Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. Widzę, że Ci się kroi wyprawa Apaczu!
  2. Joluś, a nas to już w ogóle ciotki olały i to zdrowo!!! Zrób maleńka obrażalską minkę. Nie to nie, łachy bez! ;)
  3. Hej Borysku, dziś masz w planie Pana doktora i kuj, kuj będzie ale to dla Twojego dobra...Ważne, że czujesz się znacznie lepiej.
  4. Wydaje mi się, że takie powikłania idą rzutami, przypominają o sobie i wycichają.:-( Co u malizny Neris? Zmrużyłaś choć trochę oko???
  5. W górę Ruda marszowym krokiem po transport!
  6. Rozmasowuję zaciśnite kciuki, bo już zakwasy się szykują ;)!
  7. Śmigaj Frociu wyżej, a cóż to, że nikt przede mną do Ciebie nie zajrzał???:mad: :mad: :mad:Ciotki są beeeee...
  8. Eruane, jak możesz zaniedbywać uzupełnianie info o własnym kochanym Kaziku, a duchowo - cielesnym bracie mojej kochanej Gienki !!! Hę ???
  9. Fantastyczne wieści!:multi:
  10. Warczenie i spojrzenie z byka da się wyeliminować łagodnością, pozwoleniem by pies się oswoił z jedną, znaną twarzą, której powoli zacznie ufać i rozpoznawać. Ta bariera jest do przeskoczenia tylko wymaga cierpliwości i czasu. Oby pies miał ten czas.:-(
  11. Jak im jeszcze coś spsoci to już zupełnie odetchnę ! :evil_lol: Zuch chłop !!! :loveu:
  12. Pewno wszystkiego nie wiemy ale to właśnie wzbudziło moje watpliwości.
  13. Oby ten pan się nie rozmyślił i był świadomy decyzji. Trzymam kciuki. Kolejny zwrot akcji to kolejne odwleczenie w czasie. :roll:
  14. Sorry Za Off'a Paros ;)...plizzz, Odetkaj Swoją Skrzynkę Na Pw, Nie Przyjmuje Mi Tekstu, Który Uzgadniałyśmy!!!
  15. [COLOR=red][B]Nie mogłaś poczekać !!! :multi: :mad: :multi: :mad: :multi: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ???[/B][/COLOR] [B]Z tą wiadomością poczekać ???[/B] [COLOR=indigo][B]Tak chciałam być pierwszaaaaaa w obwieszczeniu szczęścia Dżekusia, po dostaniu tej szczęśliwej wiadomości na PW ale system mi się przywieszał :placz:...Wykorzystałaś to by mnie wyprzedzić !!![/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Sam widzisz Dżeki, jak tu współpracować i liczyć na zrozumienie???[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]CUDNIE PSIANKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=magenta]CMOKI ERUANE !!! [/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  16. Dziękuję!!!:loveu: Pomyśleć, że patrzy sobie niunia na swoich państwa, tuli się do nich, a nie wie, ze ma walizki spakowane z powodu naturalnego gubienia sierści, ja pierniczę...:shake:
  17. [CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]PILNIE POTRZEBA !!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B][/B] [COLOR=red][B]1. PIORUNEM WYCIĄGNĄĆ BIEDAKA ZE SCHRONU[/B][/COLOR] [B][/B] [COLOR=red][B]2. ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT RADOM - KRAKÓW (sugerowana zmiana tytułu wątku na apel o pomoc w transporcie)[/B][/COLOR] [B][/B] [COLOR=red][B]3. KONTAKT Z KRAKOWEM W SPRAWIE ODBIORU PSA I DOGRANIA TRANSPORTU - KIWI 504 783 417[/B][/COLOR]
  18. Hm...przydałaby się zmiana tytułu wątku. Usprawniłoby to sprawę.
  19. Pozostaje już tylko czekać na odzew ludzi z Radomia.
  20. [quote name='emilia2280']Dziéki za dobre slowo Majqa. (..)[/quote] Z mojej strony żadne inne niż dobre słowo, nie ma prawa Cię spotkać. Dług wdzięczności ciągnie się za mną aż ciężko. ;) :buzi:
  21. [quote name='EVA2406']Tylko gdzie w tych procedurach dobro psa? :-([/quote] Evo gdyby dobro psa, czy innego zwierzaka w naszym, ludzkim świecie istotnie się liczyło, nie byłoby w ogóle takich wątków jak ten, a pomaganie zwierzaczkom byłoby z kolei czymś tak naturalnym jak picie, czy spanie.
  22. Dziewczyny mam nadzieję, że któraś z Was na miejscu odezwie się do Weronii !!! W batalii "walić dziś do drzwi, czy nie", nie wolno pominąć jej oferty pomocy, biorąc pod uwagę, że Weronia nie określiła się na wątku, co miała dokładnie na myśli. Emilio, do rana już nie dużo czasu. Całe szczęście, że w ogóle dowiedzieliśmy się o psiaku. Pomyśl, co by było gdyby nikt takiego wątku nie założył. Nawet nie wiedziałabyś, że jesteś potrzebna psinie w zakresie, w jakim możesz. Głowa do góry!:loveu:
  23. [quote name='emilia2280'](...)Nie mogliby odmówic przy takim zaangazowaniu![/quote] Tak mi przykro, bo wiem, że na Ciebie można liczyć i jak obiecałaś tak zrobisz, a ja tu wypisuję rzeczy sprowadzające Cię na ziemię. Sęk w tym, że zazwyczaj po drugiej stronie muru nie stoi ktoś, kto podziela nasze zaangażowanie, troskę i kto w równym stopniu chciałby włączyć się w akcję dla uszanowania własnie cudzego przejęcia się sytuacją.
  24. Musiałby się odezwać ktoś tam na miejscu, równie przejęty jak Ty i dosłownie iść na całość, co by oznaczało poruszenie nieba i ziemi. Otwarcie schroniska to pikuś, wzięcie psa, czyli pobudzenie pozostałych, jesli biedak nie jest jakoś odizolowany, to już grubszy kaliber poparty zgodą kierownictwa, czyli dochodzi ktoś, kto podejmuje decyzję (i obudzenie tego kogoś). Kolejna sprawa to uzyskanie w ogóle decyzji o wydaniu psa (sprawdzenie komuu, po co, czemu tak nagle etc...). Stos kłód pod nogi...:placz: Słowem rewolucja.
×
×
  • Create New...