Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Amelcia jest po prostu obłędna. :loveu:
  2. Tak, tak... po porannej burzy ledwo Firę wypchnęłam na dworek. ;-)
  3. [quote name='elinka']no to podeślij mi, proszę, na PW swój numer telefonu, abym miała w razie czego co kobiecie podać[/QUOTE] Oczywiście, dziękuję.
  4. [quote name='elinka']Dzisiaj zadzwoniła do mnie kobieta w sprawie Bingo. Znalazła w necie jeszcze tamte stare ogłoszenie z kujawsko-pomorskiego. Miała przysłać mi swój adres e-mail, abym wysłała jej obecne namiary na Bingo, ale chyba przeraziła się odległością. Mam jej telefon. Czy ktoś by chciał o Bingo powalczyć?[/QUOTE] To jest źle postawione pytanie, czy ktoś chciałby powalczyć o Bingo. Na tak postawione moja odpowiedź jest jedna. To ta pani winna o Bingo powalczyć. Określenie [I]chyba[/I] czyni różnicę, zatem nie wiemy tak naprawdę czemu pani nie podesłała Ci swojego maila (może jeszcze to zrobi). Elinko, jeśli pani odezwie się podaj jej proszę mój numer, z przyjemnością z panią porozmawiam i jeśli trop rozmowy będzie dobry będę widziała wtedy sens zawracania głowy Sylwii, czyli kontaktowania pani z Sylwią, by dopytała o różne szczegóły i szczególiki. Nie będę natomiast sama dzwonić do pani i to bynajmniej nie z racji skąpstwa. Nigdy, nauczona już doświadczeniem, nie będę wychodziła w kontakcie z potencjalnym chętnym na psa przed szereg. Dla Bingo (jak i zresztą dla każdego innego psa) szukam kogoś, kto zapragnie jego i właśnie jego, wbrew i na przekór różnym przeciwnościom. Jeśli coś takiego wyczuję, jeśli wyjdzie to w rozmowie, kiedy strona zainteresowana przekona mnie, że jej zależy, chętnie pomogę w pousuwaniu przeciwności w dopuszczalnym (bez wkraczania w absurd nadskakiwania) zakresie.
  5. Poczekamy Sylwio. :-) A co do rachunku, już dopisuję 160zł.
  6. Nie Moniko, nie mam Frankowych fotek takich nieobrobionych.
  7. A w płytszych lejkach lokuje pupkę Mania, gnieździ się w nich jak kwoka, traktuje je jako bazę wypadowo - obszczekową. :-)
  8. [quote name='Smyku']Kobietki żebyście wiedziały jak mi się chce do takiego raju .[/QUOTE] Ja się nie dziwię. :-) U Sylwii kłopoty pryskają na boki i działa magia zwalniającego codzienny pęd czasu. :-)
  9. [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 20zł od Gruba Berta z bazarku majqa (fant od Ankub) - info z dnia 14.06.2011 + 60zł od Pudlowa Skarbonka - info z dnia 17.06.2011 + 20zł od majqa (fant od Ankub) - info z dnia 18.06.2011 - 100zł zakup josery - 20.06.2011 + 40zł Jola_li (bazarek majqa) - 22.06.2011 + 25zł sonek666 (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 40zł Energy (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 30zł Smyku (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 + 15zł anetaa200 (bazarek majqa) - info z dnia 24.06.2011 .................................................. .................................................. ...... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 515zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 24.06.2011[/B][/SIZE] + 200zł Coronaaj - info z dnia 28.06 23zł - Romka z bazarku majqa - info z dnia 29.06 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 + 150zł - zaległe odnotowanie majowej 2011 wpłaty ze Skarpety Kudłaczy + 16zł od AgusiaW z bazarku majqa (fanty od Ankub) - info z dnia 6.07 + 150zł - lipcowa wpłata ze Skarpety Kudłaczy - info z dnia 8.07 .................................................. ................................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 961zł[/B][/COLOR] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.07.2011[/B] - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) - 87zł leki - info z dnia 13.07 + 160zł - z Przyjaznego Bazarku (Agucha) - info z dnia 13.07 ................................................................................. [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 794zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 13.07.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) - 87zł leki - info z dnia 13.07
  10. [quote name='sylwiaso']Ciotka s.nie zapomniała o filmiku z Bisiem i dziadziusiem!poproszę ładnie łowicką ciocie i dziś powinien być na wątku!i jeszcze jedna sprawa kupiłam Bisiowi leki za 87zł r-k wstawie wieczorkiem.[/QUOTE] OKI. To ja już naniosę rozliczenie, a filmiku nie mogę się doczekać. :-)
  11. [quote name='Smyku']Zoranku jeszcze mnie proszę zabrać .[/QUOTE] A jasne!!! :-)
  12. Właśnie te jazgoty wypadły (trzecia już tura) na odsik. :evil_lol: A ja do mamy/ do Misi biegałam dziś nocką tylko 4 razy więc nie jest źle. Coraz lepiej idzie mi spanie na komendę i na raty. ;) A z beczki weselszej (choć jak dla kogo :eviltong:)... Nie ogarniam tych doooołów!!!!!!!!!!!!!!! :placz: Czesia ryje dla samej frajdy. Jola podobnie choć na szczęście mniej. Fira czasami. Remiś podobnie. Rekordy ilości i głębokości biją Cac i Łoker, bo w tych lejach po bombie chowają zabawki. (Mają godną konkurentkę Klarę, ta też ma power glebowy.) Nie dawno udało im się dojść do poziomu korzeni modrzewia. :roll: Póki co modrzew dycha i daj Boże, bo go lubię.
  13. A przydałoby się cioci Smyku wyrwać do Waszego Brzozowego Lasku Sylwio! :loveu:
  14. Ło matko ależ masz rzesze fanów Niuniu... :-( Eh..., nic to mała. W górę!
  15. [quote name='sylwiaso']Bisiu nie szczeka tylko wtedy jak jest z nami!oj Bisiolu nasz kochany masz u nas jako weteran przywileje oj masz![/QUOTE] Miód na moje serce! :-)
  16. [quote name='Freya73']Wywariowany, czy tez nie, Zoran idzie ze mna na spacer.[/QUOTE] Ubiegłaś mnie. :-)
  17. Zaglądam, zaglądam do Jasieczka...
  18. Na czym stanęło w kwestii przekazała pieniążków? Zakupy zrobione? :-)
  19. Zdjęcia bomba, a katastrofa to to gonienie kociaka... Niedobbbly Binguś!!! ;-)
  20. [quote name='Smyku']Izuś pw do Aguchy wysłane .[/QUOTE] Dziękuję. Poprosiłam Smyku o podanie danych wpłatowych na Bingo. :-)
  21. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Jeszcze piszę z nie swojego kompa, walka z netem jeszcze trwa.
  22. Agucho, dane wpłatowe podam pewno jutro. Rwie mi połączenie, piszę z cudzego kompa i łącząc się z cudzej kom. Mam jakąś mega dużą awarię w moim rejonie.
  23. [quote name='Borówka16'](...) Ja jestem za telefonem ataK, a inni co na to?[/QUOTE] Tel. Marychy.
×
×
  • Create New...