-
Posts
36362 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majqa
-
[quote name='ocelot']No Izunia bardzo brzydko, że nie pochwaliłaś się nowym nabytkiem;) Jola śliczna bez dwóch zdań.[/quote] :oops: :oops: :oops: Nie pochwaliłam??? :oops: :oops: :oops: Myślałam, że dałam Ci cynk na PW. Mea culpa, schowałam już łeb pod ławę ze wstydu.
-
[B]Ritta - nowe wieści ![/B] - "To my jesteśmy nowymi właścicielami uroczej rottwailerki - zadomowiła się u nas, coraz lepiej się zachowuje i bardzo szybko się uczy. Na spacerach jast trochę rozbrykana ale coraz bardziej posłuszna. Bardzo przypomina nam poprzednią rottkę. Nie stwarza specjalnych kłopotów poza ciągłym nie dającym się zlikwidować roztrojem - mimo pomocy weterynarza." [B]Oto nowe fotki:[/B] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7181/rita1ol6.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4203/rita2lg3.jpg[/IMG]
-
O WOW!!! Bertunia istne piękno!!! :loveu:
-
I ja bym miała tak uplątać mojego Kwiatuszka??? :mad: A w życiu, wolę już kupić w hurtowni pantofle :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:.
-
[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/3456/p1050493qj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4439/p1050494pq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3091/p1050496eu3.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/346/p1050500fe5.jpg[/IMG]
-
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Jak sobie sprawisz to raczej przyznasz rację Andzi !!! ;) Jolka kocha to, co wyczynia, ją poprostu od środka rozsadza. To sunia czynu, a nie zasiedzenia. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
majqa replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Pisałam już raz, ale się powtórzę, chciałabym wysłac opatrunki(...)[/quote] Mysza mam nadzieję, że Twoja wola pomocy nie umknęła innym, mnie bynajmniej.:loveu: Cudnie, że oferujesz takie dobrodziejstwo ale należy się chwilkę wstrzymać, bo jak sama widzisz nie wiadomo, gdzie jamniś trafi. Szkoda by było, żeby opatrunki zaczęły krążyć. -
W górę Zaruniu! Przyłączam się do życzeń zdrówka!
-
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
majqa replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Byłabym zdania by dziewczyny, które są tam wolontariuszkami i żyją dobrze z kierownictwem schronu, dopytały o tego pana, uzasadniając skąd to nagłe zainteresowanie. Jeśli któraś z nas zadzwoni i wypali z historią jamnika, panem etc...a jeszcze poprosi o kontakt do niego, zakładając, że go zostawił, to mniej lub bardziej subtelnie zostanie spławiona. -
Jamnik z otwartą raną i odgryzionym uchem-juz w nowym domu
majqa replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Może tu być i tak, że pan działał pod wpływem impulsu i emocji ale jak najbardziej podyktowanych sercem i dobrymi intencjami, a mało tego będzie w postępowaniu konsekwentny. Może zostawił namiar ale równie dobrze mogło mu to umknąć w stresie. Istotnie nie wiemy, co go powstrzymało, tym samym każdy z piszących tu ma rację, i ci, którzy są pełni obaw i ci, którzy starają się zrozumieć motywy pana. Nie pozostaje więc w sumie nic innego jak pozwolić by rozstrzygnął czas, choć ta zwłoka gra na niekorzyść jamniczka. Inna sprawa, że warto by się dowiedzieć, czy ów pan nie pozostawił w schronisku do siebie telefonu. Gdyby zdobyć namiar i wykonać telefon wiele mogłoby się zmienić w ocenie sytuacji i dalsze by to było od gdybania. -
Jola też orze jak może i niestety dość sprawnie jej to wychodzi. Łaciaty, kochany wulkan energii :loveu:...
-
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
majqa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='JoSi'](...) Na szczekanie psów mam nieinwazyjną metodę: walę siebie w kolano pustą butelką po wodzie mineralnej. Skutek zadziwiający, przestają szczekać, moje kolano nie ulega dewastacji.[/quote] Bliska byłaś mojej metodzie :evil_lol: - tłuczek i pokrywka !!! :evil_lol: -
Sochaczew - Apacz-owczarek bez odrobiny szczęścia - A JEDNAK MA DOM
majqa replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Super gdyby się udało, choć na pewno trudno podzielić czas i siebie między wszystkie psiaki w potrzebie.:-( -
Myślałam, że żartujesz ale teraz...o żesz...to jest coś! U nas spoko. Uspakajam Jolantę :evil_lol:. Dziś ciut przegrałam, wróciłam i nie mam pantofli, tzn. mam ale nie przypominają tych z rana...:evil_lol:
-
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
majqa replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Czas pokaże Gizmo. Tak czy siak najwspanialszego domku, pełnego miłości Ci życzę maleńki! -
A te wieści jeszcze lepsze. Macie wstępną orientację ile pi razy drzwi brakuje jeszcze do gołej sumy (badanie, operacja), wiadomo, ze potem i tak dojdą koszty leczenia, utrzymania, pobytu ???
-
Niech Ci się wiedzie Fukuniu, cóż tu można dodać wiecej.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
majqa replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jezu, czekam na popołudniowe sprawozdanie...Musi, poprostu ta sunia, na tyle walki, musi z tego cholerstwa wyjść!!! -
SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!
majqa replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Nie spadaj Mrówo, nie spadaj !!! -
Sunia już nie szuka domu, starzy właściciele ją zatrzymają :)
majqa replied to Cerber's topic in Już w nowym domu
Jestem pewna, że gubi i to nie tylko z głowy. Prawa natury nie oszczędzają nawet królewien.;)