyjdzie więcej.
-
AtaK pisała już gdzieś wcześniej, że u niej jadł i gotowane i suche, z czego zrozumiałam, że AtaK aż takich problemów z tą suchą karmą nie przewiduje.
-
[quote name='Borówka16'](...) Fawor - duży, starszy pies przytulak (do modyfikacji, może ktoś ma pomysł na inny?) (...) Nie zostanie sprzedany, a jedynie wydany na zasadach umowy adopcyjnej w uprzednio sprawdzone i zaakceptowane warunki (wizyta przed adopcyjna).[/QUOTE] A może tytuł: [I][B]Fawor - urodziwy pies widzący sercem![/B][/I] Tu z kolei dodałabym - ....w uprzednio sprawdzone, [B]wyłącznie domowe[/B] i zaakceptowane........ itd.
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
majqa replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Już notuję. :-) -
[quote name='Borówka16']A jak będzie z tabl. na odrobaczenie, kto ją zakupi? (...) [/QUOTE] Elu, możesz i masz, gdzie je kupić? Zwrócę koszt tych tabletek bezpośrednio na Twoje konto, jeśli pozwolisz.