Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Eluś, kurierzy jeżdżą w soboty więc daj Boże...
  2. U nas rewolucje w toku. Mieszkania znów przypominają poligon. :-( Udało się już zorganizować kociakom ich i tylko ich wspólny pokój. :-) Teraz jeszcze zakup paru pierdółek do umilenia im czasu i już. :-) Aaaa i uciułanie na super rozbudowany drapak, który sobie na jednej ze stron sklepowych upatrzyłam. Do pokoju, w którym były dotąd, czyli przyległego zostanie deportowany Cac z Jolą (a tu tylko muszę posprzątać po kiciach, zdjęć firankę, wyprać, przyciąć ją (żeby Cac nie zaczepiał o nią, kiedy będzie wchodził na okno). W pokoju - budzie będzie po staremu, z kolei w dotąd zajmowanym przez Jolę i Caca na nocne śpiunianie lądować będzie mąż z Łokiem. Z Niemiec przyszły wyniki Czesi. Na 100% nie ma problemów trzustkowych, zatem, skoro z kupą lepiej było po antybiotyku (podawanym hoho wcześniej) to znaczy, że mamy do czynienia z przerostem patologicznej flory. Ustawiamy więc jednolite karmienie RC intest., bakterie probiotyczne i jeśli nie będzie się kupa polepszać włączamy na dłuższy czas antybiotyk. Inna inszość, że... Czesia już nie rzuca się jak pierwotnie na jedzenie (czasem nawet zostawi papu) więc jest lepiej, wyrównały się jej boczki, sierść zalśniła, poza tym przestała się obłędnie drapać, sierść nie wychodzi, a ona sama mimo wariactw jest i tak mniej pobudzona (choć to typ tornada). Kicia OK, Mania po powtórce badań OK.
  3. A u nas tak seee jezddd, wiaterek, niebo zaciągnięte, jakby się pogoda nie mogła zdecydować i jakaś taka nie letnia a jesienna.
  4. Raczej nie mamy wyboru.
  5. [quote name='sylwiaso'](...) fajne te moje dziadki i dużo mi pomagają!!![/QUOTE] To prawda! Rodzice na 102! :-) A póki co... nie dzwonił nikt.
  6. U mnie w sb. listonosz kursuje ale pewno nie wszędzie tak jest. Hm... bez adresatki, dopilnowania jej zawieszenia itd... mija się z celem jechać. Poczekanie jeszcze tydzień aż tak wiele chyba nie zmieni. Sama nie wiem... :-(
  7. Sylwuś, boooskie. Czy mogę, odnawiając Bingo allegro, wstawić link do drugiego filmiku z Twoim tatą i dziećmi?
  8. Dziękuję Aniele, że pomyślałaś! :loveu:
  9. [quote name='Iljova'](...) Witajcie wszyscy. Mam nadzieję że już spokojniej bez burzy u Was.[/QUOTE] Niech się ta burza/ te burze nie ośmiela wracać!
  10. [quote name='elik']Masz to jak w banku. Przy czym obiecuję, że nie będę zbyt brutalna ;-)[/QUOTE] Eeee no, odrobina umiejętnego rękoczynu nie zaszkodzi Misiowi. :-)
  11. [quote name='elik'](...) Uściskam i wycałuję Misia od Was :loveu: (...) [/QUOTE] Koniecznie! :-) Poproszę jeszcze o wytarmoszenie jego futerka! :-)
  12. Weekend lada moment! :-)
  13. [quote name='Smyku']Witaj piękny Zoranie , czy dostałeś już śniadanie ?[/QUOTE] Zorek pewno noska z budy nie wyściubia.
  14. [quote name='Smyku']dzień dobry ślicznotko , czy dzisiaj macie słoneczko ?[/QUOTE] Na pewno nie mają... :-(
  15. [quote name='tana']:):) Bidulek boi sie burzy, wiatru i deszczu. (...) [/QUOTE] My też się teraz telepiemy strachowo i chiiiba widzimy wyładowania nad Łodzią.
  16. Właśnie je puszczam na ostatni odsik między jednym a drugim złowieszczym błyskiem na niebie.
  17. [quote name='elinka']OK. wyślę Pani sms-a.;-)[/QUOTE] Zwarta i gotowa komórę noszę niczym relikwię. :-)
  18. [quote name='elinka']komórka milczy :sad:[/QUOTE] Elinko, żeby mimo wszystko nie wychodzić przed szereg, jak to określiłam, a swoją drogą nie odebrać Bingo szansy, spróbuj wysłać pani smsa, a w nim informację, że w sprawie Bingo prosisz o kontakt pod numerem... (i tu podaj mój numer). I na tym poprzestańmy z nadgorliwością. ;-)
  19. [quote name='elik']Ok, jak sobie życzysz :)[/QUOTE] Dzięki, dzięki, dzięki!!! :multi: :multi: :multi:
  20. Ja wiem, ja wiem ale nie chciałam jej uszczuplać, bo jakby znów jakaś potrzeba wylazła... Przecieee obiecałam wcześniej, że zapłacę za akcję anty-robak.
  21. [quote name='sylwiaso']ciociu Smysiu, ja u cioci też bym była spokojna o psiaki!!![/QUOTE] No pewno... :-) Nawet o paproszek nie mógłby się potknąć. :-) A zdjęcia cudeńka!!! Fajowa niespodzianka. :-)
  22. Super Elu... :-) Aaaa, jak kupisz tabletusie to proszę puść mi kwotę i dane do przelewu na PW.
×
×
  • Create New...